Tev atmiņa klibo vai kā? Neesi teicis, ka racionāli cilvēki nekaro? Tas iespējams tikai atņemot cilvēkiem emocijas, ka no cilvēka paliek tikai robots, būs ķīmiski jāapstrādā, jo kā rādās ar audzināšanu nepietiek. Tur nu es piekrītu cilvēks ir tikai starpposms, lai radītu robotus.
Dīvaini to dzirdēt no komunista, kas vēlas visus padarīt vienādus bezemociju zombijus. Tādas idejas neesmu paudis atšķirībā no tevis.
Labāk pierādi savu “viedokli”, ka kaut kur būtu sagrozīts Trampa teiktais.
“Viedoklis” 🤣
Man ir viedoklis, ka Bradypus ir deģenerāts un ārvalstu aģents. Tikai nesāc taisnoties, tas ir mans viedoklis un pie tā palikšu, visu ko teiksi pret to tikai apstriprinās viedokli.
Slēgt mieru ar Krieviju nav pat tā papīra vērts, kam vispār tos smērēt.
Kā tu vēl neesi Tvaika ielā. Pats vienā rindkopā nonāc pretrunā pats ar sevi. Tātad no konteksta izraut nedrīkst un sagrozīt Trampa teikto, bet Tramps tāpat nerunā patiesību līdz ar to jāieklausās viņa teiktajā. Tak pilnīgi vienalga, ko tas Tramps tur saka vai nesaka, visu ASV nosaka militāristi, kā tie teiks tā arī Tramps vai jebkurš cits ASV prezidents rīkosies.
Tie nav meli, bet gan pats esi pieķerts melos.
Deģenerāta Bradypus tēzes:
1. Ukraina nedrīkst aizstāvēties, jo tā esot slepkavošana un nav atbalstāmi, bet Tramps drīkst uzbrukt Irānai, jo tie ir krievu draugi un tas ir atbalstāmi. Tātad viltus pacifistam, ir žēl tikai, ja krievu teroristus slaktē, par ukraiņiem un citiem nospļauties.
2. Pirms gada blakus tēmā aicināja neiet uz vēlēšanām, jo tam neesot jēgas un pasaku tēli (lasīt valdošā elite) jau visu nolēmusi. Tagad sāk stāstīt, ka pats tomēr uz vēlēšanām iešot. Ārvalstu aģenta cienīga rīcība.
3. Tēmā pie Ukrainas kara aicina valstis atbruņoties, tad Krievija neuzbrukšot, jo no neitrālām nemilitārām valstīm baidās. Tas nekas, ka vēsture rāda pretējo. Interesanti kura saimnieka interesēs šādi norādījumi, tik oriģināla ideja, ka pilnīgi nezinu kur tas jau 100x dzirdēts.
Tas arī nav jādara, iet pa gaisu tāpat. Uztaisi asins analīzes un redzēsi cik jau esi apēdis.
KARTE: Kur Latvijā uzkrājas bīstamas «mūžīgās ķimikālijas» / Raksts
Un izvairīties no PTFE vai teflona, tas draņķis neatgriezeniski piesārņo vidi un plaušas.
Protams, ka ārvalstu aģents aicina atbruņoties un būt patiesi brīviem - Krievijas sastāvā. Tikai Baltkrievija ir patiesi brīva.
Risinājums ir tīrīt no pasažiera puses sēdekļa izgriežot plaukstu uz otru pusi. Un žēl visus tos, kas vēl nav atklājuši maģisko mikrošķiedras lupatiņu efektu. Tur gan ir knifi tā kā kuram katram muļķim arī nesanāk.
Anālītiķis uzbrūk ziņotājam nevis saturam, tātad video ir samontēts un Tramps neko tādu nav teicis?
Slepkavniek tu taču esi Putina režīma noderīgais idiots. Latviešu valodā aicini citus nedoties uz vēlēšanām, lai iet balsot krievi. Kaut kā krieviski par šo pašu tēmu vēl no tevis uzsaukumi nav dzirdēti. Tāpat aicini Krievijas kaimiņvalstis atbruņoties, jo tā būšot drošāk. Ej tak tu bojā viltus pacifist.
Kādas ir tās hibrīda priekšrocības? Dārgākas apkopes un vairāk detaļu kam nobirt. Sevišķi nejēdzīgs ir Plug-in hibrīds.
Kā teiksi ārvalstu aģent.
Tā taču tava iedomu pasaule par saimniekiem, valdniekiem un citiem pasaku tēliem. Aprobežota domāšana.
Sektantisms tas ir nevis saprāts. Saprāts saprastu, ka pasauli nebalstās uz 3 vaļiem.
Kā interesēs tu strādā? Kurš ir tavs saimnieks? Kā sauc to sektu?
Beidz panikot: Lokāli cenas, kuras aicini piefiksēt, var elementāri pacelt… tieši ar tādu panikas celšanu, kādu tu veic savu saimnieku interesēs.
Viss pēc plāna, zaudējumu nav.
Nav neviena iemesla nepamēģināt un Tramps pašlaik labi novērsis uzmanību. Vēsture gan rāda, ka vispirms uzbruks Lietuvai. NATO jau taupīs raķetes un būs viens par visiem, visi par sevi.
Kad atrisinās gigantisko smailiju problēmu vecajiem topikiem?
Chrysler Grand Voyager atsauksmes - Forums - iAuto
Beidz lauzt portālu. Neklikšķini laikus/dislaikus un nekas tāds nenotiks.
Tak tur saēdās lauka malā rapsi un skrien pat auto sānos, pilnīgi vienalga uz gaismās.