Melīt, kurā brīdī man tas jāpārskaita un kādas sekas ja nepārskaita. Un nē, rakstveida process nav izvēle, izvēle ir mutvārdu. Kāpēc jāmelo?
Trešā sadaļa
Administratīvā pārkāpuma process tiesā
176. pants. Tiesvedības instances administratīvā pārkāpuma lietā
(1) Administratīvā pārkāpuma lietu kā pirmās instances tiesa izskata rajona (pilsētas) tiesa.
(2) Administratīvā pārkāpuma lietu apelācijas kārtībā izskata apgabaltiesa.
178. pants. Tiesvedības process
(1) Tiesa administratīvā pārkāpuma lietu izskata [b]rakstveida procesā...[/b]
(2) Pirmās instances tiesa administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanu mutvārdu procesā nosaka pēc savas iniciatīvas vai arī tad, ja to lūdz pie atbildības saucamā persona, cietušais, aizskartais mantas īpašnieks vai prokurors.
(3) Apelācijas instances tiesa administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanu mutvārdu procesā nosaka pēc savas iniciatīvas.
Melīt, pamatojoties uz ko netiek izskatīts? Punktu studijā no AAL. Atgādinu, ka apstrīdēšana ir rakstveida process un vēstulē naudu neliek. Vēl apskaties kad bija Satversmes tiesas lēmums.
Atšķirība ir tā, ka pārkāpumu lietas tiek izskatītas rakstveida procesā un uz vietas kafiju padzert uzkožot cepumus tikai uz tiesas rēķina. Bet pārsvarā arī uzaicina, var paņirgāties par tiesvedības upuri un pēc tam tiesnesim diena pēc brīva, var ilgāk gurķi rullēt.
Ap 2012g pārsūdzēju tiesā nekas nebija jāmaksā. Kāpēc melo?
Pēc 2020g gan kārtība mainīta atceļot APK, bet tad melītis Bradypus varētu norādīt uz kā pamata lietu atstātu bez virzības, ja neesmu pievienojis "zīmogmarku", ja nekas tāds AAL likumā nav prasīts ne arī ir kārtība ka lieta netiek izskatīta, ja nav kukulis iemaksāts.
Tas kā CSDD ir nodeva par nodevas iekasēšanu. Nodeva²
Te gan ir Satversmes tiesas lēmums, ka esot jāmaksā.
likumi.lv/ta/id/98970-par-administrativa-procesa-likuma-124-panta-pirmas-dalas-un-otras-dalas-par-valsts-nodevas-samaksu-administrativo-parkapumu-lietas-atbilstibu-latvijas-republikas-satversmes-92-pantam
Neatminos, ka būtu ko tādu maksājis pārsūdzot lēmumu arī tiesā ap 2010 gadu. Nez kā to iekasētu, ja izvēlos rakstveida procesu un zīmogmarkas ko pielikt klāt birokrātu pakaļas kustināšanai vairs nav nopērkamas.
Nu jā, ja sūtīsi ierakstītu vēstuli tad būs marka nepieciešama.
Administratīvo pārkāpumu pārsūdzēšana ir bez maksas. Ko tu vēl centies pierādīt.
Šim to vari neskaidrot. Bradypus pārsūdzēšana esot maksas pakalpojums un uzreiz uz tiesu ar advokātu 😂
Pārsūdzība pie priekšnieka maksā tikai savu dārgo laiku, ko citādi notriektu komentējot internetā.
Nemurgo. Tā +15/20kmh plūsma ir tikai pēc spidometra. Realitātē ātrums ir zem 10km/h.
Kur CSN tev prasa ievērot spidometru nevis ātrumu?
Nu re, policija mums ķer uz maksimālo momentāno ātrumu kādu uzrāda radars, pat ja tas bija uz 0,5sek. Tas ir pretrunā ar radara lietošanas instrukciju. Ja vēl vispār tos aizvēsturiskos STALKER izmanto nevis lāzera radarus.
>tāpēc, ka pat mīnēts nebija.
Ar ko mīnēt, ja Ukraina atteicās no mīnām, tāpat kā Latvija.
Nē nu plānprātiņš ierunājās. Naftas pārstrādes rūpnīcas bombardējot naftas ieguve nesamazinās, tieši otrādi, jo mazāk kur to likt jo cena iet lejā.
Ir radara lietošanas instrukcija kuru policija parasti neievēro, tur kā reiz ir rakstīts, ka pārkāpējs ir jānovēro, lai nepiešūtu patvaļīgu ātrumu, bet gan konstatēto ilgākā posmā. Strauji atmetoties vai paātrinoties ātruma mērījums nav īsti derīgs.
Ar kaut ko ir jāsāk. Varētu padomāt, ka juristi neizmanto šablonus. Pat tiesas atbildē man bija iekopēti copy-paste gabali kas neattiecās uz lietu.
Ir vērts pārsūdzēt kaut vai sporta pēc, jo iepazīsies ar tiesisko bezspalīdzību kāda valda tiesiskajā Latvijas Republikā. Aizskriesi pirkt videoreģistratoru uzreiz.
Ir man pāris paraugi, bet vispirms jāzin situācija. Katrā ziņā administratīvā procesa laikā ir tiesības iepazīties ar visiem lietas materiāliem un vismaz lai rāda video.
Vienlaikus vēršu uzmanību, ka administratīvo pārkāpumu procesā nav jāmaksā valsts nodevas, tādējādi tiesvedība būs bez maksas.
Jā, prezidents tur ir tikai izkārtne. Īstais līderis ir Alī Hāmenejī (Ali Khamenei). Lai gan tam ar drīz pekas jāatmet, lai nesanāk kā Baidenam.
Kaut kas tur Irānas prezītim atgadījies. Allahs šo pasaucis laicīgāk pie sevis. Tā iet, ka izredzētajai tautai uzbrūk un dara Allaham netīkamus darbus.
Degvielu no Krievijas neiepērkam. Tas ka nevarēs Krievija naftu pārstrādāt par degvielu ir viņu pašu problēma.
Kaut kā ļoti sarežģī elementāras lietas, grūti tomēr tev atzīt ka maskas strādā, nepagāja ne 3 gadi.
>gaisu un vīrusu maskas ietekmē atšķirīgi
Nu ja vīrusam izdodas pieķerties pie maskas, tad tas izžūst, tā kā jā tiešām atšķirīgi ietekmē kā gaisu. Neatceros gan ka kāds būtu apgalvojis, ka maskas darbojas kā vīrusu filtrs tur tiešām vajag īpašas prāta spējas.
Konteksts? Tad var vai nevar nopūst svecīti caur masku? Tad maskas neko neaiztur, jo vīruss mazāks par maskas porām, bet tomēr vienlaicīgi aiztur?
Tiec vienreiz skaidrībā.
Cerams alu nedzer:
NDMA is found at low levels in numerous items of human consumption, including cured meat, fish, beer, as well as during use of tobacco products and the inhalation of tobacco smoke