Pasūtīju jaunu radiatoru pie autodraugiem,kad nomainīšu noteikti izjaukšu veco un pastāstīšu kas lācītim vēderā.Ar šo sāpi biju uz diagnostiku i Grossā kur neko neatrada bet samaksāju 30 eur i pie Citroena dīlera Ūlmaņa gatvē kur arī neko neatrada bet labums kad no manis nevienu kapieku nepaņēma.
GuntarsPulss rakstīja: Praktiski jau noķēris klases etalonu Golfu, pieejamā komforta aprīkojuma ziņā varbūt pat mazliet pārspēj. Vienīgi atlikušās vērtības ziņā, iespējams, nedaudz zaudē. Taču tam vajadzētu mainīties, jo izturības ziņā VW reputācija iet uz leju. Taisnības labad gan jāatzīst, ka Hyundai ir slavens ar dikti dārgām rezerves daļām.
Cik vecs bija auto un kādi varēja būt iemesli radiatora aizaugšanai?Manam auto 7 gadi,tākā motoram ķēdes piedziņa pieļauju domu kad antifrīzs nebija vēl mainīts.Esmu lasījis kad ar laiku antifrīzā veidojas nogūlsnes un pečkas radiators ir labākā vieta kur viņām ieķept.
Visur braucu ar 10 km/h virs atļautā ātruma,neviens sods par ātrumu manā mūžā nav bijis.Vienīgais kas mani satrauc ir tas kad jaunie fotoradari nelabos esošo situāciju uz ceļiem,viss paliks vecā līmenī.
Pastāsti man lūdzu,kā tas ir,drāzt feniņus?
P.s.Uzraugs pienāk pie viņa auto un redz ka viņš pulē stieni un pie sevis padomā:"tas tak slims,ko no viņa prasīt".
Kad veselu gadu biju komandējumā Kopenhāgena tad brīvajos brīžos pārvietojos ar velo,varēju braukt arī ar darba auto bet ar velo bija foršāk.Tev ir savs celiņš,savi luksafori un nevienu gājēju vai auto uz viņa neredzēsi.Tāpat ir ar velosipēdistiem,ne viņš brauks pa braucamo daļu ne pa gājēju celiņu,neviss kā pie mums,ej tā mierīgi pa trotuāru un te pēkšņi zvaniņš no muguras,ziniet,ir bijušas reizes kad sirds no mutes izleca.Uz Bauskas ielas sākot no Ūlmaņa gatves uz CSSD pusi stāv ķieģelis ar papildzīmi"izņemot velo",tak reti tur kāds brauc,visi laiž pa ietvi un trenkā gājējus.
Mana balss ir kaķim zem astes,to es sapratu kad izlasīju cik likumi ir izmainīti no balsotām inicatīvām,uz vienas rokas pirstiem var saskaitīt,zirgam jāsmejās.
Bet ir valstis kas cenšās kaut ko uzlabot,pat tā Lietuva ļauj vietām veikt labo pagriezienu zem sarkanā kad mēs kā muļķi stāvam,elementārakās lietas mēs nespējam/negribam uzlabot,kā koks riteņa spieķos.