Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Eesti CP HELP!

Apskatīsimies pēc gadiem 3, kā tā satiksme būs strauji "uzlabojusies". Ātrums varbūt samazināsies, bet ne jau avāriju skaits vai sodu apjoms. Jā cietušo būs mazāk, bet tīri dēļ pasīvās drošības uzlabošanās un mazākas satiksmes.

Tēma: Jauns Dīzelis vai Benzīns ???

VWfans rakstīja: bet tas var vienaa mirklii izzust, ja buus jaamaina DPF filtru.

Turpini vien sēņot un mainīsi to filtru visai drīz.

Tēma: Beigas?

Drošvien augstspiediena sūknis jātrestaurē, jāpačeko. Vai arī vadības bloks čakarējas.

Tēma: Benzīna cena Ls 0.703

Nē, tas taču neiespējami. Nevar taču pārkāpt psihologiski smago robežu 1Ls, tapat kā nevarēja pārkāpt 70, 80, 90 sant robežu

Tēma: Eesti CP HELP!

VWfans rakstīja: 160 fotoradari - tas buus patiikami.

Vot mazohists Apskati jau laicīgi vietas, kur tiks izvietoti fotoradari un kāds tiem sakars ar satiksmes drošību. neogeo.lv/...

Ak nē... tomēr paskatījies? tagad tu esi tikpat sliktskā visi pārējie.

Salaboti un rekonstruēti Latvijas ceļi - tas būtu patīkami... ak pietiek sapņot....

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Kamēr izstrādās noteikumus kā veikt to pārbaudi, tikmēr gads paies un vari rullēt bez GPS

Tēma: Ko darīt ar 7 litriem LB vodkas?

Nupat vienu kārtējo viltoto šņabi no veikala ielēju logu bačokā. Pilnīgi nedzerams izrādijās, bet tīri labi un smarža arī ciešama.

Tēma: reflektori

Atjaunot var: www.angars.lv/...

Tēma: Ja nu noder - viedoklis par Honda Stream

jā, kaut vai skrūvgriezis un uzgriežņu atslēga Blodonprāt esot ekstrēma iejaukšanās motora darbībā. Protams ja neko nejēdz tad tiešām labāk ar tādiem instrumentiem nekam netuvoties.

Tēma: Automašīnas eļļa

Crankshaft rakstīja:

Kaitīgāk gluži nav

Dārgās eļļas taisa ekoloģiskākas, degvielas taupošākas un kādas vēl tur ne(miSAP,lowSAP utt), līdz ar to sastāvs, piedevas ir citas. Samazināts sēra, fosfora, sulfātu pelnu daudzums, kamēr ir labi ekoloģijai, bet tik labi nepasargā veca auto motoru.

Tēma: Automašīnas eļļa

Nu vecākiem auto tās superdārgās eļļas ir pat kaitīgāk, nekā lētās, jo kad ražoja to auto rēķinājās ar to kas ir.

Tēma: Pamācīt policistu :)

BB rakstīja:

2) nekautrējos taurēt uz tiem CP kas aptur traucējot satiksmi, esmu arī arī vārdiski un personiski paskaidrojis, ko par to domāju (regulāri tā daru);

Efekts pat ir labāks pagāzējot motoru, un pie tam likumīgi nevis kā ar tauri. Kopš stājušies spēkā jaunie CSN tas pat būs jādara biežāk, jo CP var stāvēt bez migalkām.

Tēma: Tik dažādie 4x4

nu bet ir starpība vai pret betona sienu vai pret barjeru, salīdzināt tomēr tieši ar ENCAP nevar.

Tēma: Tik dažādie 4x4

Nav tik slikti ar SS, pat logs nesaplaisāja:www.youtube.com/...

Kamēr jauns un ar garantiju tikmēr jau var braukt

Tēma: Ziema un idiņi

VWfans rakstīja:

Paskatieties, kādas var būt sekas, ja brauc par ātru:

Tu tur biji klāt, ka zini, ka ātrums par lielu bija? Apskaties kārtīgi bildes, uz ceļa tai vietā ir uzpūsta kupena un visa nelaime.

Tēma: Ziema un idiņi

VWfans rakstīja: Apskatoties ,,Latvijas valsts ceļu' aktuālos datus par satiksmi uz šosejām, redzams, ka tauta kopumā tomēr nāk pie prāta, jo šajā pēcpusdienā pārsvarā vidējais ātrums uz šosejām ir 70-75 km/h.

Pēc spidometra skatoties tie ir 80-85km/h, tā kā braucot uz 75 pēc spidometra tas jau ir reāli zem vidējā plūsmas ātruma.

Tēma: Ziema un idiņi

VWfans rakstīja: Viņi ir mums daudzās lietās priekšā, bet satiksmes drošības ziņā vairs nē.

Tu tiešām tici tiem datiem? Reāli satiksmes drošība nav mainījusies pēdējos 5 gadus, ir minimāli uzlabojumi, bet ne jau CSDD nopelna dēļ, tīri dēļ pasīvās drošības/pateicoties ārstiem ir mazāk mirušo, bet avāriju skaits ir tas pats.

Tēma: FFiesta\'2004 krakšķ ātrumkārba (varbūt)

Pirmais rakstīja:

klunkšķ, nevis krakšķ

To jau autors nav apstiprinājis... ak internetdiagnostika Ja gultnis ir pagalam tad tā skaņa ir tā it kā kārbā zobrati maļās(klunk,klunk ). Nepiesienies, ja

Tēma: Sagatavot Opel dizeli ziemai

Nē tas bija pagrieziens no krastmalas uz Akmens tiltu un tālāk Uzvaras/Slokas krustojumā apstājās pie sarkanā, lai gan tur nav STOP baltā zīme. Var jau būt, ka tā bija cita Meriva, ja pa to maršrutu nebrauci.

>izklausies no tādiem, kam visās spraugās jālien garām

Nē nu, ja nogriež ceļu, man jau nav grūti piebremzēt, lai jau katrs brauc kā māk

Tēma: Sagatavot Opel dizeli ziemai

Merivai numurzīme bij zīmīga ar atkārtojošiem cipariem. Nogriežoties uz Akmens tiltu no vidējās joslas, vēl uztaurēju.

Tēma: FFiesta\'2004 krakšķ ātrumkārba (varbūt)

Varbūt mainot kārbu nav pareizi salikuši pārslēgšanās sviras/troses un slēdzot piemēram atpakaļgaitā daļēji paliek robā. Efekts ir interesants, ja izdodas ielikt vienlaicīgi divos ātrumos. Ja tā skaņa vairāk ir nevis krakšķi, bet klunkstoša (jaunvārds) iespējams pie vainas kāds no kārbas gultņiem.

Tēma: Sagatavot Opel dizeli ziemai

Kādus 2 mēn atpakaļ šķeit fanu manīju, 2 CSN pārkāpumi īsā posmā. Tā turpinot braukt mainīs nevis uzlikas, bet sānu durvis un aizmugurējo buferi, nogriezās no vidējās joslas pa kreisi un savukārt nākošajā krustojumā apstājās pa vidu.

Tēma: Pasatam problemas ar bremzem

kaut 0.1, galvenais lai neatšķiras bremzēšanas spēki uz vienas ass.

Tēma: Zaļā zona

scope rakstīja:

Savdabīga interpretācija katrā ziņā.

Vēl tāds moments, apmale ir trotuāra vai ielas daļa

Tēma: Ziema un idiņi

[c]scope rakstīja:

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti