ja jau juus braucat ar focus tad varbuut pastaastat ko vairaak par focusu ?! iesakat vai nee?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Ford Focus braucēji
ja jau juus braucat ar focus tad varbuut pastaastat ko vairaak par focusu ?! iesakat vai nee?
Tēma: Ford Focus braucēji
ja jau juus braucat ar focus tad varbuut pastaastat ko vairaak par focusu ?! iesakat vai nee?