Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Lēnie pārkāpj noteikumus

Redaktors rakstīja: Cik man zināms, Latvijā nekad neviens par šo pārkāpumu nav sodīts (nav jau arī soda mēra administratīvajā kodeksā).

Sodamērs ir u tas saucas "agresīva braukšana" un par to jau viena dāmīte ja nemaldos ir sodīta braucot ar 30km/h uz Salu tilta pie tolaik atļautajiem 70km/h. Zem agresīvas braukšanas var pavilkt praktiski jebkuru CSN pārkāpumu. Tātad secinām VWFans ir agresīvs.

Tēma: Auto līzingā/uz izpirkšanas tiesībām.

Tak liecieties mierā raksta autors ir spameris, neko šim nevajag, varbūt vienīgi noslānīt.

www.google.com/search?q="Esmu+jauns+šajās+lietās"

Tēma: Ceļu policija darbībā.

DekstersFF rakstīja: Te Ievas Knāķes pamacību stunda. Nez kāpēc kaza ?

twitpic.com/...

Interesanti būtu ja tiešām tur noliktu, tā ka tas vairs savā vāģī iekāpt nevarētu un izsauktu PP, tad kā noteikt, kurš novietoja pirmais. Kaut kas līdzīgs šim video: youtu.be/...

Tēma: Ceļu policija darbībā.

Stāvēt ta drīkst, bet legāli nav iespējams piebraukt nebraucot pa pretējo sliežu klātni, ar šķērsošanu tur nepietiek. Tur nevar noparkoties veicot tādu pašu manevru kā apgriežoties braukšanai pretējā virzienā.

Tēma: Ceļu policija darbībā.

aansis rakstīja: Šķērsot pretējā viziena sliežu klātni NAV aizliegts, pretējā gadījumā nebūtu iespējama apgriešanās un nogriešanās pa kreisi.

Pēc tavas loģikas drīkst arī tramvaju apdzīt, ja to dara pa pretējo joslu. Lasi CSN pēc būtības nevis tikai gramatiski.

Tēma: Ceļu policija darbībā.

aansi nav tev taisnība, tā parkojoties tiek pārkāpts vēl viens punkts, kas aizliedz braukt pa pretējo sliežu ceļu. Tā kā neveici apgriešanās manevru tad kādu brīdi brauci pa pretējo pusi un priecājies, ka to neredzēja CP, būtu vēl arī 1 soda punkts.

104. Braukt pa tramvaja pretējā virziena sliežu ceļa klātni aizliegts.

Tēma: RPG vārsts

Ja tiek braukti mazi gabali tad tas EGR tiek aizmests ciet. Nobloķē to EGR sistēmu un vārstu, lai miers.

astraclub.ru/...

Tēma: nobraukšana no akmens tilta

Pirmais_ rakstīja:

Tieši tā- pārkārtojoties. Ja tu pārkārtojies, tad dod ceļu. Nevis pēkšņi izdomā līkumā mainīt joslas un iedomājies, ka citiem tevi nezin kāpēc tad būtu jālaiž pa priekšu.

Ja nogriešanās nav pārkārtošanās tad kāda X pēc jārāda labais virzienrādītājs?

Protams, kopš ir savilktas līnijas tur pārpratumiem nevajadzētu vairs būt(izņemot vienīgi ziemā, kad līnijas nav redzamas), vienmēr jau var atrast kur piekasīties

Tēma: nobraukšana no akmens tilta

Pirmais_ rakstīja:

Tā, parādi man šito murgu, kur tas ir atļauts CSN? Tikai savstarpēji mainoties joslām, tev ir priekšroka līst pirmajam. Un viss.

Parādi, kur tas ir aizliegts mainīt joslas krustojumā ievērojot zīmi pirms krustojuma par joslu virzieniem?

CSN: 81. Pārkārtojoties transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš transportlīdzekļiem, kas, nemainot braukšanas virzienu, brauc blakus. Vienā virzienā braucošiem transportlīdzekļiem pārkārtojoties vienlaikus, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš transportlīdzeklim, kas atrodas pa labi.

91. Ja transportlīdzekļu braukšanas trajektorijas krustojas, bet braukšanas secība šajos noteikumos nav reglamentēta, ceļu dod transportlīdzekļa vadītājs, kuram transportlīdzeklis tuvojas no labās puses.

Pirmais_ rakstīja: Trafaretā ir pavisam cita situācija. Nogriešanās uz VIENVIRZIENA ceļa.

Kāda gan tam nozīme? Tas nekādi neietekmē situāciju, vēl vairāk tas ir tieši tas pats, kas uz Akmens tilta divas joslas(ja neskaita sliedes) taisni braucot izbeidzas un nogriežoties krustojumā pa labi blakus ceļā ir trīs joslas, tieši kā trafaretā. Varu ielikt bildes spoguļattēlu, ja grūti uztvert.

Ok, principā jautājums tikai par to vai nogriešanās ir pārkārtošanās, jo tie kas brauc pa kreiso joslu un ievēro līnijas nonāk vidējā joslā nevis kreisajā.

Tēma: nobraukšana no akmens tilta

Principā nogriešanās manevrs vienlaicīgi ir arī pārkārtošanās, jo tās 2 joslas no Akmens tilta tālāk neturpinās. Tas, ka pirms krustojuma atrodas 2. joslā nenozīmē, ka nogriežoties arī ir "tiesības" uz 2. joslu. Nekas neliedz pēc CSN tiem kas ir labajā malējā joslā nogriežoties ieņemt uzreiz 1. vai 2. joslu. Tā kā tiem kas kreisajā joslā ir jāievēro labās rokas princips. Protams pie pieturas, jau par vēlu pārkārtoties, tad jālaiž blakus joslā braucošie.

Bilde no trafaretiem(pateikšu priekšā pareizā atbilde ir 4.) - failiem.lv/...

Tēma: Gaisa filtra tirisina salona

Ja tāds čakars tam ir tikt klāt, tad vieglāk ir nomainīt, nevis ākstīties ar mazgāšanu

Tēma: Benzīns

Kam tas vajadzīgs, ja benzīnmotoriem var uzlikt gāzes iekārtu nesatraucoties par degvielas kvalitāti un izcelsmi.

Tēma: Vai auto ziemā jāsilda?

Labāk nesildīt, VWfans palika bez Merivas - www.apollo.lv/...

Tēma: Anekdote ... :)

Stāstiņam zuda ticamība, pie teikuma, par zeķu sagrābšanu, sākums, gan varētu būt "iz dzīves".

Tēma: dzesesanas sistema

Velti piesējāties Slinkajam, vārīšanās temperatūru nekur šis neminēja, vien to, ka ja spiediens ir vienāds ar atmosfēras spiedienu tad ir zemāka vārīšanās temperatūra.

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Kam pieder sliedes uz Zemitānu tilta? Var ņemt? It kā tilta konstrukcija tā nav un tramvaji arī nebrauc

Tēma: motora vibracija

iespējamsmotoraspilveniirizbeigušiesuntāpēcvibrē.

Tēma: No bypass uz Blow off

Motoriem, kuriem ir MAF nevis MAP sensors blow-off neder, palielināsies degvielas patēriņš. Kāds ir šī pasākuma mērķis, vairāk jaudas no tā neiegūst vien pššš-pšš? Pie tam kvalitatīvi blow-off ir dārgi

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Barona ielā, lai ir bruģis, bet tāparodija, kas ir uz gaisa tilta, gan nav ar loģiku saprotama. Izdangāts bruģis, tad vietām asfalts, tad atkal bruģis un tas viss saucās kultūrvēstures piemineklis. Maģistrālā iela, bet pa vidu kaut kas ne šis ne tas, kam tas ir vajadzīgs.

Tēma: Termostats?

Nomaini gan termostatu, kaut vai profilakses pēc vismaz nebūs vēlāk pārsteigumu, kad noķīlēs pavisam. Un liec normāla ražotāja. Pie reizes arī dzesēšanas šķidrumu samainīsi.

Tēma: Kāds var pateikt ?

ir, ir gadījies ar lāpstu no jumta sniega kaudzi ceļot nost, lai ir kur ar birsti tikt klāt reliņu aizķert un atraut, pozitīvi.

Tēma: Problēma

Kopš 2004. gada jau aizsalušas? Pelnutrauks nav pilns? Jāved uz šrotu.

Tēma: Kia C'eed 2006-2011

Ja nevēdinās tātad rūsēs.

Rūsas tests novērtējums 3 (no 5) - www.vibilagare.se/...

Tēma: Braukšanas uzsākšana kāpumā.

Pret kalnu roceni būs jāvelk, tas nav nekas apkaunojošs, pie tam biežāk lietojot nebūs problēmas tehniskajā apskatē.

Ja nav stāvs vai lejup tad var iztikt un atliek vien pieturēt bremzes. Trenējies kamēr sanāk, gan ar roceni, gan bez.

Tēma: CSDD kļūdas

Taisnība vien jau šiem bija FFiesta ir salūzusi jau no rūpnīcas. Bīstama jebkurā ātrumā.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti