Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ford Focus braucēji

Es barukaaju ar USA focus2.0 SE, esmu loti apmierinats gada laika esmu nomainijis termostatu L. pirkstu, L. sharniiru un aizmugurejo L. gultni .Par baltic motors neko labu nevaru pateikt, sajuta taada ka vinji maz ko zina par usa focusiem vismaz Ventspili un Liepaja, cenas ari astranoiskas, remonteshanas terminju ari nekonkreti.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti