Tas viss jāskatās kontekstā ar valstu likumdošanu un nodokļu politiku + konkurence, patērētāju tiesības un konkursi. Un par apzinātu melošanu arī kriminālatbildība, interesanti, cik augstā līmenī tas bija un cik reāli par krāpšanu sēdēs!
22.09.2015 Volkswagen paziņoja, ka pasaulē līdz pat 11 miljoniem automašīnu aprīkoti ar konkrētu dīzeļdzinēju tipu, kas var falsificēt kaitīgo izmešu datus.
Šī skandāla dēļ "Volkswagen" ASV varētu tikt piemērots naudassods līdz pat 18 miljardu eiro apmērā.
Pēc šī ziņām "Volkswagen" akciju cena pirmdien nokritās par vairāk nekā 20%.
Apsardzi jau sen tur nosūtīja, tagad vēl šis:
Kāds polis paziņojis, ka atradis divus Otrā pasaules kara laikā nacistu izveidotus tuneļus un plašu pazemes kompleksu, vēsta Polijas Radio.
Preses konferencē Valbžihas domes pārstāvji un atradējs Kšištofs Špakovskis paziņoja, ka esot noformēti ar atradumu saistītie dokumenti. Pazemes tuneļi atrodas Polijas dienvidrietumos. Turpat divi citi vīrieši atklājuši vietu, kurā varētu būt paslēpts leģendām apvītais Otrā pasaules kara laika vilciens, kuru tagadējās Polijas teritorijā pametuši nacistiskās Vācijas spēki.
Špakovskis apgalvo, ka viņa atklājums esot balstīts uz gadiem ilgu izpēti. Bez ieročiem un tehniskā aprīkojuma tuneļos vēl varētu būt pretgaisa patvertnes.
1943.gadā nacistu režīms Lejassilēzijā sāka projektu "Riese" ("Milzis") - lielas pazemes būves celtniecību.
Šonedēļ iespējamā nacistu "zelta vilciena" atradēji Pjotrs Kopers un Amdreass Rihters pagājušonedēļ publicēja radara attēlus ar paslēptajām bagātībām, taču eksperti tos uzņēma ar skepsi.
Pēc dažām ziņām, vilcienā varētu atrasties arī leģendārā "Dzintara istaba", par kuras likteni nekas nav zināms kopš 1945.gada aprīļa, kad tā pazuda toreizējā Kēnigsbergā (tagadējā Kaļiņingrada).
"Zelta vilciens" tā arī nekad nesasniedza savu galamērķi, bet neskaidros apstākļos pazuda tagadējās Polijas dienvidrietumos.
Gan vilciena atradēji, gan Polijas amatpersonas uzskata, ka tagad atrastajā vilcienā, visdrīzāk, atrodas militārais aprīkojums, taču nav izslēgts, ka bruņuvilcienā mēģināts izvest nacistu salaupītās dārglietas un mākslas darbus.
Bet tas arī viss, gribētos zināt vairāk!
iAuto piedāvā saviem sekotājiem sociālajos tīklos laimēt 2 VIP ielūgumus draugos un 2 VIP ielūgumus Facebook
Šeit www.facebook.com/iAutolv un šeit www.draugiem.lv/iautolv/gallery/?pid=404861269
Ar VIP ielūgumiem vari skatīties sacensības ne tikai no tribīnēm, bet arī doties uz sportistu boksiem.
Somijā tieši testējām Hankook Winter i*Pike RS+ Atstāja ļoti pārlicinošu sniegumu gan uz sausa ledus, gan sniegotā trasē. Vienīgi pietrīku citi testa auto ar konkurentu riepām.
Tā gan nav. Ķīnā ir baigā riepu pārprodukcija un viņi cenšas visur to nogrūzt. Eiropā visu neļauj ievest, bet tā pat nopietni testi nenotiek. Labi ir tas, ka jau varam runāt arī par +- ok ķīniešu riepām, bet tur tāls ceļš ejams. Būtībā dārgās un lētās riepas atšķiras netikai izejmateriālos, kas īpaši svarīgi ir ziemā, kad gribam, lai riepa strādā efektīvi arī mīnuss grādos. Bet otra ļoti svarīga daļa ir izpēte, testi. Ir starpība vai riepas tiek pārbaudītas speciālās trasēs un mērīti to parametri vai arī vienkārši kāds kopē iedomātu protektoru utt. Par ietekmi uz vidi pat nerunājot. Ziemā riepām ir ļoti svarīga loma, tāpēc ir vērts samaksāt par to, ka tās tiek testētas un meklēta labākā sastāva un protektora kombinācija. Paskaties augšējā redzamās foto, kā strādā Hankook un tā nebija tikai izrādīšanās žurnālistiem, kas bija no visas Eiropas un Dienvidkorejas. Lielajiem dūžiem tas ir vēl nopietnāk.
Labi, lai būtu jautrāk kasinsh79 un krix pierezervējiet lūdzu sestdienu! Bet būs jāuzraksta priekš iAuto! Te ieskatam viens video no pavasara mediju brauciena
19. septembrī notiks "Rudens mediju testa" brauciens Rīga - Roja - Rīga. Ir piedāvājums vienam no iAuto foruma ņemt dalību. Vai interesenti ir? (9:30-18:00) Pēc tam gan savas pārdomas jāuzraksta publikācijai iAuto.