650!23.oktobra laika prognoze rāda pirmo sniegu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Lietots Volvo XC60
Tas maksā 330 eur pie džekiem kas prot darbu izdarīt kvalitatīvi.Vēl tev jāpamaina braukšanas stils-jābrauc ar augstākiem apgriezieniem lai izpūtejā nekrājās kvēpi,ja tev patīk mazgāt izpūtēju tad šo punktu var izlaist.
Tēma: Lietots Volvo XC60
Tas tiesa,motors nebūs remontējams bet izmetams misenē,gluži kā DPF filtrs pēc 250000 km.
Tēma: Lietots Volvo XC60
Dūmenis tīrāms un tavs skurstenis tīrāms bet ne DPF,nu varbūt īslaicīgi iztīrāms.Bet patiesībā tu pat nejutīsi kā viņš neatgriezeniski aizkakākies,ja nu vienīgi katru pusgadu taisīsi sprauslām diagnostiku.Tas nav tas katalizātors kas stāv uz benzīnmotoriem un var nokalpot visu auto mūžu,viņa maksimālais mūžs ir 250000 km,varbūt biku vairāk.
Vakar no rīta posmā Bērzkrogs-Vecpiebalga divi kadri īpaši izcēlās.Iebraucu apdzīvotā vietā un čunčinu uz 60,te džips izgriežās man priekšā un brauc Vecpiebalgas virzienā.Vēl apdzīvotā vietā viņu noķeru jo tas brauc zem 50,nolēmu neapdzīt jo drīz būs ciemata beigas,beigas pienāca bet paātrinājums ļoti lēns,tikām līdz 70 un viss.Tad viņš man rādija savu braukšanas prasmi-ar diviem riteņiem pa pretējo joslu,biku bail palika viņu apdzīt,varbūt džeks pālī,sadūšojos un pēc 1 km viņam aizgāju garām kad viņš beidzot atgriezās savā joslā.Pēc 5 km nākamais kadrs čunčina uz 70,aizeju garām un redzu spogulī savādu manevru-iebrauc pretējā joslā,nobrauc kaut kādus 50 m un nogriežas pa kreisi.Tāpēc laikam nav jābrīnās kad lauku rajonos sitās dienas laikā purns purnā.
Vasarā un ar ziemenēm,tu tak riktīgs feniņdrāzējs. P.s.Cerams viņam nav bērnu jo tas tips nav pilns rublis.Es ar savu ģimeni nevarētu tā riskēt.
Mācies puišeli,hronisks alkoholiķis jau gandrīz 20 gadus brauc bez sodiem un punktiem,tagad vari noslaucīt sev puņķus un turpināt spēlēties smilškastē.
Vakar nobrauktais maršruts Priekuļi-Madona-Jēkabpils-Aksnīte-Daugavpils-Līvāni-Jēkabpils-Madona-Priekuļi,kopā sanāca 500 km,gaisa temperatūra +8 visu ceļu un arī lietus.Galīgi nepiemēroti laikā apstākļi tīrām vasaras riepām,pat jaunām. Manas ziemenes ir Blacklion Snowpioner,195/55 R 16,cena 52 EUR.Gribēju Sailun wls2 bet šāda izmēra riepas viņiem nav pieejams.Riepas izmēru pērku tādu kādu noteicis auto ražotājs,nekādas atkāpes.
Nu gan tu vari pļūtīt,ar 5 mm pilnīgi visam pietiek jo jaunai riepai vairāk par 8,8 mm nav.
Tev bagātīga fantāzija,nu riktīgs Andersens. Autiņu nopirku (maiņa) 20.septembrī,2016.gada vasaras tupelītes Nokian ar 5 mm protektora atlikumu bija uz autiņa.
Arī nekad nav bijusi interese cik ātri iet mans autiņš,neredzu tam jēgu.
Kad doma labot,kā nekā jau 2 st. pagājušas?
![]()
Ja aķis vakar gāja tad otrā dienā viņš nav jālādē bet ja viņš ir kaput tad jāpērk jauns,velc vien autiņu uz servisu jeb meklē veci ar kompi kas var kiškas izpētīt.
Tad neko,jāslēdz auto pie kompja un jāskatās kas lācītim vēderā.Varbūt aķis nosprādzis?
Visur apkārt taisa ceļus tik ne tur,Melturi-Bērzkrogs vispār vajadzētu taisīt no nulles,ja nemaldos tad LPSR laikos tur bija melnais punkts.