Kārtot: Augošā secībā
< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 249 >

Tēma: Nozog stūri, Compensa grib video ar signalizācijas skaņu

Pie kājas tās signalizācijas, vairs neviens pat pie loga nepieiet kad tās gaudo. Pie tam ja signalizācija uz tauri, tad vispār nevar atšķirt kurš tur gaudo. Maksimums pieceļos un aizveru logu, kad kādam atkal signalizācija trokšņo.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

>jo vecs tosteris ir dārgs tosteris

Pie šī tālāk var nelasīt, vēl viens, kas grāmatu nav lasījis, bet viedoklis ir. 

Un ar 20 gadu vecu mašīnu nekas vairs nav vienkārši, kā minimums vajag metināmo aparātu. Piemēram tāds msh jau tajā 20 gadu vecā mašīnā ir iegāzis 3x tādu mašīnu vērtību nemaz nerēķinot cik eļļu ir zemē izlējis. 

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Un tu MELO, ka vecīši būtu nosaluši un nomiruši no bada, ja ne vien cēlais kundziņš dēlēns, kuram redz esot auto. 

Katru dienu ziņās lasām, ka kāds seniors atkal nomiris, jo bērniem auto salūza un netika pie vecākiem.

Tēma: Vai vajag ierobežot kormorānu jeb jūras kraukļu populāciju Latvijā? Vai viss kārtībā?

Imigranti arī traucējot. Ups.

Tēma: Lāču medības Latvijā! Vai populācija ir kļuvusi nekontrolējama un būtu jāsāk medības?

Jābaidz ir izlikt atkritumu urnas pilsētās un ārpus pilsētas stāvvietās. Tas pievilina lāčus un ne tikai.

Tēma: Lāču medības Latvijā! Vai populācija ir kļuvusi nekontrolējama un būtu jāsāk medības?

Jāsāk beigt celt paniku. Lāči tagad pāķiem traucējot. Kas nākošais.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Nu tad tādiem nestaigājošiem pensionāriem ir laiks uz veco ļaužu pansionātu vai uz zirgu transportu kā tēmas virsrakstā. Demagogs protams piesauc 100+ km iešanu kājām par ko vispār nebija stāsts. Starp citu pirms sabiedriskā transporta Rīga bija kājām izstaigājam. 

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Kāda mums daļa gar Vāciju, tātad varam notirgot vēl kvotas.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

>neefektīvas naudas izlietošanas elektroauto attīstībai 

Kur tad to naudu likt no emisijas kvotām? Jo mazāka atkarība no naftas, jo labāk. Viss pareizi, nečīksti.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Var tikai vajag gribēt. Iemet Google Maps maršrutu un tev parādīs kā tikt un ar ko. Bet te vispār runa par pilsētu nevis taviem pāķiem.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Par kādu lepnumu ir runa? Es dzīvoju dzīvoklī.

Bet jā auto nav pirmā nepieciešamība it sevišķi Bradypus, kas visur kājām var aiziet.

Tēma: Rācijas - kas reāli vairākus kilometrus! Ko vari ieteikt?

Vēl šādu 3paku pirku, bet uz attālumu nav testētas - Radio uztvērēji Motorola Motorola Talkabout T42 triple-pack - Evelatus

Tēma: Degvielas cenas Latvijā un pasaulē

Nordpool biržas cenas šodien. Dīls.:

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Par naftas noplūdēm un degvielas vedēju avārijām jau arī negribēsi komentēt. Tā kā nav nekādas starpības. Ne jau zaļuma pēc pērk EV, tie laiki ir garām. Jebkurā gadījumā centralizēti utilizēt baterijas ir vieglāk kā ķert sīkās daļiņas no atmosfēras. Arī TEC skurstenim uzlikt filtru ir ērtāk un lētāk, kā katru auto smacēt to aprīkojot ar DPF filtru un katalizatoru.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Pārsvarā jau EV nu galīgi nav ikdienas dzīvokļa īrētājam, kur to tu nosapņoji. Pačukstēšu ir arī lēnie lādētāji, piemēram, pirmdienā aizbraucu uz darbu un 8 stundu laikā tas knapi ir pilns, štepselē nost un brauc mājā. Lēti un efektīvi. Ja būtu 40kwh baterija, tad jau pēcpusdienā jāskrien to štepselēt nost. Tā kā liela baterija nozīmē elastību un kā reiz labāk der dzīvokļu blaktīm. Auto nav pirmā nepieciešamības preci, ja nevari atļauties vai nespēj plānot ikdienu, brauc ar sabiedrisko.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Par zirgu mēslu kalniem pilsētās arī negribi runāt, bet kur tie tagad ir? Tak atrisinās to atkritumu problēmu, pārāk vērtīgi materiāli, lai tos gluži vienkārši noraktu. 

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Nē liela baterijai ir lai katrreiz nav jākrāmējas ar vadiem. Salādē, kad biržā cena lejā un brauc nedēļu no vietas.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

>esi piemirsis baterijas svara radīto riepu mikrodaļiņu papildus piesārņojumu

Liekulim jāķeras pie salmiņiem. Riepas EV dilst tāpat kā citiem auto, pie tam nav bremzēšanas putekļu. 

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Tavs salīdzinājums ir pilnīgās auzās, uz kvēlspuldzes dvieli neuzmetīsi. 

Un kādi ir utilizācijas plāni NOx savienojumiem un sīkajām daļiņām ko izpird pa auto izpūtēju? Ieelpot tos plaušās? Lielisks plāns. Liekuļot vajag ar mēru, tā jau nu beigsim ražot atrkritumus. Es tā saprotu esi par atkritumu dedzināšanu tad.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Neuztver burtiski. 

Uz HEATBALL ir jāattiecina tie paši drošības ieteikumi, kas uz spuldzēm.

Izmantojot to kā sildītāju, HEATBALL neizbēgami izstaro gaismu redzamajā spektrā. Šī gaisma ir nekaitīga un nevar būt par pamatu preces atgriešanai vai pretenziju izteikšanai. HEATBALL efektivitāte ir 95%! un tikai 5% ir zudumi gaismas veidā.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Krimā jau zirgi atgriežas tā kā nesaki nekad.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Kas tur var attīstīties, vislētāk to ir ražot no naftas un to arī naftas kompānijas darīs, tik mērķis. Ūdeņraža ekonomija ir tāda pat utopija kā komunisms, pienāks…nekad.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tā nu tas ir, ja ņem līzingā tad skaties vismaz, lai līzinga periodā ir garantija. Bet objektīvi pagarinātā garantija arī maksā tos 3k. Tā kā ne šis ne tas. Pie tam pirkt EV, lai ietaupītu ir naivi, lētāk ir braukt ar nojāto dīzeli, lētāki riski. Bet jebkurš lietots auto ir laimes spēle, tā nu tas ir. Sarēķināju, ka pa gadu ar EV esmu ietaupījis 100 eur degvielā. Nu labi tas bija par aizpagājušā gada cenām, tā kā nav vairs objektīvi. Uzliekot uz auto gāzi arī ietaupījums nerodas, jo sāc braukāt 2x vairāk. 

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Ko ūdeņraža auto ar savu 30% efektivitāti risina? Risina problēmu, kuras vairs nav. Baterijas attīstās un ir ar daudz lielāku ietilpību, kā ūdeņraža gāze. Nu jau pat uzkrāt hidroakumulācijas elektrostacijā neatmaksājas.

Tēma: VW vadītājs - ICE izmirs kā savulaik zirgi

Tieši tāpēc, ka cilvēks parastais nespēj rēķināt ir arī jāstimulē. Tik stimulēt vajag pareizi CCFL=plug-in hibrīds stimulēt nevajag, bet LED=pilnībā elektrisks auto vajag. Un ne visur LED atmaksājas, vannas istabā gribu kvēlspuldzi, lai pakausi silda un žāvē matus.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti