Njā Skārdniek
TA darbonis jau droši vien izdvesa skaļu nopūtu tiklīdz tu ieripināji TA stacijā ![]()
Njā Skārdniek
TA darbonis jau droši vien izdvesa skaļu nopūtu tiklīdz tu ieripināji TA stacijā ![]()
Vai lietus mums netraucēs spēlēt? - es sāk apdomāties ![]()
5Ls no cilvēka - sāls mūsu benzīna cenu uzplēstajās rētās
Varu, tikai kur tieši?
Es būšu uz futbolu - kādu vajag paņemt līdzi braucot no centra?
Nu tu jau zini kā ar tiem sētas suņiem - neko skaidri nevar zināt, bet nu saku 80 % ka būšu ![]()
Šodien 19.00 tas notiekās?
Es jau gribētu - redzēs kā sabīdīsies ![]()
Hercog - a tu panjemsi līdzi to meiteni kas tev dod lietas kas citiem sapņos nerādās
- cilvēki vienkārši sākuši interesēties kas tās par lietām
Es laikam šoreiz būs klāt.
Paņemt kādu normālu peoplzu līdzi?
Varbūt labāk nē
Mēs labāk uzspēlēsim futbolu a to man tā KAULU IZLOCĪŠANAS ideja izklausās pārāk ekstrēma ![]()
mans laikam shodien nebrauc - benzīnbākā iemeties Gobi tuksnesis, bet līdz algas dienai kāds laiks jānociešas ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Mums visiem savs liktenis reiz lamts
Daži aiziet TAI saulē
, bet citi kļūst par BMW
Vēljoprojām nesaprotu kas ļaunāk! ![]()
Sviestc - es toch nee - man jau 1dienās futbols aizsists
Veiksmīgu nedēļas nogali visiem un labi atpūsties!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
Gvido - Saab spiegs
Nice!
Hei ljudji atsūtiet man arī lūdzu bildītes un Krancis@inbox.lv
Būšu ļoti pateicīgs
![]()
![]()
![]()
![]()
Sviestc nu kā tu atļaujies tik ne-pazemīgi mūs traucēt!!!
Bet ja nopietni tad es nebūšu
- Juglā būšu uz 2min pa ceļam uz Cēsīm pie babuljas, tā kā pasākums laikam nebūs pārāk apmeklēts
.
Life is life, na naa na na na ... ![]()
Vēl jau jāuzzin ko Vissvienalga darījies pagājšreiz līdz 03.00 naktī - moš mums pārējiem arī vajadzētu
.
P.S. Sama noliedz savu dalību šajā avantūrā
Krancis ir ļauns un nejauks suns
![]()
Nu jauki Skārdniek - Uztesīšos tev pārkārtojoties virsū un iedegsies uguņi - ej nu mentam pierādi
Viltnieks - tā tu krāj to apdrošinātāju naudiņu
Uzmanās no zemu lidojoša skārdnieka - tumsas atriebēja ![]()
Nezinite - nu ar uz-aizmuguri vērstajiem uguņiem ir tā pašvaki ![]()