p.s. no aizvakardienas ganos biju,nevareeju vakardien piesleegties
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
p.s. no aizvakardienas ganos biju,nevareeju vakardien piesleegties
veel taads jautaajiens,kaa tos feisus(kinkeezinjus)var dabuut ekraanaa?
pozitiivais rakstīja: tu sarkanā kepka...ne pa adresi esi atnācis...iebāz savu īkšķi sev pākstī un duj no šejienes...
uuja uuja iksku spraudeejs,padalies pieredzee
farruhs rakstīja: Tev jau pirms tam teica...
Ielien baltā keramikas izstrādājumā un pacelc/nospied metāla/plastmasas sviru/pogu!
Kurš tieši moments tev nav skaidrs?
esmu igaunis,atkaarto luudzu,leenaam,bet igauniski esat iecietiigaaki
farruhs rakstīja:
SHNABIS rakstīja: ko Juus visi suutat Mani pn? KO TAS NOZIIIMEE?
A kuliš tu te vispār uzzimējies?
Ar kādu auto pārvietojies?
Kur dzivo?
Kur strādā?
Sieva bērni ir?
Cik tev gadu?
Kāds tev bankas kontam
pieejas vārds un parole?
Vai esi gatavs dalities ar šejieniešiem
ar visu,kas man pieder?
bibaat =bimbaat tas ir skaidrs,pastaasti labaak,kaa citeet?
ir xxi g.s. tas jau laikam tagad skaitaas stiliigi,modee taa teikt
Es nezinu kas ir SZ,Pozijs bet man vinju rotaljas neinteresee,lai peras savaa dabaa!
saki dusha,vai kaktus opredelites tak,takaa taadas meitas zin!