SZ - manai atmiņai nav ne vainas - no tā ka esmu 1mo reizi bijis arī radies mans iespaids ka volejbolā esat normāli pievārējami.
Futbolu nepin te iekšā - 1. Tādās komandās rezultāts nav pārsteigums - salīdzini pac ja gribi.
Rīt varam uzspēlēt jauktajos sastāvos ja ZB būs trūcīgi pārstāvēti, tad jau redzēs 
neziniite - zheel kad citiem nav PNV - piemēram man - labi ka zināju ka šis tur kaut kur bija pirms brīža a to hvz - skārdnieks gan pac par šo tēmu nerunā - esot ar spīdīgajiem skaidrojies pēcāk.
SZ - attaisnojuma nav - Jūs vienkārši bijāt vājāki
Mipes serve arī tīri baudāma izrādījās
Pie tam redzot kā vakar gāja varētu likties ka MB vienmēr tiek izmasēti volejbolā.
Jebkurā gadījumā bija jauki beidzot visus ievērtēt klātienē
P.S. Skārdniek - varbūt paskaidrosi kāda vella pēc tu lido pāri Salu tiltam naktī bez jebkēdiem uguņiem??? Mēģini pievākt manu 850 savai kolekcijai?
ZB kick a.s.s. 


Es pievienojos pie Hanzas ielas Dinaza 18.40
Es tomēr palieku pie Gvido
A Mangaļos Pit-stops - nopietni vai shutka - mans tāds atpalicis
?
To: Vissvienalga - Tas toch - atbalstāms pasākums - es gan apvienoju tavus ieteiktos variantus - iekaru bosu pie griestiem un apmētāju ar šautriņām
Tas nu tā, bet doma ka visu ceļu būs jāosta Gvido izplūdes gāzes mani smagi nomāc
Gvido - a mēs pa ceļam kādā uņivermāgā iebrauksim vai tagad iepirkties?
Kakjeniit - a kaa tu zini ka mees vienaa rajonaa dziivojam - smaka - nu jaa kaadus 3 meeneshus neesu vanna gaajis, bet nu deguns tev laps
Es jau nenjemshu papildspeekus - taa kaa apbizhotais - neapbizhotais SZ var nebiities
Vissvienalga - nu par to izlaadeeshanaas topiku jau tu esi labi atlaidis - kursh tad tevi shonakt ta apbizhoja ? 
Nu es jau arī l-bolā nepiedalos, bet voļuks ir jādauza.
Sviestc - tev tak profesionālākie litrbolisti tur pat rajonchikaa ir - nafig uz Lilasti jākratās 
neko neko kakeniit - naakamreiz atbrauksi paraadiishu Vaff Vaff 
Nezinu kas tev tur SZ dreb, bet mums viss oki
Cik saprotu tad šoreiz nebūs problēmu ar ZB skaitlīgumu - ja būs tad pasakiet un paņemšu vienu 1/2 Pro kas jau uz futbolu bija?
Tad arī paņemt kādu pa ceļam nevajag - nice
Tiekamies tajā galā! 
"Labs suns, labs ...
"
A mosh labāk nebraukt - mipes mani iebiedēē
Nu bet gan jau - ja ne volejbolu spēlēt, tad kaķus padzenāt
Gvido - tad tu brauc vai nē? - savākt vai nē? Tik daudz jautājumu - patiesība ir tur - "Lilastē"
KO tik agri augšā dažs labs
Es ta domāju ka viens kā cirvis darbu sāku 08.00.
Kas tev ar to gjenerashku - vai ta tik traki ka šrots uzreiz sauc???
Padalies tad kurā servisā tevi tā apmeta?
Mans jau tiecās domāt ka dēļ ģenerātora nevaig Volvi norakstīt, bet nu ja ved tad ved pie Skārdnieka nevis uz šrotu... kaut gan kāda starpība
Hang on! 
Gvido - varu paķert cik tur lieki km sanāk?
SZ - bet tu man tikai tagad atzinies ka esi mans tēvs.
Tu man uzmini uz kājas 
nu jaa, bet tevis jau nebūs kas viņu izsit no līdzsvara tā kā nāksies vien stāties varonīgi serves ceļā

Lai paliek kā ir bijis 
Hmm... Es te tā padomāju - a MB rindās ir kāds volejbolists kāds viņiem ir Mipe futbolists. Ja jā tad jāsāk jau trennēties 
Formatteram protams - šamējais teica ka lielo Volvo nevag jo netaisoties vadāt dinozaurus.
A par to bruģi - zināsm fakts ka 400tie grab kā negudri.
Citādi visādi ok-autišs
Nu tādā mašīnā tikai dinozaurus varēsi pierunāt kāpt iekšā
Labi jox - lai veicās ar augšāmcelšanas darbiem
P.S. - Pa bruģi labāk ar to autiņu nebrauc 
spagetti jau izlaidis savu "dzeloni".
Atpakaļ pie tēmas dāmas un kungi! 
Es jau par sevi un Sviestcu priecājos
Kurš par to ka futbolā atceļ automīļu iedalījumu kā galveno? (Piedāvāju dalīties pēc dzimumiem
)
Nē nu tjipa kruta ir dalīties automīļos. Vismaz kāds tolks.
Nazinu - iespējams arī šis variants jāņem vērā (īpaši gadījumā ar futbolu) man jau nav iebildumu braukt 5dienā un lai viss paliek kā ir. Kas sūdzās lai nebrauc.
Ar plikām kājām atsakos spēlēt - man vēl tās staigāšanai arī vajadzīgas.