Šonedēļ biju Somijā uz Hankook ziemas riepu testiem. Speciāli izbūvēts komplekss, lai arī vasarā varētu nodrošināt ziemas apstākļus, sniegu un ledu!
"Test World" notiek gan apmācības, gan dažādu ražotāju riepu testi
Priekšā ledus un sniega taisnes, kurās mēra bremzēšanas ceļu
Ui, šito sen neesmu pieredzējis! Es pats nekad neesmu saucis Pandu, bet vienreiz nācās tajā iesēsties, jo draugu kompānija bija tie šo izsaukuši. Pēc tam vairāk neesmu ar to braucis.
Vai tiešām 1 EUR ir to vērts!?!
Vakar gribēju pie lidostas noķert jauno Rīgas Taksometra parka taksi, bet bija tikai sarkanie! Nostopēju vienu un pie stūres dāma, jāatzīmē, ka brauca ļoti labi un ātri!
Te mūsu video no jaunā takša prezentācijas... ceru, ka mani tomēr izvizinās
Uzskaitot bēgļus uzmanība ir pievērsta pasaules krīzes punktiem, tomēr pašā tabulas virsotnē atrodas divas ES valstis– Latvija un Igaunija, raksta Süddeutsche Zeitung atsaucoties uz departamenta ANO bēgļu statistiku.
Latvija tabulā ar 13% bēgļu aizņem 6. vietu starp Dienvidsudānu un Kolumbiju, bet Igaunija 11. vietā ar savām nepilsoņu pasēm aizņem 6,7 % no iedzīvotāju skaita starp Jordāniju un Azerbaidžānu.
«Kā tas ir iespējams?»- jautā Süddeutsche Zeitung.
«UNHCR sastādot statistiku ņem vērā nepilsoņus. Tā tiek darīts attiecībā pret abām bijušajām PSRS republikām, kur valdība neiedeva visiem okupācijas rezultātā palikušiem cittautiešiem pilsonību, jo viņi neatrada par vajadzību pat iemācīties valsts valodu.
Latvijā pašlaik dzīvo 260 000 nepilsoņu, Igaunijā – 88 000», – raksta avīze.
Pirmajā trijniekā ir Sīrija, Libāna un Dienvidāfrika
Tas ir 34, 26 un 23 % bēgļu. Zviedrija, kur bēgļi sastāda 2,33 % un ir 27. vietā.
Norvēģija ar 1% atrodas 43. vietā, Vācija 0,56 % 58. vietā, Somija – 76. vietā, bet Lietuva 94. vietā.
www.sueddeutsche.de/politik/krieg-verfolgung-vertreibung-wohin-vertriebene-fluechten-1.2623441
iAuto augustā būs sekojoši auto uz testu:
Nissan Pulsar DIG-T 190Zs
Mercedes-Benz GLE Coupe
Renault Espace
Varu piedāvāt iAuto lietotājiem uztaisīt vienam vai katram no šiem auto testa dienu ar mērķi veikt testa brauciens un uzrakstīt atsauksmes priekš iAuto. Lūdzu viedokļus par šo pasākumu un auto šeit pat diskusijā.
Tikko ienāca ziņa, ka uz Ulmaņa gatves dzelzsceļa pārvada Scania sastūmusi 4 auto vagoniņā! Ja kāds ir tuvumā, lūdzu atsūtīt bildes uz epastu vai www.iauto.lv/submit.php
Ir doma organizēt foruma biedriem "iAuto boulinga turnīru 4"!
Kurā mēnesī būtu labāk?
Un pie reizes rakstām, kurš būtu aktuālākais automobilis kā balva