Kā braucu līdz šim tā braukšu turpmāk,jo visa tērētā degviela tiek izlietota darba vajadzībām.Cena vairumtirdzniecībā ir ~0,51 Ls/l.Reizi nedēļā ņemu pa tonnai uz visu autoparku un traktoriem.Vienkārši jācenšas izplānot izdevīgākus maršrutus.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















