Kārtot: Augošā secībā

Tēma: 401. ceļa zīme pirms Elkor uz Brīvības i

Nu jau labu laiku ELKOR stāvvieta nav vairs īsti blakus teritorija, bet caurbrauktuve, tā kā autora šaubas ir vietā.

Tēma: Forester deg CHECK ENGINE, ko darīt?

Tātad jālej augstāka oktānskaitļa benzīns vai arī pats sensors dod viltus signālu, bet tas maz ticams.

Tēma: Sab. transporta josla Brīvības

Kā tur īsti ir zem tilta tagad ir vienvirziena caurbrauktuve?

Tēma: Forester deg CHECK ENGINE, ko darīt?

Atkarībā vai tam ir OBD1 vai OBD2 diagnostika. Apskaties vai zem stūres ir OBD2 diagnostikas štekeris. No tā tad minimālu info mājas apstākļos var iegūt ar kodu lasītaju.

Tēma: Sab. transporta josla Brīvības

Beidzot pieleca kāpēc Ūnijas iela ir tagad grūti izbraucama, jo pa to pretī mauc visi, kas netiek pa labi no tilta. Ziemā būs joki, jo tā iela ir grūti notīrāmā dēļ stāvošām mašīnām

Tēma: Auto ģimenei ar 3 bērniem.

Stends mēra griezi(un tikai), nevis jaudu, tā vienalga tiek rēķināta, tā kā liec, kuru grafiku gribi formula tāpati.

Tēma: Sab. transporta josla Brīvības

Mjā, varēja jau to izbraukšanu zem VEF tilta no Dominas puses atstāt, bīstami, bet tagad vispār jēdzīgi nenokļūt otrā pusē.

hipi..hip:

miljons.com/...

miljons.com/...

Tēma: Forester deg CHECK ENGINE, ko darīt?

Tak nolasi kļūdu un nebūs jāzīlē.

Tēma: Sab. transporta josla Brīvības

Tās sabiedriskās joslas ilgi nedzīvo - pats sabiedriskais iebrauc tur dziļas rises un pēc tam braukā pa citām joslām, jo nav jau pienākums braukt pa šo joslu. Tad jau labāk atbrīvot papildus joslu no stāvošajiem auto, nekā praktizēt sab. joslas ķeksīša pēc, jo Eiropa tā prasa. Eiropa neprasa haltūru, bet gan konkrētu plānu kas tiek darīts, lai uzlabotu satiksmi, nu tad mūsu bāleliņu lepni atbild, ka veidos sabiedriskā transporta joslas, nu ok ja joslas tad joslas, tik aizmirsa piebilst, kā tas izskatīsies dzīvē. Tikpat labi varēja atbildēt, ka likvidēs sastrēgumu veidojošos trolejbusus un arī tas atbilst ES plāniem

Par CSN:

Kā īsti saprast 106. punktu "... kā arī lai izbrauktu pa labi uz ceļa ar šādu joslu"?

Tobiš izbraucot uz ceļa varu to izmantot kā ieskriešanās joslu vai drīkst tikai šķērsot to?

Tēma: Trakie tramvaji! :D

brmbrmm rakstīja: Netraucē tikai, kad pats ar to pārvietojos!

Diezkas nav arī pašam pārvietojoties, rausta vadītāji jau to kasti nenormāli, tad gāzē tad bremzē, apvemties var, tā brauc it kā kartupeļus vestu. Autobusi tādā ziņā komfortablāki vienīgi šamie atkal degvielu taupa un kondišku neslēdz, lai soļaru varētu nospert.

Tēma: Trakie tramvaji! :D

uupis drošvien nosapņoja

Tēma: galvas blīves maiņa

izlasīja diskusiju

Tēma: Corsa 2007- automāts

Sretsked rakstīja: Var būt vienāds patēriņš? Tas pie nosacījuma,ka brauc normāli, nevis 106 brauc ar 2. ātrumu.

Var, ja brauc ar zapiņu, tam pie 80km/h purns ceļas gaisā un rites berze samazinās Principā vislabāk salīdzināt var, ja ir variatora pārnesuma kārba.

Tēma: Corsa 2007- automāts

auma rakstīja: labākais rezultāts tiek sasniegts krustojoties jaudas un griezes momenta līknēm, protams

Jauda ir tieši atkarīga no griezes un līknes var arī nekrustoties, savukārt krustpunktu nosaka mērvienības kādās tiek mērīts. Neko tas krustpunkts neparāda. Jo lielāki motora apgriezieni, jo lielāki zudumu tas arī viss, savukārt apgriezienus regulē ar ātrumkārbu.

Tēma: \"remontspeejiigs\" - kas tas taads?

jugasvilli rakstīja: Es to varu izdarīt pats, bet nedaru... arī pakalpojuma sniedzējs apmierināts, jo es dodu viņam darbu.

Kopējā ekonomikā tas neko nedod, ja pakalpojumu kuru jādara pašam vai vari izdarīt uztici citam. Tas ir tas pats, kā kad tu par maksu izmazgā kaimiņam zeķes, a viņš tev netīros traukus, lai gan tikpat labi katrs pats to var izdarīt un nekāds pakalpojums nav vajadzīgs. Kur tur rodas pievienotā vērtība? Kaut vai par tēmu runājot, neremontspējīgs nodara lielāku zaudējumu gaidot specus, kas mainīs lampiņu nekā remontspējīgais.

Tēma: Vai bez OCTA var iziet TA?

Nu OCTA prasa, lai gadījumā ja sabrauc to TA inspektoru plakanu viņš saņemtu apdrošināšanu

Tēma: Santīmdrāzēju topiks

Polarizētās gan var viegli pārbaudīt. Paņem divas ķipa polarizētās un skatās caur abām, ja pagriežot 90* grādos vienu pret otru nevar vairs neko redzēt cauri, tad ir polarizētas. Tur neko nošmaukt nevar.

>vislabaak pirkt saulenes kuras ir paredzētas tieši šoferiem

Tieši tā - svarīgāk ir lai nekropļo bildi. Sevišķi apdzenot kreisās saulenes rāda, ka pretimbraucošais ir tuvāk nekā ir, metu pa mēmajiem, rauju atpakaļ a izrādās tas vēl labu gabalu bija.

Tēma: Santīmdrāzēju topiks

Slinkais rakstīja: spriezhot peec cenas UV filtram vaadzeetu buut. braucot ar auto ir pasaka,

Nekādas tiešas sakarības starp cenu un UV aizsardzību nav. Lētās saulenes var būt arī ar labāku UV filtru nekā dārgās(brendotās) un protams arī otrādi. Mode prasa upurus, tā kā gan lētās, gan dārgās arī var kropļot attēlu. Stikls aiztur 90% UV starus, bet visvairāk laiž cauri UVA starus, protams ar to ir par maz, lai iesauļotos, tomēr aiz tonētiem stikliem acs zīlīte ir atvērta stipri plašāk. Savukārt piemēram polikarbonāts(plastmasa) pats par sevi aiztur UV starus plašākā diapazonā. Tā kā noteikt kāds ir UV filtrs var tikai pārbaudot.

Tēma: Zīme \"Apstāties aizliegts\"

Kanibaals rakstīja: vai (/) zīmes darbības zonā.

tfu.. kļūdijos (/) zīme tur protams nepričom.

Tēma: Zīme \"Apstāties aizliegts\"

"pasažieru sabiedriskajos transportlīdzekļos to pieturās". Vieglais nav sabiedriskais transports.

Tēma: Zīme \"Apstāties aizliegts\"

Jā, bet ne (X) vai (/) zīmes darbības zonā.

Tēma: Zīme \"Apstāties aizliegts\"

Slikti lasīji: P nepārtrauc, bet tikai "stāvvieta uz brauktuves un ietves" ar P. Bet P bez papildzīmēm neļauj likt uz ietves, ne arī ir punkts, kas P padara stiprāku par (X) zīmi.

Tēma: Zīme \"Apstāties aizliegts\"

Nu tad atrodi to punktu, kas ļauj zem "P" zīmes stāvēt, ja ir aizlieguma zīme.

Lasu 1995 gada CSN un tas punkts izskatījās šādi: "326.-329.zīmes darbības zona beidzas vietā, kur sākas ar 532. vai 533.zīmi apzīmēta stāvvieta." Tagad tāda nav

Tēma: Zīme \"Apstāties aizliegts\"

Ja tu to tā uztver, tad sanāk, ka "P" zīme nepārtrauc "stāvēt aizliegts" zīmi.

Tēma: Zīme \"Apstāties aizliegts\"

Kurš man izskaidros šo teikumu?

326., 327., 328. un 329.zīmes darbības zona beidzas vietā, kur sākas uz brauktuves un ietves ierīkota un ar 532. vai 533.zīmi "[P]" apzīmēta stāvvieta.

Kā var ierīkot stāvvietu, gan uz brauktuves, gan ietves?

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti