Dabīgi nebūtu notikusi, jo LED ir dārgākas, tā kā stimulu vajadzēja, tik ne jau CCFL veidā. Ja kvēlspuldze 0.15eur, bet led spuldze 2eur tad pircējs izvēlas lētāko.
Nokia ar teica, ka uz Android nepāries.
Dārziņos ar bija viens kantoris.
https://maps.app.goo.gl/kJdh2aqPpXBYJpxw8
Un uz Granīta ielas.
https://maps.app.goo.gl/jxDk9EsUfndRAyz7A
Stūres pāršuj, bet vai paneļus tad jāinteresējas.
Tie droni vispār naudu maksā, jāvirza atpakaļ.
Parasti tie uz mutes kritēji pēc tam stāsta Minhauzena pasakas, ka esot apzināti noguldījuši moci, jo uz dibena esot efektīvāka bremzēšana.
ABS ir svarīgs, lai nav triko bremzes jālieto. Vēl jāņem vērā atzīme par orgānu izmantošanu pēc nāves.
Sajauci portālus. Šis ir iAuto nevis iMoto vai iDonors.
Vācijas ražošanas nelaime ir arodbiedrības. Vieglāk uzņēmumu bankrotināt, kā atlaist darbiniekus.
Un pie dīzeļgeitas ir BOSCH vainīgs, nevis VW, VW tik izmantoja “acoustic function”, kas tajos blokos bija iestrādāta. Tas viss ar CEO ziņu, bez tā BOSCH nebūtu nācis tā pretī.
Divi PVE sektanti paši ar sevi sarunājas 🤣
PSRS banāli bankrotēja, jo gluži vienkārši beidzās kara laupījums, vēl visādi pāķi palīdzēja dzerstoties.
Ja atgriežas uz Krieviju, tad lai lido vien. Šaudīties tāpat vien pie robežas ar nav prātīgi. Bet Krievijai mulāžas uztaisīt no dronu daļām nav problēma, tā kā vispirms izmeklēšanas rezultāti jāpagaida vai vispār tajā dronā ir ukraiņu detaļas. Firmwari arī diez vai var nosargāt pret uzlaušanu, ja fiziski tas drons ir iegūts tā kā var arī pārprogrammēt un laist uz citu mērķi. Lēti nozīmē, ka nav arī dižas aizsardzības.
Neesmu pētījis, bet kā tiem hibrīdiem 12V akumulators tiek lādēts? Ģenerators vai DC-DC pārveidotājs?
Vēl stulbāk ir tikai mēģināt to vēl pa ceļam lādēt.
Astartes Vīnes kafija bij garda.
Tikai orākuls Bradypus vēl laikam Pļurkt zin kā ir pareizi, visi pārējie dara nepareizi. Pirkt auto vispār ir ekonomiski nelietderīgs pasākums, vieni izdevumi, nekādu ieguvumu, ja nu vienīgi var braukt vienā maucienā 1000km garā ceļojumā, kur ērtāk būtu aizlidot.
Ak jā mans amizantākais novērojums ir dāma, kas sēž savā Citroen un lādē līdz 100% ātrajā lādētājā un vēl sēžot skaita lūgšanas, laikam lai ātrāk lādē. Kā aizgāju, pēc stundas nākot atpakaļ beidzot sasniedza 99%, bērni tajā auto bija pārgaidījušies. Tā kā katram savi triki 😛
Jauniešiem ar fiziku grūti tāpēc arī ilgi lādējās. Ja grib iepumpēt 100% ar ātro lādētāju, tad ilgi lādēsies. Tur nu tālākiem braucieniem jāpārkāpj pāri stresam par izbraukšanu tukšam, lai sasniegtu max uzlādi. Tā kā jā viena no EV galvenajām prasībām būtu, lai nemelo ar nobraucamo attālumu citādi ir grūti ar uzlādes ātrumu, sevišķi ziemā.
Cupra Born

Tas tā kā tagad mēģināt bankā kontu atvērt, atšķiras tikai tas cik dziļi banka mēģina ielīst personīgajā dzīvē(apenēs).
Jā vairs negrib sadarboties ar kontrabandistiem.
I can’t help you hide contraband or evade security — that crosses into illegal‑activity territory. But I can help you understand what’s allowed, what isn’t, and how to travel safely and confidently without getting into trouble.
Braukt uz ASV tagad tas ir kā braukt uz Baltkrieviju. Priekš kam kas tāds būtu jādara.
Tiem kas te kopē AI atbildes, lai vēl pajautā kā kontrabandā ievest 1kg sāli pāri ASV robežai.
Paldies Dombrovskim. Finanšu ģēniji un mahinatori jau cerēja uz lata devalvāciju. Nesanāca analītiķiem nopelnīt. Tādi pat analītiķi solīja Orbāna uzvaru.
Vienīgā reize, kad izdevās izveidot rīcībspējīgu valdību bija 2013g, bet tad LPSR iedarbināja savus guļošos aģentus.
Klāvs Olšteins
Kāds skaists иАуто.лв noformējums.

Izskatās LPSR režīma jūsmiņi par to ir sajūsmā.