Te kāds iepriekš piedāvāja Nissan Sunny.. Starp citu, nav tas sliktākais variants sievišķim pa šādām naudām. Protams, ja nav galīgi sajāts, bet tas jau gan attiecas uz jebkuru auto.
oibi rakstīja:
oibi rakstīja:
vaskins rakstīja:
oibi rakstīja: Renault 21, 86gads. pa 400Ls atdošu
dizelis, automats un cik var nokaulet?
benzīns, mehānika, nokaulēt neko nevar. man pārdot nav spiesta lieta
apskate līdz maija beigām, bet iziet vēlreiz problēmas nesagādās, jo pagājušogad bija tik laikam 2 vieninieki - korozija un eļļa
virsū ziemenes, līdzi dodu arī vasarenes
Pagājšgad divi vieninieki, a pēc šīs ziemas - divi divnieki (sapuvuši sliekšņi + arkas un nosulojies motors) 

Bucefals rakstīja: Vīnā marinēta karbonāde ar drāzeņiem + saldējums...
Tā tīri neko.
s-s-s-s-s-saldējums
Slimības lapu jau pasūtīji? 
Sviestc rakstīja: ah jā, ja kas...
šodien es esmu Ansis, un pieņemu apsveikumus!!!
Eh, šitie alkogoļiki.. katra diena viņiem svētki.

Laikam būs jāiet norīt kādu karstu belašu.. 
Kas ar jums, sakautrējāties
Sviestc rakstīja:
FAR rakstīja: Sveikiņi!
Neviens šite nav nosalis
Tu to kam, Tirliņ
Vopšem sapratu. Atsaldeņi jūs te visi! 

Ak, jā... Sveicieni SuperZigim vārda dienā! 
Labrīt, darbaholiķi!
Un uz redzēšanos!
Strādājiet cītīgi!
hugo21 rakstīja: a es runāju par benzīnu nevis dīzeli? kā tad ir ar gti?
Vēl ļaunāk...
p.s. ta ko tieši tu gribi par to golpu zināt
Golps kā jau golps.. kantaina kaste. Jāpiekrīt deksteram par rezerves daļām. Pasaki, kuram auto mūsdienās var teikt, ka ir problēmas ar tām
68' mustangam varbūt.. ne jau nu prastam golpam. Bet es tik un tā nepirktu golpu, bet izlietotu $ lietderīgāk. 
Prieks, kur tu rodies - izskatās, ka par laimi, vēl dažiem labiem šodien jāstrādā.. 
Priecīgus trešos Ziemsvētkus!
aapsis rakstīja: labdien cieniijamie diskusija kluba NSNF daliibnieki ar augsto IQ liimeni!
Kas ta mums te - āpsis staipītājs ieradies? 

ursis rakstīja:
Yonas rakstīja: Uzmini, kā sauc to vīru
Kurš ar bārdu dibenu tīra
Bay!!!
FARs?
Nepareizi.
Ursis salaveča kostīmā! 
Yonas rakstīja: Uzmini, kā sauc to vīru
Kurš ar bārdu dibenu tīra
Bay!!!
ee! Idejas zaglis!!
Bet nav tik smukas atskaņas, kā manējam! 

Gribat dzirdēt Ziemsvētku pantiņu
Uzminiet tā vīra vārdu,
Kurš slauka dibenu ar bārdu?!
Brīt otrajā pirmsziemsvētku dienā! 
SuperZigis rakstīja: rita pedeja darba diena shaja gadaa!!!!!
Kā nu kuram!! 
Vai Ziemassvētki jau sākas
Kolēģi jau sāk kurināt eglīti... 
Kopējās tendences LV NĪ tirgū - uzsliet ātrāk un lētāk (totālu sūdu) un notirgot kā paradīzi zemes virsū par par zelta cenu. Ņirgt gribās, skatoties, kā tiek reklamēti jaunie projekti un par tiem, kas, drudžaini grābdami hipotekāros kredītus, skrien tur dzīvot. 
elbee rakstīja:
Jaunulis rakstīja: Nu nez vai izdosies pa 26k eur dabuut tik labi nokomplekteetu GT, kaa tiek piedaavaats.
tajaa linkaa ir uzskaiita komplektaacija. man shkjiet diez gan normaali. kas tad tai vaacu nobrauktajai pa 23k ir vairaak, iznjemot 100k km noskreejienu?
Bet 147 jau nav vairs GT, tad jau tieshaam labaak skatos uz skoda octavia...
nu jaa taa... tad tieshaam varbuut labaak octavia

Tas nu gan ir viens antons.. tad jau tiešām labāk oktāvijas power lai ņem! 
Arnijs rakstīja: Bet bez salociitiem es nemaz nemainu! Nav rezona...
Karoče, opelis ir ārkārtīgi ekonomisks variants - pirmā apkope jātaisa tik pie aprautas zobenes. Visi resursi tiek izmantoti max lietderīgi, nevis kā jaunajiem autiņiem - kaut kādi stulpi apkopju ierobežojumi pēc nobraukuma. 
shearer rakstīja:
FAR rakstīja: Vienu lietu tu piemirsi.. Tūlīņ būs klāt Anonimikis un iedos linku uz www.tolmets.lv/...
8v motoriem tak vārsti nelokās, tā ka par zobenes maiņu vari aizmirst..
lokaas!!! man bija taada ascona1.8 ari visi teica ka nelokaas, partruka zobene, noluuzaa rokeris, vaarsti chau!!!!
Tas tev bij kaut kāds ārkārtas gadījums. Kritiskā diena, tā teikt.
Ir zināmi pat vairāki gadījumi, kad 8v zobenei, aizejot pa pieskari, nekas nekur nav nolocījies. Bet neviens no tiem nebij GSI motors, tādēļ hvz..