Opel&Škoda,vācu "kvalitāte". ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Help help help-
Tikai nemīz eļļā,kad nopērc lietotu auto tad vismaz 1500 eur ir jāiegūlda un tad uz kādu laiku ir miers.
Tēma: Kukulis Rīgas satiksmē
Atkārtošos,tikmēr Ušaks tēlo muļķi! P.s. To pidarasu sen vajadzēja izraidīt no valsts vai nošaut tuvējā mežā bet mūsu geju likumdošana to nepieļauj.Tas ir pizdjec,sūdains utainais pie šprices un kruķī ģēlas bet letiņš viņam dirsu laiza.Jā jā,jūs dirsu laizat,jo mīžat ko iesākt,tikai dīvānā pirst mākat!
Tēma: Help help help-
Visdrīzāk ventilators nosprādzis.Man tā Škodai bija,iepriekšējā dienā strādāja kā pulkstens,ne mazākās pazīmes uz bojāeju bet nakamajā dienā vairs negriezās.Tikai sešus gadus nokalpoja,mūsdienu kvalitāte.
Arī neesmu ne redzējis ne dzirdējis nevienu reklāmu pat iAuto ievietoto video neesmu apskatījies un neskatīšos.
Sākumā negāja uz telefona, šodien izlogojos no iAuto uz datora un atpakaļ vairs nevarēju ielogoties,atlika izvēlēties"aizmirsi paroli.Tagad rakstu uz telefona,lapa izteikti bremzē
Paldies vecīt,palīdzēja,pat vecā parole negāja cauri uz datora,vajadzēja izvēlēties"aizmirsi paroli" ![]()
Tēma: Iekļaušanās ātrumā
druknais1 rakstīja: Lai man nokalst pirksts ar kuru es te klabinu, ja Tu ne reizi neesi runājis pa telefonu braucot.
Pati runāšana jau nekam netraucē bet serfošana telefonā jau rada problēmas.Vienreiz man te pa priekšu brauc auto kurš muļļājās,te bremzē,te lēni uzsāk kustību,piegriezās un apdzinu,skatos vista(sieviete) pie stūres dragā ar pirkstu pa telefonu,internetā nolēma paserfot.Vot tas jau ir pisec.
Kaut kāda šaize ar jūsu lapu,nevar ielogoties caur telefonu.
Kompī iemet kļūdu un apgriezieni sāk pedēt,100% to zinu un esmu redzējis dzīvē.Kļūdu nodzēs un autiņš strādā kā nekas nav bijis.
Tēma: Iekļaušanās ātrumā
Ir lieliski saprotamas,JO TUR IR KRUSTOJUMS!!!! P.s. Biku uzcepos,jo tie idioti kas pirms zīmes 70 man palido garām ar 110-120,aiz krusta brauc uz 80.
Droseļvārsts liek motoram peldēt tukšgaitā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Re kur vainīgā blīve

Un tā figņa,netieku gudrs kas tas ir-Reg. elements, Ekscentrvārpsta (maināms vārsta gājiens)

Autodock.lv Prasco radiators,salona apsilde cena:169,81 eur izmēri:173x224x26. Prasco radiators,motora dzesēšanas sistēma cena:37,94 eur izmēri:380x544x23
Tēma: Par servisiem
Viņi man sākumā piedāvā variantus,kādas firmas un kāda cena.Vot vajadzēja man pečkas radiatoru,bija četri varianti,polis,amerikānis,Valeo un vēl viens kura cena jau bija vairāk par 100 eur.Poli neieteca ņemt,tad prasīju par amerikāni,tas ir NRF,viņi ražo visu veidu radiatorus,cena 66 eur,to arī paņēmu.Valeo maksāja ap 80 eur un bija jāgaida vairākas dienas bet pie amerikāni jau tiku nākamajā dienā.Vakarā pie viņiem pasūtu tad nākamājā dienā ap pl.11 jau var saņemt.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Netērē laiku uz šito халявную рожу,pliks kā baznīcas žurka bet jūtas kā latvijas miljonārs kurš nevar izvēlēties kādu auto pirkt.Kā man šitie ēzeļi besī,braukā ar nojātiem dīzeļiem bet gudri dirš.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kāda galvas blīve,par ko tu tur murgo?Es tak rakstīju par vārstu vāku ne galvas blīvi,nejauc pimpi ar pirkstu.Tu jau pipelē esi? ![]()
Fanam galvenais ir maz dzinējs,viņš noteikt būtu gatavs aprīkot ar gāzi pat 0,5l dzinēju. ![]()
Nesanāca man šodien izjauk to radiatoru,darba bija daudz.Bet pret gaismu apsatījos kādi viņam kanāli,izkatās mazāki par 1 mm,tur jau mikroni,pirmdien izjaukšu,negarantēju kad uz telefona man sanāks tik smalkas bildes bet pacentīšos.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es salīdzinu ar taviem 600 eur ko tu atdevi par ķēdes komplektu.Mana motora ķēdes nomaiņa ir tik vienkārša kad to var izdarīt jeb kura mājsaimniece jeb sieva vai sieviete.Protams kad es to pats nedarīšu jo man zināms ļoti izcils kaktu serviss,piezvanu viņiem,pasaku kas jādara,pasaka cenu un visssssss,cena vairs nemainās,darbs padarīts godam,nekādu aizrādījumu.Toties Citroena dīleris mani kārtīgi izpisa,visa motora apakša eļļā,braucu pie dīlera lai nosaka kur noplūde.Nomazgāja man motoru,tad teica lai kādus 500 km nobraucu un tad pie viņiem,atbraucu,atdzina kad aizmugurējais kloķenes blīvslēgs tek,kārbu jāņem nost ar visu sajūga kurvi un sparatu.Huj tev,nekāds blīvslēgs nav vainīgs,tas kaut kāds devējs kas atrodas motora aizmugurē zem vārsta vāka,galā viņam ir kaut kas līdzīgs šnekam,es nav tik gudrs dzinējos.Karoče,izpisa mani pa pilnu programmu.
Tēma: Par servisiem
Ir tāds kantoris Autodraugiem.lv,visu tev atradīs ko vēlies un cenu izvēlies pats,tikai tur iepērku daļas priekš sava auto jo nav veikalu uzcenojuma.Ne viena šaize nav bijusi ar detaļu nesaderību!