Sveiciens aktiivistiem! Vai neesat domaajushi par kaadu vienojoshu ziemas sporta veidu?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Sveiciens aktiivistiem! Vai neesat domaajushi par kaadu vienojoshu ziemas sporta veidu?
Taads aukstuminjsh uznaacis un es taa arii nepaspeeju ne reizi ar jums patuseet
Kakeniit, var jau arii citas kraasas shortinjus izmantot!
Piedodiet par zinjkaariibu-vai Gvido uzdaavinaats binoklis? Ko vinjsh ar taadu dariis?
Apsveicu uzvareetaaja komandu! Malachi! Bija veerts tureet par jums iikshkjus, veel tagad rocinjas notirpushas!
Man iisteniibaa vienalga. Neveerteeju cilveekus peec auto markas.
Sviestc
Vai tad K2 fani ir zemee metami? Es varu vienmeer kaadu mashiinu izdailjot ar savu klaatbuutni. Nu kaut vai tavu!
Hmm, jums briest meitenju komanda? Interesanti, ljoti interesanti!