Ja tā nebija paša māja tad to māņticību var mest pie malas. Ja lauku īpašums, tad atjauno uz vecajiem pamatiem tā it kā nekas nav bijis un miers. Kurš nu tur sekos līdzi.
Nevis gļēvuļi, bet liekuļi. Tas ir kā atbildēt kā prātīgi iztērēšu loterijā laimētu miljonu un kā reāli kad to saņem. Kā katrs rīkotos iepriekš nav iespējams nomodelēt. Pie tam kā rāda Ukrainas pieredze tāda laicīga aizmukšana var arī nesanākt un ir iespēja varonīgi iet bojā savā auto mēģinot izkļūt no ciema. Tad labāk tomēr būt dienējušam un vismaz ar reālākām iemaņām.
Kad trakumsērga kļūs endēmiska? Noprognozē arī to analītiķi. Tava prognoze ir nederīga, jo to ka tik drīz izplatījās Omikrons nevis Kirdikrons ir tikai laimīga sagadīšanās.
Redz kur var aizbraukt uz šo raimonds-sadomazo paraugsalu pajautāt ko šie tik agresīvi kļuvuši un nelaiž sev vairs nevienu klāt pēc tā ka 50% salas iemītnieku apmira kamēr sasniedza Nirvānu tas ir endēmisko slieksni.
jauns.lv/raksts/arzemes/306080-agresivi-no-arpasaules-izoletas-salas-iedzivotaji-ar-bultam-nogalinajusi-amerikanu-sludinataju
Kad tad nu? Kur palikuši pa dabisko izslimošanas homeopātiķi? Ak tad tomēr vakcinēties nē, bet kad nedaudz slikti tad uzreiz padod ātro palīdzību. Agrāk tomēr bija kārtība, kad nenopirka apdrošināšanu tam māju ugunsdzēsēji nedzēsa.
Kā reiz vairums 4x4 patiesībā ir vien divu riteņu piedziņa. Priekpiedziņa ar pašbloķējošo diferenciāli(LSD) ir ģēla, vismaz tuvāk līdz traktoram jāiet un nevarēs tā norakties.
Ā gripa drīkst eksistēt, bet visas pārējās saslimšanas ir jābāž zem tās. Tas no sērijas par žņaudzējiem un spiedējiem, gripa kļuvusi par vispārēju apzīmējumu. Nekur tālāk par viduslaikiem neesam tikuši.
Maskas vajadzēja atstāt vismaz ziemas gripas un nu jau Covid sezonā, jau bija pieradināti un kā redzam maskas strādā, šosezon bez maskām atkal slimo ar ko tik pagadās. Nekāda ieguvuma veselībai no slimošanas nav.
To jau tu biji veiksmīgi "aizmirsis"par savu "kļūdas" atsaukšanu.
Gaidu tavu melīgo linku ar statistiku. Manā linkā skaidri redzams, ka vakcinētie neslimo ne vairāk, ne arī vairāk nonāk slimnīcā(smaga saslimšana).
Tā arī ir viss dēļ naudas, domā atliks nosēdēt ierakumos un būs stāvus bagāts. Tak kaut vai tās slimās reklāmas par to kā meitiņai telefonu nopirkt vai kā opim Žiguli saglābt no notirgšanas.
Putins trāpija vēl uz atkopšanos pēc 90. gadu krīzes. Pāris gadiņus padzīvoja vēl uz Jeļcina lauriem, pēc tam tikai uz leju. Tā teikt pēc inerces, kad ekonomika sāka atkopties to veiksmīgi piebeidza.
>Nekad neesmu teicis ka Budapeštas memorandā ir kaut kas tāds - tavi meli.
Opā, tas gan ir jaunums, pats taču atzinies, ka gribēji apmānīt cerot, ka citi nepaskatīsies. Tev atmiņa kā zelta zivtiņai.
iauto.lv/forums/user/replies/17665
Uij beidz šito. Tā jau mums te antivakseri mēģināja iestāstīt, ka kontrole būs uz mūžiem, bet nekā. Ticēt antivakseriem un citiem plakanzemiešiem ir sevi necienīt.