Kolēģis savu 1.9 TD pēc vieglo mīnusu iestāšanās ar starta gāzi darbināja. Tad iestājās lielie sali un vēlme no rīta nefisties pusstundu - stundu lai to larlaku dabūtu pie dzīvības ņēma virsroku par kapeiku žmiegšanu un šis nopirka aķi un vadus. Pēc tam sāka griezt, bet vienalga neleca
Viens cits izteica variantu ka no sūkņa atplūst degviela, jo troses asītei ir normāla brīvkustība, bet šis beigās izfunktierēja ka kvēlsveces vainīgas jo šis pieredzēja kā citu TD startēja ar gāzi - ar kārtīgu šāvienu, a viņam nekā
Nomainīja kvēlsveces un arī tagad pie -20 startē bez problēmām.
Es tā arī nesapratu,kāpēc pirms ziemas labāk nemainīt gaisa filtru.
a vot pamēģināju sučku forumu ierteikumus
paldies šaraškinam
un
ieslēdzot aizdedzi uz sekundēm 10 un negrābstoties pie gāzes pedāļa - gan vakar, gan šorīt pieleca pie -25 arī bez kompja pārlādēšanas.
laikam pats lohs biju
(tik jocīgi, ka iepriekšējā 3 ziemas problēmu nebija ar visu lohošanos)
škiet, ka esmu lasīji par degvielu piedevām.
kerzaks rakstīja: škiet, ka esmu lasīji par degvielu piedevām.
[cenzets], tev mietu [cenzets] prasaas