Pirkt auto, lai ietaupītu tas tik ir domas lidojums. Ēst ar nav izdevīgi, jo viss tāpat iznāk ārā un uz tualetes papīra vien redzi, kur tā nauda paliek.
Izdevīgi ir braukt ar velo un sabiedrisko transportu, tas lūk ir izdevīgi. Auto ir izdevīgi tikai dēļ pārvērtētām ērtībām, to pašu var panākt arī ar koplietošanas auto.
Kas ir aizliegts, ja ir atļauts un redz vēl pārskaitīja.
Melis Bradypus atkal sapinies pats savos melos, ne tā saprasts, ne tā domājis un vispār atšujieties. Hronisks trampisms 374 pakāpē.
Kā spogulī skatījies melītis un Putina sejas glābējs. Pensijas maksāt vienkārši nav izdevīgi, tas ari viss.
Bradypus rakstīja:
Kāds sakars? Tāds, ka naudu no Krievijas pārskaitīt ir AIZLIEGTS. Ar tām sankcijām, deģenerāt!
Atvainosies, ka pats būdams deģenerāts citus apsaukā?
Velti cerēt, narcisiem Trampistiem laikam nepiemīt paškritikas ne grama.
Beidz izlocīties tārps. Nevis norādīji, bet izteici apgalvojumus, kurus pats biji izfantazējis. Pasaku vācele.
Tā arī neatbildēji kāpēc izdomāji attaisnojumu Krievijas vietā. Tā arī līdz šim nekur nav izskanējis iemesls kāpēc nepārskaitīja, bet viszinis Bradypus gan visu zinot. Kārtējo reizi pierādās, ka nav Tev nekādu tiešo kontaktu ar kosmosu.
Kas tad tas, melis Bradypus ir tomēr melis un Krievijas noderīgais idiots. Nekādas sankcijas naudu izrādās pārskaitīt netraucē, nav pat ar vagoniem skaidrucī jāsūta. Te nu tev bija analītiķis:
Krievija Latvijas valsts kasē ieskaitījusi 13 miljonus eiro Krievijas pilsoņu pensijām un pabalstiem
Tā izdzēsās, tā izdzēsās, ka nekur tālu neizdzēsās 🤣

Tieši tā, islāms izglābs pasauli no alkoholisma, visi kļūst laimīgi.
>Somijā nav daudzu citu problēmu, kas mums ir alkoholisma cēlonis.
Beidz murgot, alkoholisma cēlonis nav problēmas, bet dzīvesveids. Esi no tiem, kas apgalvos, ka zagļi zog, jo neesot ko ēst.
Paostīs vai nav krievu gāze iekšā.
Bradypus rakstīja:
Lielākais absurds ir fokusēties uz vienu satiksmes drošības jomu, kur jāizglābj visus, nesatraucoties par simtiem un tūkstošiem, kas mirst citur.
Diemžēl patiesība ir skarba - dzīve “sterilā” vidē eskalē mentālās slimības un atkarības. Somu “attiecības” ar alkoholu nav nekāds noslēpums un kaut kā ar ierobežojumiem nekādi uzlabojumi nesokas.
Absurds ir nedarīt neko.
Redzi slimības un negadījumi gluži nav viens un tas pats. Tu taču esi par dabisko atlasi.
Kā šie abi rādītāji saistīti?

Vispār pēc EU normām ir jābūt iespējai dzēst profilu vai vismaz instrukcijai kā to pieprasīt, ja nav pašrocīgi izdarāms.
LPG tiek ražots no naftas no tās pašas ko pašlaik osti. Bačai vēl garantija 100k, tā kā vēl ko braukt un braukt vari būt mierīgs un savu smirdīgo dīzeli jau laicīgi utilizēt.
iGajejs.lv vai aizgajejs.lv
Tie taču tāpat parādās statistikā. Vai domā ķepā saskaņotos, pa pacanski.
Nav pieteikti? Kā tad par tiem uzzināji?
Visu to sadarbību nonullē tava divkoša daba izplatot kremļa melus un naratīvu pret Ukrainu. Čekistu aģenti arī vēlāk saņēma pa Triju Zvaigžņu ordenim tā kā tas nav rādītājs.
Nekur viņi nebija iesprostoti, tās tikai Maska iedomas, ka kādu izglābis.
Viss labākajās krievu tradīcijās.
Šis izmaksāja vien 3miljardu $, bet sliedes vismaz ir un kapakmens.

Neraudi susuriņ, dīzeļi iznīks un drīz.
Protams, impotent, bez meliem jau tu nevari iztikt.
Kas man ātri? Melīt, taču lasīt beidzot iemācies. Tā nejauši sagrozi izlasīto, vai nu stulbs vai izliecies.
Te viens rasists uzradies, melnādainie šim traucē dzīvot.
Elektroauto iegādes pabalsts nabagiem. - Forums - iAuto
