Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

kas tev liek meža ceļā braukt pa risēm un skrāpēt apakšu? Brauc ar vienu riteni pa viduci. Ja jau mežā brauc tad pāris zaru švīkas netraucēs, ja vien tas auto nav krāsots ar guašas krāsām

Tēma: Autoplācī pārdot automašīnu, kura darbojas vien pirmos 20 km.

ne tikai nākamajam, bet arī pats sev ieriebj, jo pārdošanas summa mazāka un paliek lielāka neatmaksātā daļa.

Tēma: Riteņu balansēšana

Reklāmas kvalitāte kā no 90.g VHS

Tēma: Aicinājumam transportlīdzekļu nodokli pievienot benzīna cenai rekordliels atbalsts

>Un kāds sakars teorētiskajiem CO2 izmešiem (datiem, kuri iegūštami tikai specifiskos laboratorijas apstākļos) Sakars tāds, ka visiem tie laboratorijas apstākļi vienādi un CO2 salīdzināms. Tas ka cilvēki nebrauc laboratorijas apstākļos nav mašīnas vaina.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

pārdeva, jo pelnutrauks pilns un eļļas maiņas skrūvei vītni aprāva.

Tēma: Autoplācī pārdot automašīnu, kura darbojas vien pirmos 20 km.

Gan jau, lai ieriebtu Mogo pirms atdošanas saber motorā smiltis. Tāda mums ir tiem nemaksātājiem domāšana.

Tēma: Auto tirgoņi apšmauc policiju un piegādā neatbilstošu transportu

Atrada skrūvītes kam vainu uzvelt. Ne jau nu bez vadības ziņas tas notika un ne jau tāpat vien Ķuzi vajadzēja ar steigu atstāt amatā.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

Kam patīk Volvo taču nepirks šito ķēmu ar izvalbītajām acīm.Salons arī kā ar cirvi tēsts.Pat neticās, ka tas ir 2004. gada nevis 90g auto. Un bardačoka asā mala, kā jau visos Nissanos, duras stilbu sāpīgākajās vietās un zog telpu kājām.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

katram savs. Tomēr gan tie kas pērk Rolex pulksteni viltotu vai īstu ir tērēti.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

Cilvēks iemācās savas emocijas kontrolēt, tā kā tiešām nav tā, ka visu ko gribas uzreiz vajag. Ir iespējas savas emocijas nedaudz apslāpēt, kā tavā gadījumā un atrast kaut ko citu kas tajā visā patīk. Kam patīk baudīt centu(lasīt VWfans), tam ir vienalga ar ko un kā. Tomēr pilnībā ejot pret sevi rezultāts nebūs labs. Pa lielam gandrīz katrs dzīvē iemācās savas emocijas vadīt pareizā virzienā. Kaut vai lai pārvarētu slinkumu/kūtrumu, katram ir savas metodes, kā sevi motivēt un piemānīt zemapziņu, pat ja to pats nepiefiksē.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

Tas pat ir pierādīts, ka cilvēki, kam bojāta smadzeņu daļa, kas atbild par emocijām ir nespējīgi pieņemt jebkādus lēmumus. Zemapziņa spēj izanalizēt un izvēlēties ātrāk nekā mēs ar savu apziņu. Piemēram ēst liellopu vai cūkgaļu, ja abi garšo? Kā izvēlēties racionāli bez emocijām? bigthink.com/experts-corner/decisions-are-emotional-not-logical-the-neuroscience-behind-decision-making

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

Tieši tā, jo neviens ne otrs nav izsvērts un praktiski loģisks pirkums. Tāpat cilvēks visus lēmumus izdara emociju iespaidā un pērk to kas patīk, nav reāli izsvērt visas preces īpašības un trūkumus. Nav nekas sliktāk kā nopirkt auto, kurš nepatīk, bet redz ir izdevīgs, lai gan pašam ar to ir jābraukā. Diez vai pat VWFans būtu gatavs braukt rozā Dusterī, lai gan rozā arī ir praktiska krāsa.

Tēma: Volvo XC-90 pret Dacia Duster

Lūdzu izdari tā. Vienīgais kas XC90 likās jocīgi ir ka tas ir pašaurs saviem izmēriem, durvis ir nevajadzīgi platas un aizņem derīgo telpu, un nez vai tas ir drošības nolūkiem.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

opelis rakstīja: Pēdējo sodu nopelnīju uz Kokneses ceļa. Apdzenot vairākus purnu pie priekšējā pakaļas piespiedušos braucējus, ieminu par daudz, kā rezultātā no pretīm braucošās ekipāžas nopelnīju prēmiju - 40 EUR. Kas nopelnīts - nopelnīts, nav pretenziju. Pārsteidza policista atklātība - līdz 120 viņi nemaz neturot. Tagad lieku kruīzā 115 un tik tiešām - liek mieru...

Tā nu ir cūcība sodīt pie apdzīšanas, tad ko CP prāt drošāk ir uz 100km/h (pēc spidometra) lēnām čučināt visiem garām?

Tēma: Kāpēc braucam ar miglām+tuvie pilsētā?

automātam labāk, lai tur pedāli nevis slēdzelē caur R uz P un atpakaļ uz D maldinot aizmugurē esošos.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Grāmatu nav lasījis bet viedoklis ir :D

Tēma: Iecere: transportlīdzekļu ekspluatācijas nodokļa likmi saistīt ar CO2 izmešiem

Tās nu ir muļķības, jo baterijas ir pārstrādājamas un ārā neviens nemetīs, kā arī nav eļļas ko regulāri jāmaina. Bet no ekoloģijas viedokļa domājams ir līdzvērtīgi parastam auto, ja kā elektrību izmanto no fosilā kurināmā iegūto.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

E85 norāda, ka tas ir 85% etilspirts. E vai Ai burtiņš beigās norāda vien oktānskaitļa noteikšanas metodi

Tēma: Pēdējā laikā tiek zagti BMW 5.sērijas modeļi.

To ka kādu modeli zog parasti dzirdam viena tante teica līmenī vai arī kurš skaļāk bļauj. Tādas kopējas publiskas statistikas par modeļiem, gadiem un komplektācijām, kuras zog vairāk nemaz nac.

Tēma: Kā Jūs pārbaudiet Volvo automašīnas vēsturi?

Tikai pateicoties VWFanam vispār tās Merivas uz ceļa pamanu un katreiz no tā skata rauj uz augšu. Nu tikpat kroplīgs kā vairums elektroauto. Par gaumi nestrīdās, bet nu tomēr... >V70 2004.-2008.gadā izlaists maksā par 3-5 tūkst. eiro lētāk ??? Tādam ar nezināmu nobraukumu divmasu sajūga, kārbas un pārējie remonti izmaksās tieši tos pašus 3 tūkstošus.

Tēma: Kā Jūs pārbaudiet Volvo automašīnas vēsturi?

Problēma jau nav kruķīšana, bet gan cenas uzkrūvēšana tā it kā auto būtu ar oriģinālo noskrējienu.

Tēma: Kā Jūs pārbaudiet Volvo automašīnas vēsturi?

Paga, paga. Kaut kā neiet kopā, ka AutoDNA jāmaksā tālāk par info, lai gan tai pat laikā pie pasūtīšanas it kā jau redz, ka info datubāzē nav.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

pasliktina ekonomiju par 1%, bet palielina oktānskaitli un tīŗa degvielas sistēmu. Te jau kad sāka jaukt biodegvielu iAuto daudza bļāva, ka motori tiks nokauti un kādas vēl nebūs problēmas, bet nekas tāds nenotika. Liela brēka maza vilna.

Tēma: Iecere: transportlīdzekļu ekspluatācijas nodokļa likmi saistīt ar CO2 izmešiem

Kur tev Latvijā ir palikuši akmeņogļu TEC?

Tēma: Pareiza braukšana aplī un pareizs aplis

Iebraucot apļos problēma nav slēdzīša nospiešanā, bet gan tā atcelšanā. CSN ir teikts, ka pagrieziens nav jārāda, ja tas ir maldinoši. Un iebraucot aplī tas ir maldinoši, jo neizslēgtu virzienrādītāju nākošajā ieeja kāds var noturēt par signālu, ka nogriezīsies, bet nē un rezultātā var sanākt avārijas situācija. Šo pavēroju dzīvē un izdarīju secinājumus, pēc kā piedomāju nerādīt pagriezienu iebraucot aplī. Ja tik ļoti gribi rādīt tad rādi kreiso, tas vismaz nemaldinās tālāk pārejos, tomēr aizmugurē braucošie gan padomās, ka griezīsies aplī pret spalvu

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti