Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 100 >

Tēma: Salona apsildes radiators.

Pasūtīju jaunu radiatoru pie autodraugiem,kad nomainīšu noteikti izjaukšu veco un pastāstīšu kas lācītim vēderā.Ar šo sāpi biju uz diagnostiku i Grossā kur neko neatrada bet samaksāju 30 eur i pie Citroena dīlera Ūlmaņa gatvē kur arī neko neatrada bet labums kad no manis nevienu kapieku nepaņēma.

Tēma: Hyundai i30 tests, atsauksmes un iespaidi 2017/2018

GuntarsPulss rakstīja: Praktiski jau noķēris klases etalonu Golfu, pieejamā komforta aprīkojuma ziņā varbūt pat mazliet pārspēj. Vienīgi atlikušās vērtības ziņā, iespējams, nedaudz zaudē. Taču tam vajadzētu mainīties, jo izturības ziņā VW reputācija iet uz leju. Taisnības labad gan jāatzīst, ka Hyundai ir slavens ar dikti dārgām rezerves daļām.

Golfs,un etalons,nesmīdini tautu.

Tēma: Hyundai i30 tests, atsauksmes un iespaidi 2017/2018

Ja tev darba devējs būtu nopircis i30 nevis pasātu,kādu tad tu dziesmu dziedātu?

Tēma: Salona apsildes radiators.

Cik vecs bija auto un kādi varēja būt iemesli radiatora aizaugšanai?Manam auto 7 gadi,tākā motoram ķēdes piedziņa pieļauju domu kad antifrīzs nebija vēl mainīts.Esmu lasījis kad ar laiku antifrīzā veidojas nogūlsnes un pečkas radiators ir labākā vieta kur viņām ieķept.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Tagad noteikti būs mazāk jo līdz plkst.13 nebija nekāda informācija par 2018.gada auto.Apbrinojama attieksme pret savu darbu!

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Visur braucu ar 10 km/h virs atļautā ātruma,neviens sods par ātrumu manā mūžā nav bijis.Vienīgais kas mani satrauc ir tas kad jaunie fotoradari nelabos esošo situāciju uz ceļiem,viss paliks vecā līmenī.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Kā sēnes pēc lietus,waze & klauni.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Varbut viss kopā,koktēlis,tas ir pisec,nu ko lai saka,klauni.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Lieciet kaut 1000 dizlaikus,vienalga jūs būsiet klauni!!! P.s.Laikam vecpuiši jeb impotenti.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es viņa vietā stavētu dīķa/peļķes vidū lai policisti slapina bikses.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

P.s.Tas ir pisec.Kaut ko mēra ar GPS palīdzību,brīnums kad vēl neuzņem laiku ar hronometru starp ceļa stabiņiem.Gatavie klauni.

Tēma: Mistisks sods

Pastāsti man lūdzu,kā tas ir,drāzt feniņus? P.s.Uzraugs pienāk pie viņa auto un redz ka viņš pulē stieni un pie sevis padomā:"tas tak slims,ko no viņa prasīt".

Tēma: Priekšējās lampās rodas kondensāts

Nekas nav mūžīgs,arī bez sišanas.Tanī luktura stīrī arī ir problēma.

Tēma: Jaunumi "korķu" plānos

Kad veselu gadu biju komandējumā Kopenhāgena tad brīvajos brīžos pārvietojos ar velo,varēju braukt arī ar darba auto bet ar velo bija foršāk.Tev ir savs celiņš,savi luksafori un nevienu gājēju vai auto uz viņa neredzēsi.Tāpat ir ar velosipēdistiem,ne viņš brauks pa braucamo daļu ne pa gājēju celiņu,neviss kā pie mums,ej tā mierīgi pa trotuāru un te pēkšņi zvaniņš no muguras,ziniet,ir bijušas reizes kad sirds no mutes izleca.Uz Bauskas ielas sākot no Ūlmaņa gatves uz CSSD pusi stāv ķieģelis ar papildzīmi"izņemot velo",tak reti tur kāds brauc,visi laiž pa ietvi un trenkā gājējus.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tie ir franči un punkts

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pat neienāktu pratā kad tā ir 1978.gada dziesma ja neredzētu video.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vēl viens

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Foršs maziņš videomix

Tēma: Jaunumi "korķu" plānos

Pats arī ieķer kādu sotaku,par sliktu nenāks,savādāk tev tūplis tāds saspringts.

Tēma: Jaunumi "korķu" plānos

Mana balss ir kaķim zem astes,to es sapratu kad izlasīju cik likumi ir izmainīti no balsotām inicatīvām,uz vienas rokas pirstiem var saskaitīt,zirgam jāsmejās.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tikai Google,nekā cita nav.Varbūt tu pats netīšām uzinstalēji kaut kādu programmu kas centās visādus sūdus ievazāt,man tā ir bijis ar Chrome.

Tēma: Jaunumi "korķu" plānos

Bet ir valstis kas cenšās kaut ko uzlabot,pat tā Lietuva ļauj vietām veikt labo pagriezienu zem sarkanā kad mēs kā muļķi stāvam,elementārakās lietas mēs nespējam/negribam uzlabot,kā koks riteņa spieķos.

Tēma: Jaunumi "korķu" plānos

Kur tad paliki,citus sauc par dīvānpirdējiem bet pats gūltu piedirsa,nav smuki tā,nav smuki.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Uzinstalēju Operu,baigi labā štelle,sēdi iAuto un ar vienu aci skaties klipus Youtubē,gluži kā telefonā.

Tēma: Jaunumi "korķu" plānos

Tu nespēj sagremot ko es tev jautāju?Es dzeru bet filtrēju bet tev tas sagādā grūtības.

< 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti