Shiiris jau pats lohs tā arī nemācēs bez tirshanaas paskaidrot savu "viedokli".
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Shiiris jau pats lohs tā arī nemācēs bez tirshanaas paskaidrot savu "viedokli".
Profilaktiski palādēt reiz pa reizei ar lādētāju ir veselīgi arī vēl labam akumulatoram.
Optima ir dziļizlādes akumulatori un nebūs tā labākā izvēle auto darbināšanai, tiem nepatīk biežas seklās izlādes.
Kā reiz tas kalpos ilgi un labi. Auto starta akumulatori ir paredzēti seklām izlādēm un jo mazāk to izlādē, jo vairāk izlādes ciklus izturēs. Ja izdzer 0,5L no 0,5L pudeles un tikpat no 2L pudeles, tad abās jāielej atpakaļ 0,5L, lai būtu pilns. Pirmajā gadījumā pudele ir tukša, bet otrajā nav pat pustukša. Likt lielizmēra aķi vienkārši nebūs ekonomiski lietderīgi un fiziski tam nebūs vietas, bet citādi nekāda vaina nebūs ielekot labāku.
Vajag meklēt visizdevīgāko un pēc izmēriem vislielāko akumulatoru kāds fiziski ielien vajadzīgā vietā, kurš ir vissmagākais, ar lielāko ietilpību un starta strāvu(kas nav mazāka par ražotāja noteikto). Nupat nopirku Deta Exide Premium, griež ļoti labi un ir ar lielāku starta strāvu, kā pārējiem. Lielāki parametri dod arī lielāku rezervi un ilgāk kalpos. Un jā ģeneratoram ir vienalga cik liels ir akumulators, pielādēs arī lielāku, jo jālādē atpakaļ jau tikai tik daudz cik iztērēts auto startējot, un tas nav atkarīgs no akumulatora lieluma. Tas ir mīts, ka akumulatoru nedrīkst likt lielākas ietilpības.
Es tā arī nesapratu kur problēma? Ja jau kā variantu piedāvā ņemto nost aķi un nest lādēt, tad tikpat labi uzreiz liec vietā citu. Pie šāda aukstuma tukšs akumulators ilgi stāvot sasalst un tāpat ir pagalam. Pērkot citu aķi skaties tos, kam ir vislielākā starta strāva pie -18°C(apzīmē ar CCA parametru) Ja CCA nav norādīts, bet tikai CA tad tādu akumulatoru nepērc. Iesaku nenoskopoties un paņemt Exide Premium tas kalpos ilgi un problēmu vairs nebūs. Protams jāskatās, lai lādēšana ir kārtībā un nav kādi parazīti, kas to akumulatoru sēdina.
Tēma: Cayenne- kāpēc tik lēti?
Lēti tāpēc, ka nekas tur nebūs lēti, labosi ātrumkārbu, meklēsi piekares detaļas un zagtos spoguļus.
Tēma: Grand Scenic - motors
Renault jau nav auto. Es tiešām nesaprotu kāpēc ar to vēl mocīties.
Kurš ir autors šim murgojumam? manabalss.lv/cela-nodoklis-pie-degvielas-cenas/show
Kā var nodzesēt par zemu, ja termostats kārtībā un būs termoregulators? Tā kartona likšana priekšā radiatoram ir PSRS mantojums, reāli tik motoru var uzvārīt.
Tiešām grūti tās spuldzes nomainīt? Jā kopš kadmija tonējums ir aizliegts krāsotās spuldzes izbalē diezgan ātri.
Nu ja šādā "kvalitātē" ir šīs iniciatīvas, tad nebrīnos, ka tās neiziet cauri. Par ceļiem bez bedrēm ir tikpat nejēdzīgs nosaukums kā nepāreja uz ziemas laiku, jo reāli zem iniciatīvas slēpjas pilnīgi citas izmaiņas un būtībā tā ir maldināšana. Piemēram šeit vēl iniciatīvas, kas slēpjas zem skaistiem lozungiem, bet patiesībā cilvēki nobalso par ko citu 1. manabalss.lv/dubultpilsoniba-visiem-latviesiem-un-liviem/show nevis piešķir dubultpilsonību līviem(lai kas ar to būtu domāts), bet gan atļautu dubultpilsonību krievvalodīgajiem. 2. manabalss.lv/juridiska-aizsardziba-neregistretas-attiecibas/show, patiesībā ir par geju laulībām. 3. manabalss.lv/visu-gadu-vasaras-laiks-neveicot-pareju-uz-ziemas/show, patiesībā prasa mainīt valstij laika joslu. utt... Neuzticos es vairāk tai platformai, jo ļauj iesniegt pilnīgu sviestu to neizvērtējot, kā arī nav nekādi papilddokumenti kas to pavadītu. Ja iniciatīva jau ir iesniegta Saeimā, tad nav arī vairs vērts balsot, jo paraksti jau ir izvērtēti.
Ir gan godīgi, jo to kompensē ar samazinātu izmešu daudzumu ko valsts var pārdot kā kvotas. Tāpat tas veicina elektroauto izmantošanu, jau tagad nodokli elektroauto nemaksā, tā kā uz tiem šāda izmaiņa tāpat neattiecas. Hibrīdauto tagad tiek nepamatoti sodīti.
tas jau aizpilda plaisas. Autora gadījumā jāmēģina stiklu pulēt, bet iespējams lietderīgāk to ir nomainīt. Katrā ziņā internetdiagnostika nestrādās, jābrauc pie meistariem.
Tēma: Autogāzes cenu kāpums?
Jā, jā VAG uzticamība. Statistika rāda pretējo. csdd.lv/lat/noderiga_informacija/statistika/transportlidzekli/?doc=3038 www.thisismoney.co.uk/money/cars/article-3039686 www.reliabilityindex.com/manufacturer
Vecajos CSN bija tāda pat pērle: 229. Nogriežoties pa kreisi vai apgriežoties braukšanai pretējā virzienā krustojumos apdzīvotās vietās, kur nav iekārtots velosipēdu ceļš, velosipēdu vadītājiem brauktuvju krustošanās vieta jāšķērso pa brauktuvju labo malu, iepriekš pārliecinoties par ceļu satiksmes drošību un dodot ceļu tajā pašā virzienā braucošajiem transportlīdzekļiem un tiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kam saskaņā ar braukšanas noteikumiem krustojumos ir priekšroka.
Tēma: Vernons un gājēji
Neko es nejaucos, abos noteikumos ir prasība apstāties, lai palaistu gājējus ja var traucēt. Konvencija 21. pants...ja nepieciešams, vadītājiem jāapstājas, lai ļautu šādiem gājējiem šķērsot brauktuvi.
Tēma: Vernons un gājēji
ok, pierāpoja aansis loģika, ka braucot jau uz 20kmh CSN prasa vēl samazināt ātrumu, lai gan tas nav nepieciešams un gājēji tāpat būs gabalā. Te gan var apelēt, ko nozīmē tuvoties pārejai, tas būtu tāds attālums kur jau strauji jābremzē, ja tālāk, tad pāreja vēl netuvojas.
Tēma: Vernons un gājēji
Nu nezinu, neredzu atšķirību starp Vīnes konvenciju un CSN, abas prasa apturēt pirms gājēju pārejas. CSN gan ir pielaidīgāki un ļauj palaist pilnībā neapturot auto vien samazinot ātrumu, tā lai gājēju neķertu, bet nobrauktu tam gar purngalu vai papēžiem.
Tēma: Vernons un gājēji
CSN gan nav noteikts vai drīkst gājēju apbraukt mainot joslas, kā arī nav precizēts kas ir saprotams ar apdraudēts vai traucēts. Šo gan varētu papildināt precizējot.
Tēma: Vernons un gājēji
Jābūt valodniekam, lai to teikumu saprastu.
159. Transportlīdzekļa vadītājam, tuvojoties neregulējamai gājēju pārejai, jāsamazina braukšanas ātrums vai jāaptur transportlīdzeklis pirms gājēju pārejas, lai dotu ceļu gājējiem, kas šķērso brauktuvi pa gājēju pāreju vai iziet uz tās, ja tie varētu tikt traucēti vai apdraudēti.
Pārfrāzējam teikumu, lai vieglāk uztvert:
Transportlīdzekļa vadītājam, tuvojoties neregulējamai gājēju pārejai, lai dotu ceļu gājējiem, kas šķērso brauktuvi pa gājēju pāreju vai iziet uz tās(ja tie varētu tikt traucēti vai apdraudēti) jāsamazina braukšanas ātrums vai jāaptur transportlīdzeklis pirms gājēju pārejas.
Voila un viss ir saprotami.
Varam arī šādi:
Transportlīdzekļa vadītājam, tuvojoties neregulējamai gājēju pārejai, lai dotu ceļu gājējiem, kas šķērso brauktuvi pa gājēju pāreju vai iziet uz tās(ja tie varētu tikt traucēti vai apdraudēti), ir jārīkojas šādi:
1)jāsamazina braukšanas ātrums
vai
2)jāaptur transportlīdzeklis pirms gājēju pārejas.
vai
3)ja gājēji netiek apdraudēti, jāspiež gāzi grīdā un jāapbrauc šķērslis pa pretējo joslu vai ietvi ![]()
Vajag pamainīt vadus tam OBD vietām un būs jautrība, kad tiem TA speciālistiem izsitīs tās dārgās ierīces :D Paši vainīgi, nav ko spraust klāt kā pagadās.
Tikai OBD jau nepārbaudīs, no kurienes to rāvi? Visas pārējās apskates arī paliek