Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Alternatīvas Lexus RX

Jā vairums detaļu Hondai var nopirkt pa tiešo no oriģinālo detaļu ražotāja, izņemot šarnīrus un lodbalstus, kā arī dažas specifiskas blīves, tiem analogi nav vai arī kvalitāte netur līdzi.

Tēma: Raustas un Kļūda GETRIEBE WART. ERFORDERL.

Ja nav regulāri mainīta, tad vairs neiesaka, jo rezultātā svaiga eļļa izskalo nogulsnes un sākas problēmas.

Tēma: Fiat 500

>Degvielas sūkņa defektu varētu apstiprināt, ja diagnostikā aktuālajos parametros varētu redzēt degmaisījuma korekcijas (īstermiņa un ilgtermiņa +plusos Tas neko neliecinātu, jāmēra ir spiediens. Ja vien problēma nav izdomāta, tad pēc autores rakstītā apgriezieni neraustā.

Tēma: Fiat 500

Ja atrisini problēmu ieraksti, kas bija pie vainas.

Tēma: Jautājumi, kur vēlams CSDD komentārs

Kā reiz ir jāpārvar vēlme kādu pārmācīt un jāietur vismaz apmēram 3sek distance līdz priekšā braucošam. Tad arī apdzinējs droši varēs apdzīt un situācijas neradīsies.

Tēma: Fiat 500

Nu tad, lai servisā pārbauda to ko nosaucu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ir teorija, ka iebraukt motoru kā reiz vajag ar gāzi grīdā un pa trasi, vispirms protams uzsildot līdz darba temperatūrai, tā piedilst ātrāk un pareizāk. Autoražotāji jau saudzīgo piebraukšanu iesaka savtīgu nolūku vadīti, lai brāķi saudzīgi braucot iztur garantiju ne jau ka tas tiešām būtu vajadzīgs. Tas pats attiecās arī citās sfērās, piemēram, datoru nopērkot arī kamēr ir garantija vajag to mocīt pa pilnu programmu, ja iztur garantiju, turēs vēl ilgi, jo ja brāķis tad tas izlīdīs ātrāk. Redz kur, VWFans lielisks piemērs, kā eko braukšana beidzas ar to, ka jāremontē motors par savu naudu, jo izvilka garantiju.

Tēma: Fiat 500

Iespējams problēma ar "masu", ir kaut kur nekontakts motora "zemējumam" ar virsbūvi. Diagnostika to neuzrādīs, tur vajag pakustināt smadzenes. Pēc citu pieredzes esot problēma ar kartera ventilācijas caurulēm vai EVAP sistēmu - www.500fans.com/showthread.php?t=1011 Tas arī varētu būt, ka rauj kaut kur gaisu garām tāpēc arī slāpst. FIAT 500 ir aprīkots ar gaisas masas mērītāju(MAF sensors), ja motorā gaiss kādā neparedzētā veidā iekļūst tam apkārt, tad liekais gaiss netiek uzskaitīts un motorā netiek padots pietiekoši degvielas un motors raustās. Tas izskaidrotu arī grūto iedarbināšanu. Šaubos, ka tas saistīts ar akumulatoru, jo pie iedarbināta motora strāvu nodrošina ģenerators un akumulators, ja vien nav pilnīgi beigts neko vairs neietekmē. Tomēr, ja no rīta darbinot sanāca ilgi mocīt akumulatoru, būtu ieteicams to pielādēt un nebraukāt par pustukšu. Kuļoties pa pilsētu pusizlādēts akumulators var arī kārtīgi nepielādēties. Kā ar motora temperatūru, uzsilst ātri un temperatūra stabila?

Tēma: Opel Vectra 2.0 Automāts slāpst nost

Ne lambda, ne apgriezienu sensors, piemēram, Honda automašīnām neizsauc nekādu kritisku problēmu. Parādās paziņojums par kļūdu, sensori tiek ignorēti, apgriezieni nostabilizējas un var braukt tālāk. Pat noraujot MAP(aizstāj MAF) sensoru Honda ir braucama, lai gan tad tiek ierobežoti apgriezieni un degviela drošs paliek nedrošs tiek padota stipri vairāk kā vajadzētu. Tā lūk ir redundance. Pamēģini šo pašu atkārtot uz jebkura VAG auto un tas vairs nav braucams vai arī degvielas patēriņš ir "kosmosā".

