Kārtot: Augošā secībā

Tēma: VNZ Tūnings

CSDD ir viedoklis - 102.2. Valsts reģistrācijas numura zīmei jābūt tīrai, salasāmai, bez mehāniskiem vai citādiem bojājumiem, kas ietekmē tās salasāmību. Aizliegts krāsot valsts reģistrācijas numura zīmes atstarojošo virsmu, lietot valsts reģistrācijas numura zīmi imitējošus izstrādājumus un jebkādus valsts reģistrācijas numura zīmes pārklājumus, kā arī jebkādā veidā mainīt tās saturu vai salikt to no citu numura zīmju fragmentiem.

Tēma: Elektronikas problēma

Kāds ir motora kods?

Tēma: Aizmugurējā stikla apsilde

Jauniem auto tā ir ne tikai apsilde, bet ir arī atsevišķš kontūrs radio antenai.

Tēma: Aizmugurējā stikla apsilde

iekritusi

Tēma: Piespiedu evakuācija bez TA

Likums "Noteikumi par transportlīdzekļa piespiedu pārvietošanu un transportlīdzekļa atzīšanu par ilgstoši atstātu uz ceļa*" jau ir kādus gadus 10 - likumi.lv/doc.php?id=94239 *pagalms ir arī ceļš, likuma "Ceļu satiksmes likums" 1.pants Raksts - www.diena.lv/tautas-zinas/tautas-zinas/ka-rikoties-ja-pagalma-kauc-pamests-auto-13952654 Telefoniski vienreiz mēģināju izmantot atsaucība bija tiešām 0.

Tēma: akkumulātors

Lielāku, nenozīmē 2x lielākas ietilpības par to nav stāsts.

Tēma: ford monde

acer rakstīja: ecsdd.lv ...lambda pa nullem rāda

Tos ecsdd vari neskatīties, jāskatās ir atgāžu izdrukas čeks, ecsdd dati bieži nepareizi. Lambda nevar bū pa nullēm tai ir jābūt ap 1.

Tēma: akkumulātors

Pats jau atzini, ka akumulatora izmērs nenosaka tā ietilpību, tā kā viss kārtībā, jo lielāks aķis jo labāk. Pie tam ja arī ietilpība lielāka tad no stāvēšanas lielākas ietilpības akumulators izlādēsies lēnāk salīdzinot ar mazāku, jo iekšējā pretestība ir apmēram vienāda. Un ja ir stāvējis ilgāk par pāris nedēļām tad tāpat ir jālādē stacionāri, auto ir paredzēts braukšanai nevis stāvēšanai. Kā jau teicu var nebūt ekonomiski izdevīgi likt jaudīgāku/dārgāku tad ja ar auto maz tiek braukts, tādu vairāk žēl nokaut.

Tēma: Kā pārsūdzēt policijas sodu un lēmumi

Pēdējā video vainīgi ir abi, bet juridiski vainīgs ir tas kurš nogrieza ceļu un pārkārtojās nerādot signālu, viss. Pierādīt ko citu ir praktiski nereāli, jo vadītāji nav savstarpēji pazīstami un nav nekāda motīva apzināti izraisīt avāriju.

Tēma: Kā pārsūdzēt policijas sodu un lēmumi

Apbrīnojami Vernon, ka ar tik seklām juridiskām zināšanām tiesā tevi neizmeta ārā, lai sevi neapkauno. Gramatiskā tulkošana ir tikai viens no veidiem kā likumu izprot, pie tam nekad nevar izraut vienu pantu ārā no konteksta. Tu jau likumus lasi ļoti selektīvi un tikai tos pantus, kas tev patīk. Jau cik reizes ir norādīts, ka tu kļūdies, bet joprojām mal vienu un to pašu, tā vairs nav stūrgalvība, bet apzināta demagoģija no tavas puses. Varu pat derēt, ka ja CSN jaunākajos grozījumos ieliktu tev specpantu par to, ka balts zirgs ir balts, tu joprojām atsauktos uz veco redakciju, ka lūk līdz tam un tam gadam šāds pants nebija...

Tēma: Kā pārsūdzēt policijas sodu un lēmumi

Vernons rakstīja: Un STOP signālu ar augšup paceltu roku neesi un nebūsi spējīgs parādīt

Tu pats sev jau neesi apnicis? Kurā gadsimtā esi iesprūdis, ka tev stop signāls ar roku jārāda, un starp citu auto kuram nestrādā bremžu signāls nemaz nedrīkst vilkt.

Tēma: akkumulātors

un starp citu auto(svina-skābes) akumulatoram vienmēr ir jābūt uzlādētam pilnam. Kā reiz mazākas ietilpības akumulatoram hroniska neuzlādēšana nodarīs lielāku skādi. Protams kā jau minēju neviens akumulators ilgi neturēs, ja braukās ļoti mazus gabalus.

Tēma: akkumulātors

Tās ir muļķības par to ka lielāku akumulatoru nevar uzlādēt. Jāņem vērā ka auto akumulatori ir starta akumulatori, kas nav paredzēti ikdienai pilnai izlādei un klausīties mūziku zaļā pļavā. Līdz ar to nav starpības vai auto iedarbina ar mazāku vai lielāku akumulatoru no tā tiks paņemta vienāds lādiņš, pie tam lielākam akumulatoram procentuāli tas sanāk mazāk. Nav starpības vai no 0,5L pudeles nodzer vienu malku vai 1L pudeles, jo lai dabūtu atkal pilnu vajadzēs pieliet tieši tikpat.

Pēc auto iedarbināšanas visu nepieciešamo strāvu ir jānodrošina ģeneratoram un ja lādēšana ir kārtība tad ar to nebūs problēma. Protams ar ietilpīgāku akumulatoru tikai vēlāk pamanīs, ja ir problēmas nekā ar mazāk ietilpīgu, bet jebkurā gadījumā pilnībā izlādētu akumulatoru būs jālādē stacionāri, kā arī jānovērš izlādes cēlonis, ja vien tā nav aizmāršība.

Tēma: akkumulātors

To cik ilgi kalpos atkarīgs no apstākļiem un aut lādēšanas sistēmas. Ņem tādu pašu un ceri ka kalpos tikpat ilgi, ko citu. Ja ziemā braukāsi tikai 5km līdz darbam un atpakaļ, tad neviens akumulators tādu spīdzināšanu neizturēs. Darbā kolēģis savam m(d)īzeļauto katru ziemu maina akumulatorus šī iemesla dēļ, ieskaidrot ka ja tik mazus attālumus braukā tad ir jāpalādē šim nevar.

Ilgāk kalpos tas, kuram starta strāva ir lielāka, jo ir rezerve. Tā kā ņem lielāko pēc izmēriem un parametriem, kas ielien atvēlētajā vietā un kalpos ilgāk. Protams ražotājs arī nav mazsvarīgs, lai uzrādītie dati nav viltoti.

Tēma: Kā pārsūdzēt policijas sodu un lēmumi

Pats sadursmes fakts jau ir pierādījums, ka distance netika ievērota. Strauji bremzēt nedrīkst bez vajadzības, tā jau ir podstava(inscinējums), bet te jau ir iemesls. Saprastu, ja tajā luksoforā būtu priekšējais ieskrējis aizšķērsojot ceļu, tad būtu attaisnojams, ka distance ne pie vainas. Jātur acis vaļā.

Bet par tēmu, pārsūdzēt jau var mēģināt visu un visur, bet reāli Latvijā uz korektu lietas izskatīšanu var necerēt, te darbojas princips "roka roku mazgā". Tiesneši atsakās apšaubīt policistu teikto(policija jau tikai pildot savu darbu un neesot ieinteresēti kādu sodīt) uz tā pamata, ka "citādi jau policijā neviens nestrādāšot". Policijā ir ačgārna novērtēšanas sistēma ignorējot, ka pastāv cilvēciskais faktors. Pie tam Vernoni un citi līdzīgie, kas iesniedz absurdus pietiekumus vai izmanto to ka tiesvedība ir ilga padara to visu procesu par farsu līdz ar to pat objektīvi pieteikumi tiek noraidīti, jo a priori pieteicējs tiek uzskatīts par par pārkāpēju, kas melo, lai izvairītos no adm. atbildības.

Vispār Latvijā CSN nav pat jāpārkāpj, lai dabūtu sodu un ej nu pēc tam pierādi, ka neesi ēzelis, ja esi viens pret sistēmu. Tā kā jādara viss, lai nemaz līdz tiesai nenonāktu, kā arī ja tiešām pārkāpi - maksā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un Šņiva būtu tas pašu radītais? Visi krevu pēdējie brīnumi ir pārbrandoti citu ražotāju auto. Fiziski tos daļēji ražo Krievijā, bet projektēti tie tur nav.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pats nu pat apstiprināji, ka ražo kopijas vai arī savus auto, bet ar svešiem motoriem.

Vienīgais pašmāju no nulles veidotais auto ir Tagaz Aquila un pat tas ir saļipīts.

Tēma: RAF 2203

Painteresējies Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvā(LVKFFDA). Arhīva ieraksts, ja ir pieejams maksā kādi 10EUR, vari vai nu DVD vai cietajā diskā ierakstīt.

www.nfc.lv/lmdb/movies/movie.php?mov_id=1546

Tēma: vēlos iegādāties auto!

Nortel rakstīja: Škodas vispār nav uzticamas. Ja paskatās, kas tik jaunajām nav mainīts pa garantiju, tad mati ceļas stāvus.

Kāpēc nav uzticamas, ja par garantiju samainīts? Tas ka citi autoražotāji kļūdas neatzīst nenozīmē, ka tāpēc kvalitāte labāka. Ko tev dod Mazda 6 virsbūves garantija, ja pat caurrūsējot garantija tiek atteikta.

Tēma: bonus-malus

Loģika tāda, ka OCTA ir īpašnieks+auto. Ja tev iepriekš nav bijis auto, tad nav arī zināms, kā tu ar to auto uzvedīsies un kam dosi. Varbūtības teorijai tavs stāžš ir pie pakaļas. 20 gadu stāžš bez avārijā vien nozīmē to, ka avārijas izraisi ar intervālu 20 gadi, nevis to ka vēl 20 gadi būs bez avārijām. Jā OCTA sistēma nav ideāla, bet tā ir ērtāk pie tam īpašnieks tāpat juridiski uzņemas atbildību, kā arī viņam ir klapatas ja kas notiek.

Starp citu Bonus-Malus klase ir tikai viens no daudziem faktoriem OCTA cenas aprēķinā, tā kā tavs stāžš atkarībā no apdrošinātāja arī tiek ieskaitīts.

Kas par auto un cik tad liela OCTA ir?

Tēma: Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2014

Ok, sievietēm nost ņemt balsi nevajadzētu, bet visiem tiem, kas dzīvo uz pabalstiem, gan. Tātad visiem pensionāriem un valsts ierēdņiem(publiskais sektors), jo tie viegli padodas demagoģijai. Piemēram pensionāriem sasola, ka cels pensijas, lai gan tas nav no Saeimas atkarīgs, jo pensiju sistēmā naudu maksā no sociālā budžeta un to cik tajā iemaksā privātā sektorā strādājošie. Ierēdņi, gan lepni sit pie krūtīm, ka ir lielākie nodokļu maksātāji, bet tā jau ir tikai ilūzija. Tāpat kā absurds, kad valsts uzņēmumu galvas saņem ordeņus par labu darbu un lielu peļņu, lai gan strādā monopola apstākļos.

Tēma: Akumulatora lampiņa

meklē vēl drošinātājus.

Tēma: Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2014

Vēl jau variants tie kas ierodas uz vēlēšanām piedalās loterijā.

Trūkums, ka tad daudzi piedalīsies tikai loterijas dēļ. Tā kā manuprāt mākslīgi paaugstināt aktivitāti nevajag, jo tad uz vēlēšanām ies arī dīkdieņi, kas par politiku vispār neinteresējas un par banāniem pārdos balsi. Tomēr ņemot vērā ES parlamenta vēlēšanu praktisko maznozīmīgumu varētu vismaz tajās šādu praksi piekopt un tad arī kāds inerces pēc arī uz Saeimas vēlēšanām aizietu.

Ā un vēl sievietēm balsstiesības varētu arī atņemt tāpat neprot tās izmantot, vai nu balso par to pašu par ko vīrs vai arī par frizūrām.

Tēma: Akumulatora lampiņa

tā shēma akumulatoru nepārbauda

Tēma: Auto salīdzinājums

Nortel rakstīja: Piemēram:

www.ss.lv/...

Pašam tāds bija trīs gadus, uzturēšanas izmaksas zemākās tajā klasē.

Renault Espace izskatās pēc kropļa, kam tādu.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti