Un noteikti 1 litrīgu motoru lai varētu uzstādīt gāzes iekārtu,vai ne? ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Un noteikti 1 litrīgu motoru lai varētu uzstādīt gāzes iekārtu,vai ne? ![]()
VWfans rakstīja: Hyundai-Kona ar 1,6 litru 177 zirgspēku benzīna turbomotoru uz Rudens mediju testa braucienu ieradās pilnīgi jauns ar nobraukumu zem 100 km. Lai gan auto kompakts, tomēr diezgan pasmags. Pašmasa konkrētajam auto - 1477 kg. Kad pienāca mūsu kārta braukt ar to pa Zemgales ārēm, tad redzējām, ka intensīvos testa apstākļos neiebrauktam auto borta dators rāda vidējo benzīna patēriņu 11 litrus uz 100 km. Hyundai-Kona mani sajūsmināja visā: gan dizainā no ārpuses un iekšpuses, gan gaitā. Cenas ar mazo 1 litra turbomotoru sākas no 17 tūkst.EUR.
Tu tak mums dzejnieks esi,pa Zemgales ārēm ![]()
Tā jau nav 406 kupeja ar 3.0l 24V kura līdz sotakam ieskrējās 7,9 sek..Būtu lielāks dzinējs 508 tad atkal viņam pārmestu par patēriņu.Jūs tiekat skaidrībā ko jūs īsti gribat no auto.
Un mazmotora resurss būs 4 reizes mazāks kā V8.
Mjā, rijīgs gan tas lops.
Tēma: Vernons un distance
Varbūt sākumā iemācies nokopēt maps adresi un tad vari rakstīt sacerējumus.
Tēma: Vernons un distance
Icika bērna sacerējums:"Kā es pavadīju vasaru" Mēs ar tēti braucām ceļojumā pa Latviju,man sagribējās kakāt.Tētis iebrauca mežā un nogrima,kamēr es kakāju tētis stumdīja savu sūdu un beigās pats apkakājās.Tad mēs gajām meklēt traktoru. Ja tev patīk kad tavs bērns dabiskās vajadzības nokārto uz mazākas nozīmes ceļiem vai mežā tad tu esi jobnutijs.
Gribu.lv būs tev tieši laikā,nebūs garlaicīgi jo drāzīs visās atverēs jeb caurumos.
Ziepītis ir mans dzimtais rajons,1981.gadā pārcēlāmies uz Sarķeni(Sarkandaugava) bet tagad jau gadus trīs dzīvoju atkal vecajā Ziepītī.Nekur nav tik labi kā savās dzimtajās mājās(rajons).
Tēma: Lauž 407sw amīšus
Nu gluži manas domas.Man savā laikā bija pasāts kura pakaļējais tilts vilka uz grāvi,to varēja redzēt no aizmugrē braucoša auto.Tikai tas uz braukšanu neiespaidoja,riepas neēda,gāja taisni atlaižot stūri un amīšus nelauza,vienīgi no aizmugures briesmīgs skats.
Tēma: Grants ceļa kopšana.
Viņi to lieliski zin tik tas viniem būs par dārgu klāt granti bez akmeņiem.
Tēma: Grants ceļa kopšana.
Es atkārtoju to ko man viens ceļinieks stāstīja,savā galvā šo faktu neizdomāju.Varbūt tu man varētu pastāstīt kas ir ceļa grants un ar ko viņa atšķiras no celtniecības grants?
Bet man nāk smiekli par tādiem kā tu,pie Koļas pa lēto kaut ko nomaiņa un tad brīnās kad kaut kas nav kārtībā.Varbūt labāk samaksāt vairāk un bēdu nezināt?
Sāksim ar to ka nevajag telpu atdzesēt līdz leduskapja līmenim,nevienai telpai nepatīk kad tu vienu dienu viņu apsildi un nedēļu atdzesē.Savā prombūtnes laikā uzturi telpās viss maz +15 grādus.
Tēma: Mašīna Grants ceļam
Nav nekādas pieredzes no grants ceļiem,ir tikai novērojums,4x4 tur maz braukā.Latvietis ir nabags tāpēc pērk golfu,ja kas salūzt tad brauc uz šrotu,uzkāp lūžņu čupā,atrod sev vajadzīgo detaļu un laimīgs brauc mājās.Bet par Lietuvas frankenšteiniem ir šokā kaut gan pats tanī pašā laikā ar tādu braukā jo pats jau simts reizes savu bērīti lāpījis. ![]()