Tēma: Opel Vectra 2.0 Automāts slāpst nost

>Iespēja vainīgs ir apgriezienu sensors, kuram uzkarstot, iekšēji parādās aprāvums Kāds vēl aprāvums. Apgriezienu sensors ir holla devējs, kas darbojas uz magnētiskā principa. Uzkarstot magnētiskais efekts ir mazāks tāpēc arī zūd signāla stiprums.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Pilnīgas muļķības, jebkuru akumulatoru var nobeigt gada laikā, ja to regulāri izlādē tukšu. Īss kalpošanas laiks dažiem modeļiem ir tāpēc, ka svina vietā tiek lietota svina pasta, kas viegli nobirst no svina režģa, ja akumulators tiek mocīts. Bet šādus akumulatorus viegli atšifrēt pēc svara. Viegls akumulators nav nekāda laba zīme.

Tēma: Opel Vectra 2.0 Automāts slāpst nost

Pārdod kamēr vari

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas toč. Kolēģis bia šorīt tāds bēdīgs, prasu, kas ir? Redz ziema nepatīk. Nu ja šim tak BMW :D, bērns uz bērnudārzu tā arī netika.

Tēma: Jauns auto vai mazlietots auto

Jā tas man atgādina jaunībā braucienus no pierīgas uz Rīgu ar veļuku. Ietaupi 45sant par autobusa biļeti, bet iztērē 50 santīmus saldējumam un kolai :D

Tēma: Jauns auto vai mazlietots auto

atkal jau aizmirsi ieskaitīt remonta izmaksas.

Tēma: Jauns auto vai mazlietots auto

Ja sāks rēķināt no praktiskā un ekonomiskā viedokļa, tad čakielas meitenes sanāk pat lētāk.

Tēma: Jauns auto vai mazlietots auto

Nu jau arī jaunam vairs ne. Nopērc VW un izrādās krāpjas ar izmešiem. Nopērc Opel un galvas blīve pagalam tiklīdz beidzas garantija. Nopērc Mazda un caurrūsē vēl garantijas laikā, bet garantiju atsaka.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par kuru marku ir runa?

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

12v ir nominālā strāva tāpat kā akumulatora 12V. Akumulators pie 12V ir tikpat kā tukšs. Savukārt neregulēts saules panelis vaļējā ķēdē dod ārā 16-20V, bet tā kā strāva ir maza ieslēdzot ķēdē akumulators to kompensē. 5W saules paneli var droši slēgt pa taisno pie 50Ah AKM.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Statistika par jaunu auto uzticamību: Hondai 1. vieta 9 gadus pēc kārtas. csdd.lv/lat/noderiga_informacija/statistika/transportlidzekli/?doc=3038 www.thisismoney.co.uk/money/cars/article-3039686 www.reliabilityindex.com/manufacturer

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas nav salīzināms, jo Japānā lai iegādātos auto ir jābūt garāžai vai īres līgumam par stāvvietu. Arī nodokļi ir tādi, lai lielus auto neiegādātos. Honda ražoja un ražo Kei car modeļus, jeb kompaktauto, kam nodokļi mazāki un attiecīgi arī lētāks.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Īsti želejas akumulatori jau ir izgājuši no modes kopš ir sausie AGM akumulatori.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Uzprasīju kolēgam, gluži tik traki neesot, AKM mainot ik pa 2 gadi. Nupat šajos salos atkal kaut ko nesis lādēt un tagad tik dabūjis braucošu.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Par labu zīmolu tu tikai pārmaksā par pašu zīmolu, tā uzbūve jau visiem puslīdz vienāda. Izdevīgi ir AD Baltic akumulatori, laba kvalitāte un arī garantija 3 gadi, ja nu kas. Sznajder ar nav zemē metams, laba kvalitāte/cena attiecība.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Darbā kolēģis savam BMW katru ziemu maina akumulatoru, ikdienā mājas-bērnudārzs-darbs-bērnudārzs-mājas tā traktortehnika(lasi dīzelis) nepagūst pat uzsilt, tie ir knapi 10km pa dienu. Pa brīvdienām varbūt aizbrauc, kur tālāk, bet ar to nepietiek, lai akumulators būtu vienmēr uzlādēts, tā kā ilgāk par gadu šādas mocības neiztur. Tur pat nav ko ieteikt.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti