Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Auto akumulatori

Seene rakstīja:

Tad paskaidro kapēc rodas starpība starp oriģinālo aķi, kas ir nokalpojis daudzus gadus un nomainīto, kas atdod galus pāris gados? ?

Bet Vatsons, tas taču elementāri. Svina plates/pasta ar laiku izstrādājas un kaput. Nelasīji, ko rakstīju? Akumulatora SVARS ir noteicošais tam cik ilgi tas kalpos. A tu nosver to oriģinālo aķi un salīdzini ar kreiso un redzēsi. Nav nekādu problēmu uztaisīt super-puper aķi ar ļoti plānām platēm, kas atdod nenormālu strāvu, bet ar visu pārēj otam švaki.

Tēma: Auto akumulatori

Akumulatori VISI ir puslīdz vienādi, ja zin ko pērk. Konstrukcija tiem ir tik prasta, ka pat ķīnizeris nesaliks kopā nepareizi.

Rūgta patiesība ir tāda, ka 90% aķu nokauj paši lietotāji. Pat visdārgāko starta aķi izlādējot zem 12V(mēra bez slodzes) tas ir pagalam. Tāpat arī ilgi turot nepielādētu tas ātri atdos galus.

Pērkot jāskatās aķis, kurš ir vislētākais(izdevīgākais) un pēc izmēriem vislielākais akumulators kāds fiziski ielien vajadzīgā vietā, kurš ir vissmagākais, ar vislielāko ietilpību(Ah), tomēr ar starta strāvu(CCA), kas atbilst ražotāja noteiktajam. Tiešas sakarības starp izmēru, Ah un CCA gan nav, bet akumulatora mūžam labāk ir lai Ah ir vairāk. Jo lielāks, jo labāks.

Vēl var skatīties vai akumulatoram ir klāt kalcijs(Ca), tad būs mazāka gāzu izdalīšanās(retāk jāpielej ūdens) un ilgāks kalpošanas laiks, bet trūkums, ka būs jūtīgāks pret dziļo izlādi.

Jebkuru aķi var nokaut vienas dienas laikā, tapēc ražotajs ir pilnīgi mazsvarīgs. Garantija attiecas tikai uz ražošanas defektiem, bet tā nav atļauja rupji izturēties pret akumulatoru.

Tēma: Izlejamās EĻĻAS. Kur nopirkt?

TDIOTS rakstīja:

nu to momentu it ka mollilati visadi ļečī

Iedot tev linku uz pētījumiem? Loģiski padomājot tā arī ir. Kāda tur eļļošana, ja motors vēl nav iedarbināts un eļļas spiediens nekāds. Tas, ka vecs auto sāk ēst eļļu ražotājiem ir mazsvarīgi, pat izdevīgi.

Tēma: Izlejamās EĻĻAS. Kur nopirkt?

80% nodiluma rodas tieši pie aukstās startēšanas, kad visa eļļa ir satecējusi karterī. Reāli tā arī sanāk,katru dienu

Tēma: pagrieziens uz Vecāķiem Vecmīlgrāvī.

Mēģināšu vēlreiz:

Korķis Nr1 - 5,2,km: maps.google.com/... ,24.119087

Korķis nr2 - 1km:maps.google.com/... ,24.136736+to+57.031018,24.136193

Tagad vajadzētu būt riktīgi.

Tēma: kam zvanīt par kāpu braucējiem?

Maija_Eskuella rakstīja:

Manuprāt, pludmalē nav sodāma auto būšana bez VNZ, jo tur nav spēkā CSN (kas nosaka visu ko attiecībā uz CEĻIEM), bet ne pludmali, mežu, pļavu utt.

Pat ja CSN nedarbojas tajā situācijā(kas nav tiesa), bet nu labi, tad avārijas gadījumā vienalga CP var saukt, jo avārija arī uz ledus, mežā, pļavā ir avārija. Atliktu tikai nedaudz "piemuldēt", ka uzbrauca virsū. CP tāpat melo kapēc nemelot arī pilsoņiem.

Tēma: pagrieziens uz Vecāķiem Vecmīlgrāvī.

Un sastrēgums cik redzēju pēc apgriešanās pie pirmās iespējas bija no šejienes līdz turienei:

mapof.it/... ,24.129429/57.034181,24.119066

Itogi: 5,1km projekcijā vai apmēram 6km dzīvē

Un mēģinot apbraukt pa apakšu(ezera iela):

maps.google.com/...

Korķis: 1km

Tēma: pagrieziens uz Vecāķiem Vecmīlgrāvī.

maps.google.com/... ,24.119066

Tēma: pagrieziens uz Vecāķiem Vecmīlgrāvī.

Molodec iauto visus linkus izdzēsa:

Vaininiece ir šitā pārbrauktuve:

Tēma: pagrieziens uz Vecāķiem Vecmīlgrāvī.

modena rakstīja:

sastāvu vari iekš google earth aplūkot...

Nevar viss, tās sliedes nemaz nav kartē iezīmētas. Sastāvs ir uz citām.

Vaininiece ir šitā pārbrauktuve:

Tēma: pagrieziens uz Vecāķiem Vecmīlgrāvī.

Nepietiek jau ar to, ka tur ir debīls pagrieziens/krustojums ar vēl debīlākām sliedēm uz kuģu rūpnīcu, pa kuru neesmu NEKAD redzējis braucam sastāvu, ne naktī ne dienā. Sliedes jau vien ir ko vērtas, ka lai pārbrauktu ir jābrauc vai nu uz 40km/h vai superlēni, jo citādi bez zobiem var palikt. Tā ka bez visa luksofora sastrēgumi rodas katru dienu. Nez Bolderājā pārbrauktuve ir smuki ar gumijas segumu un problēmu nav. Apnikušas jau tās sliedes būs jāizlej pa kluso ar betonu, lai miers..

Tēma: Iskras rezultātu apstrīdēšana

ekšējais normatīvais akts ir saistošs tā izdevējam. , bet tiesā tā viņu iekšējā lieta kļūst par ārējo. Tad kā sanāk, kad ir izdevīgi viņi atsaucas uz instrukciju un kad nav tad redz vairs nav saistoši. Tā neies cauri Nelaime gan tāda, ka CP pārkāpums paratsi nepadara personas pārkāpumu par nebijušu,

Konkrēti tiesā ir izskatīts jautājums par bremžu lukturu gaismas caurlaides pārbaudes kārtību un tiesiskumu, kur tiesiskais regulējums ir analoģisks attiecībā uz izplūdes gāzu pārbaudēm vai trokšņu pārbaudēm.

Lēmums, pieteikums noraidīts: www.tiesas.lv/...

Lietas kurās figurē slavenā cp instrukcija - 52gab.

www.google.lv/...

Tēma: Iskras rezultātu apstrīdēšana

Soda mērs brīdinājums kopā ar soda punktu sistēmu ir diezgan dīvains soda veids, ments pakrata ar pirkstu un patēlo labo iedodot brīdinājumu vēl piekodinot, ka nebūs sods jāmaksā. A punkti...a par punktiem viņš neko nezinot un tos tur kaut kāda sistēma skaitot. Bet punkti vienalga skaitās Tad sanāk pēc CP loģikas, ka soda punkti nav sods tas tik tāds nosaukums, vot muldoņas.

Tēma: Maximas/Prizmas tūnings

Tu apskaties vai logu tīrītājiu svirām nav pārāk liela brīvkustība(izļurkājušies). Ja tā tad neviena slotiņa nepiespiedīsies labi un netīrīs.

Tēma: Anekdote ... :)

bizenajs rakstīja:

blakus bija veel viens, kas izsauca smiinu: Ja Kārlis ir Kaža, tad Pēteris ir...!

FAIL...Pēteris ir Pēcis

Tēma: Iskras rezultātu apstrīdēšana

Slēpties viņi drīkst, bet tur ir tāda nianse, ka ja ir slēpnis, tad jāaptur ir pie mašīnas un tavu ātrumiņu nodiktē pa rāciju. Izlasi CP instrukciju.

Par iskru, kura tā ir jaunā vai vecā? Ar jauno sūdi ir tādi, ka tā noteiktos apstākļos var dot nepareizu rezultātu(izzīstu no pirksta), jo pārāk īss impulss, bet no tava apraksta izklausās, ka tiešam vilki ar lielāku ātrumu nekā atļauts, tā kā \"rij vien nost to krupīti\".

Jaunajai Iskrai kļūda ir +/- 2km/h, bet tas nenozīmē, ka policists nekļūdās nosakot kam pieder ātrums(citai mašīnai, koku lapām utt.)

Iskra instrukcija:www.simicon.com/...

Sertificētie radari:www.mava.gov.lv/...

Tēma: Elektrovelosipēdu kategorija

Kur reģistrēt velosipēdu un iegūt numuru?

Ceļu satiksmes drošības direkcijas Kuldīgas rajona nodaļas priekšnieks Arnis Pinkulis paskaidroja, ka Ceļu satiksmes likums neprasa nedz velosipēdu reģistrāciju, nedz numuru lietošanu.

Savukārt Auto moto biedrībā (ceļu policijas ēkā) katru otrdienu no plkst. 9.00 līdz 11.00 ir iegūstami velosipēdu numuri un vadītāja apliecības, kas pierāda, ka apgūti ceļu satiksmes noteikumi.

A.Pinkulis uzskata, ka numuru izsniegšana nav nopietna. Savukārt velosipēda vadītāja apliecību gan vajadzīga katram satiksmes dalībniekam.

kurzemnieks.lv

Tēma: DEVALVACIJA

Kopš izgudrots dators esmu pārstājis domāt pietiek tikai iekopēt gatavas frāzes

Tēma: DEVALVACIJA

Neuztraucies Diezgan drīz ieviesīsies tie ergonomiskie izkārtojumi, tiklīdz klaviatūras taustiņiem varēs uzlikt bildīti kādu vien vēlies.

Latviešu ergonomiskā ir tāpati kas sākas ar ŪGJRMV ilji cita?

Tēma: DEVALVACIJA

Seene rakstīja:

Jap. Pats esmu mācījies mašīnrakstīšanu gan uz modificētas QWERTY, gan latviešu ergonomiskās.

QWERTY ar angļu valodu ir maz sakara. QWERTY izkārtojums bija, lai nesaķeras rakstāmmašīnai taustiņi, kas bieži tiek lietoti un atrodas kopā. Ergonomisks ir DVORAK izkārtojums, bet tāpat tam ir tik maza nozīme, ka tie 10% ātrākas rakstīšanas ir fuflo, tik garus tekstus vairs neviens neraksta tik Ctrl+C un Ctrl+V.

Tēma: Ceļu policija darbībā.

radars ir jāuzrāda, jo pārkāpējam ir tiesības iepazīties ar visiem lietas materiāliem, vienīgi to neuzrādīšana automātiski nenozīmē lēmuma atcelšanu.

www.google.lv/... āuzrāda&as_filetype=pdf&as_sitesearch=tiesas.lv

Tēma: Makrofleks un auto virsbūve

Es tev ieteikšu ļoti lētu un parocīgu risinājumu. Atstāj auto saulē, makrofleksa putas ir ļoti nenoturīgas pret UV starojumu, paliek dzeltenas un drūpošas. Pēc kāda laika pašas nokritīs. Pasteidzināt neiesaku sabojāsi tik krāsojumu.

Tēma: Cik ilgi jāgaida policija?

Mērķis vienkāršs, lai pagūtu pieteikt pirms zagļi ir ielējuši benzīnu uz autora vārda. Kamēr brauktu uz csdd (bez numuriem nevar), pa to laiku, jau numurs apgrozībā un ej bez spravkas pierādi, ka neesi ēzelis. Domāju, ka tas ir tikai normāli.

Tēma: Lieto disku tīrīšana.

Nopērc gan tos spec līdzekļus, pats būsi pārsteigts cik viegli nāk nost gluži kā fairy reklāmās bez beršanas. Vēl var ar veco labo soļarku notīrīt.

Tēma: Re laikam atkal kārtējais lohatrons HHO

MJanis rakstīja: atbilstoši ISSO 9000 nosacijumiem ............

Cik atceros fufeļmaksim ISO 9000 arī bija iedots ISO prasa tikai to, lai būtu kvalitatīvi materiāli, bet pati iekārta drīkst arī nestrādāt

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti