Beidz filozofēt un iemet to piemēru. Visādu klipšu vai vāciņu, telefonu turētāju printēšana nav nopietni vērā ņemami piemēri. Runa ir par funkcionālām mehāniskām detaļām, kas tur slodzi un temperatūru. Izprintē termostata vai sūkņa korpusu un tad salīdzini. Nav šobrīd tas ekonomiski lietderīgi.
Nu parādi sajēga kādu 3D printētu detaļu, kas kalpo. 3D printēts tiek pa slāņiem un izturība tur nav nekāda, atslāņojas. 3D printēšana der prototipēšanai, kur pēc tam detaļu apstrādā un noņem formu atliešanai. Printēt detaļas ir lēni, nekvalitatīvi un dārgi.
500 hlamu gadā nodeg, tad jau būs arī simtiem, kas nenodeg, jo vienkārši nepielec. Pagalmā kaut ko jau CruizerI te piepīpēja un sildīja vakar, tik jēga, ja šodien tāpat nelec tāda tukšgaitas sildīšana jau pat aķi nepielādē.
pārrakstījos, doma bija, ka pat metāla detaļa to nerisinātu, jo blīve tāpat vājā vieta. Vienīgi ja tā padomā metāls labāk novada siltumu un mazāk blīvei tiek.
Biežāk spaidi like tad arī sanāks problēmu atkārtot. Cookie pārpildās ar like skaitu un no tā ari “bad request”. Paprasiet MI kā to risināt. Domāju lielu daļu lasītāju tā esat jau pazaudējuši, jo nav pašsaprotami kā tikt atpakaļ iAuto un neies čakarēties. Lietotājam 650 gan šis risinājums patika, lika tur 100 dislike ar auto-clicker laužot portālu. Par ko arī šo izdzēsa.
----
9. Lietotājs nedrīkst izdarīt darbības, kas būtu vērstas pret portāla sistēmas drošību, stabilitāti, ātrdarbību.
Tāpēc, ka meistars nejēga un domā, ka gultnis jāpispiež pilns ar smēri, tā lai pēc tam blīvslēgus izspiež un no berzes uzkarst kamēr tā smēre iztek. Drīzāk gultni maina, kad iepriekšējais beidzies, tad jautājums no kā iepriekšējais izbeidzās?
Ne jau oksidējas, bet nokļūst izplūdes gāzes gar gredzeniem. Jo vairāk sadilis motors, jo ātrāk nolietojas eļļa. Manuālā kārbā vai reduktorā tā eļļa neoksidējas un nenolietojas, kaut tā ar nav hermētiska vide. Tātad sākumā var mainīt arī retāk.
Plastmasai nav ne vainas, ja ir atbilstošs materiāls. Problēma, ka bieži neiztur laika pārbaudi, jo nav ņemtas vērā temperatūras. Piemēram Opel Insignia bija termostats plastmasas korpusā, kurš saplaisāja, pie tam arī blīve neturēja karstumu, tur pat metāls neizturētu.
Un dzen no turienes prom NATO kuģus? Tie dāņi galīgi aptrakuši, šitā uzvesties. To tev PVE sanāksmē izstāstīja? PVE lai saka, ka nav vaļas krievu konservbundžām tur uzturēties un uzreiz aizvāksies.