Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 249 >

Tēma: Vai tiešām elektro auto ir izdevīgi?

Pirkt auto, lai ietaupītu tas tik ir domas lidojums. Ēst ar nav izdevīgi, jo viss tāpat iznāk ārā un uz tualetes papīra vien redzi, kur tā nauda paliek. 

Izdevīgi ir braukt ar velo un sabiedrisko transportu, tas lūk ir izdevīgi. Auto ir izdevīgi tikai dēļ pārvērtētām ērtībām, to pašu var panākt arī ar koplietošanas auto. 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kas ir aizliegts, ja ir atļauts un redz vēl pārskaitīja. 

Melis Bradypus atkal sapinies pats savos melos, ne tā saprasts, ne tā domājis un vispār atšujieties. Hronisks trampisms 374 pakāpē.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kā spogulī skatījies melītis un Putina sejas glābējs. Pensijas maksāt vienkārši nav izdevīgi, tas ari viss.

Bradypus rakstīja:

Kāds sakars? Tāds, ka naudu no Krievijas pārskaitīt ir AIZLIEGTS. Ar tām sankcijām, deģenerāt!

 

Atvainosies, ka pats būdams deģenerāts citus apsaukā? 

Velti cerēt, narcisiem Trampistiem laikam nepiemīt paškritikas ne grama.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Beidz izlocīties tārps. Nevis norādīji, bet izteici apgalvojumus, kurus pats biji izfantazējis. Pasaku vācele.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tā arī neatbildēji kāpēc izdomāji attaisnojumu Krievijas vietā. Tā arī līdz šim nekur nav izskanējis iemesls kāpēc nepārskaitīja, bet viszinis Bradypus gan visu zinot. Kārtējo reizi pierādās, ka nav Tev nekādu tiešo kontaktu ar kosmosu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kas tad tas, melis Bradypus ir tomēr melis un Krievijas noderīgais idiots. Nekādas sankcijas naudu izrādās pārskaitīt netraucē, nav pat ar vagoniem skaidrucī jāsūta. Te nu tev bija analītiķis:

Krievija Latvijas valsts kasē ieskaitījusi 13 miljonus eiro Krievijas pilsoņu pensijām un pabalstiem

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Tā izdzēsās, tā izdzēsās, ka nekur tālu neizdzēsās 🤣

Tēma: Satiksmes drošības uzlabošana - tas ir iespējams

Tieši tā, islāms izglābs pasauli no alkoholisma, visi kļūst laimīgi.

Tēma: Satiksmes drošības uzlabošana - tas ir iespējams

>Somijā nav daudzu citu problēmu, kas mums ir alkoholisma cēlonis.

Beidz murgot, alkoholisma cēlonis nav problēmas, bet dzīvesveids. Esi no tiem, kas apgalvos, ka zagļi zog, jo neesot ko ēst.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Paostīs vai nav krievu gāze iekšā.

Tēma: Satiksmes drošības uzlabošana - tas ir iespējams

Bradypus rakstīja:

Lielākais absurds ir fokusēties uz vienu satiksmes drošības jomu, kur jāizglābj visus, nesatraucoties par simtiem un tūkstošiem, kas mirst citur.

 

Diemžēl patiesība ir skarba - dzīve “sterilā” vidē eskalē mentālās slimības un atkarības. Somu “attiecības” ar alkoholu nav nekāds noslēpums un kaut kā ar ierobežojumiem nekādi uzlabojumi nesokas.

Absurds ir nedarīt neko.

Redzi slimības un negadījumi gluži nav viens un tas pats. Tu taču esi par dabisko atlasi.

Tēma: Satiksmes drošības uzlabošana - tas ir iespējams

Kā šie abi rādītāji saistīti?

 

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Vispār pēc EU normām ir jābūt iespējai dzēst profilu vai vismaz instrukcijai kā to pieprasīt, ja nav pašrocīgi izdarāms.

Tēma: TA daļiņas dīzeļiem

LPG tiek ražots no naftas no tās pašas ko pašlaik osti. Bačai vēl garantija 100k, tā kā vēl ko braukt un braukt vari būt mierīgs un savu smirdīgo dīzeli jau laicīgi utilizēt.

Tēma: CSDD braukšanas eksāmenā izkrīt 67%. Kāpēc?

iGajejs.lv vai aizgajejs.lv

Tēma: CSDD braukšanas eksāmenā izkrīt 67%. Kāpēc?

Tie taču tāpat parādās statistikā. Vai domā ķepā saskaņotos, pa pacanski. 

Tēma: CSDD braukšanas eksāmenā izkrīt 67%. Kāpēc?

Nav pieteikti? Kā tad par tiem uzzināji?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

gh dhet8y erter tgdfg - Forums - iAuto

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Visu to sadarbību nonullē tava divkoša daba izplatot kremļa melus un naratīvu pret Ukrainu. Čekistu aģenti arī vēlāk saņēma pa Triju Zvaigžņu ordenim tā kā tas nav rādītājs.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nekur viņi nebija iesprostoti, tās tikai Maska iedomas, ka kādu izglābis.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Viss labākajās krievu tradīcijās.

Šis izmaksāja vien 3miljardu $, bet sliedes vismaz ir un kapakmens.

Tēma: TA daļiņas dīzeļiem

Neraudi susuriņ, dīzeļi iznīks un drīz. 

Tēma: Elektroauto iegādes pabalsts nabagiem.

Protams, impotent, bez meliem jau tu nevari iztikt.

Tēma: Elektroauto iegādes pabalsts nabagiem.

Kas man ātri? Melīt, taču lasīt beidzot iemācies. Tā nejauši sagrozi izlasīto, vai nu stulbs vai izliecies.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Te viens rasists uzradies, melnādainie šim traucē dzīvot.

Elektroauto iegādes pabalsts nabagiem. - Forums - iAuto

< 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 249 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti