Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 100 >

Tēma: Toyota Avensis 2003-2006 dīzelis atsauksmes

Tikai ne viens nopietnus iegūldījums neiegūlda,tāpēc viņas brauc pa ielām kūpošas un smird pēc degošām lupatām.Interesanti,kā to pretīgo smirdoņu var dabūt gatavu?

Tēma: Toyota Avensis 2003-2006 dīzelis atsauksmes

No ko tu gribi no pilsētnieka,viņš domā ka laukos brauc ar 50 gadus veciem Belarusiem.

Tēma: Toyota Avensis 2003-2006 dīzelis atsauksmes

Dīzelim sprauslas kudi dārgākas,PSA Piezo sprausla 270 eur,citiem esot vēl dārgākas.

Tēma: Toyota Avensis 2003-2006 dīzelis atsauksmes

Arī pieļauju domu kad dīzeļus pērk ar nolūku ietaupīt līdzekļus uz degvielu, plus iespēja iegādāties kreiso dīzeli, lauciniekiem vispār nav problēmu tikt pie tādas degvielas (lauksaimniecības tehnika).

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Manai eglei ir primitīs parkings,tikai skaņu izdod(pīkstieni) bet ar to man pilnībā pietiek.It īpaši viņš noderīgs rudens/ziemas tumšajos/slapjajos vakaros kad ar atpakaļgaitas balto lukturi praktiski neko neredz.

Tēma: Vai miris auto akumulators?

Gribēji lētāk? Tagad vari izbaudīt savu ekonomiju?220.lv nebūs tā vietā kur es pirktu savam autiņam jaunu aķi un ķem boļe Vartu,tika Deta,Exide vai Duracell.

Tēma: pagrieziens aplī

Sviests kaut kāds,spiedu labot komentāru bet netīšām uzspiedu uz Like un protams viņš ieskaitījās, stulbums.

Tēma: pagrieziens aplī

Es rādu tikai kad mainu joslas aplī vai pametot viņu.Iebraucot aplī es neko nerādu pat ja es uzreiz ieņemu otro vai trešo joslu.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Izskatās kad tev skauž ka citiem ir šmarkings bet tavam lūznim no dzimšanas nav bijis, tāpēc tāda tava spriedelēšana,riktīgs kolhozs.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Katram sava mīnusi,tev piemēram ir lūznis

Tēma: pagrieziens aplī

Piedod,idiotiem-labais pagriezienrādītājs iebraucot aplī.

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Ne plēve bet brezents.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Tak bija jau tāds eksperiments,man liekas Zebrai,izrāva no vietas kaut kādu devēju dīzelim,ja nemaldos viss gudrāki čaļi bija no eļļas maiņas punkta,dilers un citi lielie servisi visu pēc kārtas bija gatavi mainīt.

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Vēl var siltumnīcu izmantot kā pirti,kamēr krāsns kurās tikmēr ne slitāk par guļbaļķu pirti un galvenais-nekas nepūst.Māsa bija tādā pirtī,ķem boļe viņa bija plēves,teica ka ne sliktāk par īstu pirti,tad ar polikarbonātu vispār kosmoss.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Kad nopirku egli (Citroen)2017.gadā,autinš 2010.gada,Latvijā bija pirkts jauns,noskrējiens 170 000 km,ieraudzīju kad visa kārba eļļā.Ko jūs gribat autiņš tak nav jauns,nekas nav mūžīgs,gan jau kāds blīvslēgs sulo.Aizbraucu pie egles dīlera uz diagnostiku Ulmaņa gatvē,lai apskatās kas tur sulo.Skatījās,skatījās bet neko neatrada,teica lai atkal pierakstos pie viņiem tad nomazgās motoru i no augšas un apakšas un tad lai es 2 nedēļas pabraukāju un tad viņi skatīsies kas tur sulo.Tā arī izdarīju,pēc nedēļas tiku uz mazgāšanu,tad 2 nedēļas pabraukāju un braucu pie viņiem.Diagnostikas slēdziens-sulo kloķenes blīvslēgs kārbas pusē,uztaisīja tāmi,cipars kosmoss,par sajūga maiņu vien 200 eur bez PVN,tas tikai par darbu,kur nu vēl blīvslēgs.Sapratu kad jāmeklē cits serviss,atradu,200 eur sajūga maiņa ar visu blīvslēgu un PVN.Atdevu viņiem auto,vēlāk zvana-"piedod vecīt bet kloķens blīslēgs sauss",tev eļļu dzen caur aktivātora blīvi kas atrodas zemāk vārsta vāka,lai viņu nonainītu ir jānoņem vārsta vāks.Pizdata,kur kloķene kur vārstu vāks,tur tak jābūt aklam lai neredzētu no kurienes dzen eļļu.Viņi to blīvi nenomainīja jo viņu jāgaida 2 nedēļas no dīleru rezervesdaļu piegādātāja,nav pakaļdarinājumi.Tāds mans stāsts sanāca,pag,vēl ar pečku izčakarēja bet man slinkums rakstīt.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ja tev nav kur naudu likt tad visu taisi pie dīlera.Būs tādi remonti kur tu pārmaksāsi dēļ dīlera servisa darbinieku nezināšanas jo ja viņi nevar atrast vainu tad maina visu pēc kārtas.

Tēma: pagrieziena situācija

Zem tāda pievadceļa leņķa es noteikti rādītu labo pagriezienu.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Katru rītu tas ir novērojams uz Salu tilta kur atļauts braukt uz 70,otrajā joslā brauc zem 70.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Braucu uz darbu, jāgriežas luksoforā pa kreisi, priekšā jauna sieviete,gaidām kad aizrbrauks pretīmbraucošie, aizbrauc,5 sekundžu pauze un tad sākās kustība.Piebraucam pie Mūkusalas apļa,aplis tukšs,vista apstājās kā pie Stop zīmes.Varu garantēt kad uz šosejas viņai priekšā gadīsies kāds kurš velkas uz 70 tad viņa vilksies ar viņu kopā.Un aiz viņas vēl viens tāds pats un čukčukbānīts gatavs.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Tēma: MADE IN CHINA! Auto un tehnoloģijas

Sieva strādā Egmont Latvija (bērnu grāmatas), praktiski visas grāmatas tiek izgatavotas Ķīnā, Latvijā arī var bet tad grāmata nemaksās 10 EUR bet 30.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ceļu policistu esot paņēmuši pie pakaļas par 600 EUR kukuļa pieprasīšanu tad netiks sastādīts protokols par šmigas lietošanu pie stūres.Policista dienesta autiņā tika atrasts nesertificēts alkometrs un GPS slāpētājs.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Tas būs priekš mūsu kolhoznieka,čalis daudz aparatus testējis,kā arī superkārus,vienīgi NE viena VW.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Autobuss traucēja,bet kad vieglais noplīst tad viss štokos,kuru pat viens cilvēks var pastumt,tik nez kāpēc neviens viņu nestumj,tā arī stāv savā joslā un taisa korķi.

< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti