Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Hyundai Matrix :)

Kas tejienē notiek?Es smadzenes aizmirsu mājās!

Tēma: BMW detaļu tirgus

Vajag 5 bembja izpūtēju!

Tēma: VW detalju tirgus

Cik maksā 1983 g. pasāta haube?Varbūt var sarunāt?

Tēma: VW detalju tirgus

[cool] [mad] [smirk] [up] [down]

Tēma: Opel detaļu tirgus

Kura gada?

Tēma: Opel detaļu tirgus

Nu nopietni,kuram vajag autiņu un kādu?

Tēma: Opel detaļu tirgus

Nē pašu autinju!!!316 kādu tev vajag?

Tēma: Opel detaļu tirgus

Kuram vajag BRIIEEEEEEEESSSSMĪĪĪĪGIII lētus autinjus?Prasat tepat,ja vajag!Jegkādu modeli!Kāds modelis var nebūt.Bet ja pēctam brīniesieties ka pa tik mazu cenu var iet mašīna,tad es saku,var!!!Nu prasat,prasat!

Tēma: Opel detaļu tirgus

sintris rakstīja:

Schaize!!!

Ist kaputt!!!

Bez lieka bazara par normālu cenu nopirkšu B Omegas gaismas slēdzi.To,kurš slēdz gabarītus,tuvos un salona gaismu.Nepieciešama tā versija kurai iraid divas pogas zem grozamā kloķa.

Varu nopirkt pašu Opel Omegu pa 99 EUR!!!

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti