Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 249 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tieši tā, tā litija ieguve tur ir nerentabla un ņemot vērā, ka tiek strādāts pie nātrija akumulatoriem, var arī zust tirgus.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vairs jau nekas tu netiek iegūts, visas raktuves slēgtas. Arī par tiem resursiem, tas ka viņi tur ir neko nedod, jo raktuvju ta nav. Mums arī ir ģeotermālā enerģija pieejama, bet kaut kā neraujās to izmantot.

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Nopiststeslists bija apzīmējums.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas vienkārši ir roku darbs. R bloka vācieši arī ir šokā kā joprojām Lambo liek rūpnīcā ar roku darbu. Tieši tāpat pieloka kronšteinus, lai radiators lien iekšā un ja ne tad ar urbi izurbj jaunu urbumu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tāpēc, ka ķīniešu baterijas, ķīniešu velo. Diez kāpēc neuztraucies, ka tev telefonā ķīniešu baterija. Eksportam tomēr ir jelkāda kvalitātes kontrole.

Tēma: Jauno Vivi vilcienu velo turētāji

Bet tāpat dārza šļūtene paliek dārza šļūtene 😂 Bet mieru tikai mieru. 85% līdzekļu tika izkrāpti no ES fonda, reāli samaksāts vien par 15%. Cerams tie 85% sildīs ekonomiku nevis tiks pirkta villa Spānijā.

Tēma: Jauno Vivi vilcienu velo turētāji

Nevis no armatūras, bet tur uzstiepta caurspīdīga gumija no dārza šļūtenes. Redzami ir diegi.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

atkal vienam krievfašistam piedega - iauto.lv/pie-stures/militaras-zinas-armija/49437-latvieu-karavra-pieredze-ukrain-cs-ar-krievu-okupantiem-sandis-rieksti-video?cview=all#comments

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

“Kristaps ir atradies! Kristaps ir drošās rokās. Viņš tiks nogādāts speciālistu rokās, kas parūpēsies par viņu! Paldies visiem par atbalstu,” Ni labāk lai pa karstām pēdām meklē nevis pēc tam kad jau ir jāiesaista lielāki resursi.

Tēma: Jaunie TA noteikumi

>Redz, ka ir vēl jauki un pretīmnākoši cilvēki arī CSDD! Un kāds tur sakars ar CSDD? Autekko nav CSDD.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tā karošana ukraiņiem tiešām dīvaina, bet nav jau brīnums tur puse ir žduni, jeb krievu tanku bučotāji. Bet var nesatraukties, ja Ukrainai tiešām ies bezcerīgi, tad nāks talkā NATO ar miera spēkiem, un lai tik Krievija pamēģina pa tiem uzšaut.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Kas tieši ir meli? Ka brīvdienu izbraucieni tev nav īsāki par 1000km, jo elektroauto tiem neder un/vai ka aizstāvi to ka laukos vajag būt lētāk tai pat laikā sakot ka algām jābūt tādām pat kā Rīgā.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Un kāpēc jāmelo salīdzinot nesalīdzināmas lietas?

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Arī Bradypus - bet gribu, lai kad apbraukāju Latviju ar savu ceļojumu auto tad cenas apskates objektos un kafūžosnav kā Rīgā. Un te Bradypus ceļojumu auto ar ko var 1000km nobraukt vienā rāvienā. 😂

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Visus nevaram sūtīt. Nākošais iebrukuma mērķis Krievijai ir Baltijas valstis.  Bet uz Ukrainu var doties, Krievija jau griež mums kabeļus, kādas tur vēl var būt citas sekas.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Numurus ta nenoņēmi. Tiešām naivumā domā, ka gudrās galvas pa šo gadu kaut ko izdomās. Tak paliks likums kā ir jau pieņemts tik atlikts.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Pats taču nonāc ar sevi pretrunās. Gribi, lai arī mazpilsētās labi maksā, bet tai pat laikā stāsti ka mazpilsētās vajagot atlaides. Nez ko laukos kafuzī gribi pa lēto paēst.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Ko nu? Šogad septembrī sāksi maksāt OCTA arī par stāvošajām.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Moderēšana nav cenzūra. Ja man apraksta žogu ar matēmātiskām formulām, tad pārkrāsoju kaut tā arī ir "cenzūra"

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Raksts krievfašistu magnēts kādam piecepināja: iauto.lv/pie-stures/militaras-zinas-armija/49382-ukrain-nogd-20-apvidus-automanas-aicinm-ziedot-degvielai-video?cview=all#comments

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

EV tad tikai ar siltumsūkni un akumulatoru apsildi/dzesi.   Bet jā pirkt tagad jaunu dīzeli vai benzīnu būtu nepraktiski.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Laiks centralizēt bitcoinu rakšanu un chatošanu, un siltumu novadīt TEC vietā.

Tēma: Lietoto auto situācija

Nedomāja viss. Bet nekas, Tramps sola pumpēt, pumpēt, pumpēt. Nopumpēs uz leju.

Tēma: Lietoto auto situācija

Nemurgo. Autogāzei nav nekāda sakara ar Krievijas gāzi.

Tēma: Lietoto auto situācija

Viss tur sanāk. Ja jau tas auto nav nodedzis līdz šim tad brauks un brauks.

< 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti