Ūdeņražauto ir tas pats nanoūdens variants. Nekas pārsteidzošs pie Ušakova darbošanās. Ūdeņražauto nav nekādas nākotnes, sevišķi ja attīstīsies akumulatoru tehnoloģijas(piemēram litijs-gaiss baterijas).
Te labs salīdzinājums par efektivitāti, ūdeņražauto ir pat neefektīvāks kā iekšdedzes dzinēju auto:

Smieklīgs arguments ņemot vērā, ka iekšdedzes auto ir benzīnkanna uz riteņiem, kas tiešām var sprāgt. Litija akumulatori nesprāgst, tie iekšēja īssavienojuma dēļ var strauji uzliesmot. To pašu var izdarīt arī benzīna vai gāzes auto. Tehnoloģijām attīstoties varēs arī novērst apdraudējumus. Pat pie mobilo telefonu grandiozās popularitātes reti dzird par uzsprāgušiem akumulatoriem.
Baltie LED neeksistē, bet baltā gaisma tiek iegūta ar fosfora pārklājumu līdz ar to gaisma ir tuvu dienasgaismai.
Dzeltenā gaisma(selective yellow) ir vien vēsturiski iegājusies, pētijumos nekāda priekšrocība nav konstatēta. Tas ir stipri individuāli, tā kā katrs izvēlas pēc saviem ieskatiem. Es piemēram to dzelteno ielu apgaismojuma miroņgaismu(nātrija lampas) ciest nevaru, gaišs ir bet redzēt neko nevar, labi ka tās pamazām nomaina baltie LED, kuriem gaisma ir vismaz tuva dienasgaismai.
Ir mēģināts ar iepriekšējās "paaudzes" un nekas labs tas nav, tikpat labi vari sveces lampu vietā ielikt. Pie tam tagad uz ceļa CSDD var veikt pārbaudi un vari palikt bez tehniskās apskates.
Bet tu apskaties kā top LED lukturi un cik tur ir diodes. Tas nav ielikt LED spuldzi.
Nekas labs tur nebūs, stars būs izplūdis. Bet no LEDiem vienīgie kaut cik spilgti ir ar CREE led. LED spuldzes šobrīd der tikai miglas lukturiem.
Ja tev skaņas avots ir bez filtra, tad arī skaļruņi turpinās pirst, jo pats no sevis subs nekādi skaņu neatdala.
Pēc noforsēšanas protams iespēja nolocīt vārstus ir daudz lielāka.
Parasti liellitrāžas motoriem tas nedraud. Teorētiski tas var būt interferences motors, bet praksē paveicas un vārsti nenolokās. Loterija.
All 1993-1997 Chrysler 3.5 liter V6 engines are non-interference engines, while all 1998 to current chrysler 3.2 and 3.5 liter V6 engines ARE interference engines.
www.carcomplaints.com/Dodge/Intrepid/1999/engine/timing_chain_broke_and_bent_valves.shtml
Tev zāģis un pļāvējs ir vismaz 20 gadus vecs? 
atšķirība tajā vai regulācija ir tikai uz leju vai arī uz augšu.
Te arī atbilde topika autoram - labākā degviela ir Shell
Tas jau atkarīgs no ražotāja vai pielāgojas degvielai vai tikai izmanto devēju, lai grieztu aizdedzi vēlāku.
Secinu, ka motors ir šis - M111.940. Kompresijas pakāpe tam ir pietiekoši zema 9.6, tā ka 98E nav nepieciešams, bet it kā ir detonācijas sensors, tad iespējams pielāgo aizdedzi arī augstāka oktānskaitļa degvielai. Tā ka 98E varbūt ir lietderīgi liet.
Neslinko, nekopē vērtības no e.csdd, bet apskaties atgāžu izdrukā. E.csdd bieži tās vērtības nav pareizi ierakstītas.
DeAngelo tu tā arī mājas darbu neizdarīji, neredzu ne vērtības no TA atgāžu čeka, ne arī motora kodu.
Neesi norādijis, kas tā par mašīnu - Nopirku 2012gadā 1996gada Mercedes E ar 2.0 benzīna motoru.
Kādus vēl anekdotiskus pierādījumus nosauksi? Brīnies, ka 20 gadīgai mašīnai sāk kaut kas plīst? Tavi nosauktie simptomi nav saistīti ar degvielu, jo vairumam nav nekādu problēmu ne ar Neste, ne Statoil degvielu.
Tas tev to meistari sastāstija, ka degviela pie vainas? Kāds ir tava auto motora kods? Kāda ir kompresija cilindros? Tam ir knock sensors, ka zini par detonāciju? Šķaudīšana nav detonācija.
Tā kā maini servisu, lai meklē kur vaina. Nav jau nekāda raķešzinātne, ja ir degviela un ir normāla dzirkstele tad motors rūc, ja nav tad nerūks un jāmeklē vaina. Sūknis starp citu var izbeigties, ja regulāri braukā ar gandrīz tukšu bāku. Esi konkrētāks, kas ir darīts motoram, apkopes utt.
Iekopē šeit rādījumus no pēdējās TA atgāžu čeka(tas kas piesprausts protokolam), tad arī šo to varēs secināt.
Es ievēroju visus CSN punktus. Tas tu izcel tikai atsevišķus, kārtojot tos vien sev saprotamā secībā un vēl izdomājot jaunus, kuri nemaz CSN nav.
Un Vernonu piesiet pie priekšējā, lai ietur distanci.
Viss kā pēc Vernona grāmatas. Priekšā esošais negarantēja drošību aizsedzot gājēju.