kurš tur ir kurš?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kredoxiite rakstīja: redzēts jau, bet laps
mēģināji jau ? ![]()
Kaspersky rakstīja: Tas nenolaiž. Vienkārši noiet.
šito Tu vari mammai stāstīt, kad viņa iet salasīt Tavus slapjos palagus veļas dienā !
Kaspersky rakstīja:
essss rakstīja:
viņam ir darba transports - tramvajs..
un vakariem un brīvdienām skārda vannele uz viena riteņa, līdzīga tačkai, bet paštaisīta
Viss jau it kā pareizi, bet tai tačkai ir divi riteņi. Viens pumpējamais, otrs koka.
pofig... tad kad tas viens pumpējamais nolaiž, tad tāpat Tu brauc ar vienu kocinieku...
Kredoxiite rakstīja:
Kaspersky rakstīja:
Kredoxiite rakstīja: Kaspersky l.a.š.a.r.a
No bobika dzirdu
Tev ir bobiks ???
viņam ir darba transports - tramvajs..
un vakariem un brīvdienām skārda vannele uz viena riteņa, līdzīga tačkai, bet paštaisīta ![]()
siamriP rakstīja:
slumpitis rakstīja: Visinteresantāk palasīt,kā caurkrituši dakterīši un programmisti stāsta par nekustamajiem īpašumiem.
dekster, kad būs gatava tava mārupes siltumnīca?
pamatus ieliksi vēl pirms sala? vai vismaz asis esi nospraudis??
kāpēc prasu? zini, ka mani interesē tā "ledusskapja" lieta, līdz ar to būdiņas izmērs un siltuma koeficienti dēļ tām vitrīnām....
Tev tak ir pieejams kruts arhitekts,kas to visu,pieļauju,prot izrēķināt. Stiklojuma platība,siltuma zudumi,sūkņa jauda....
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
laikam jau te visiem pilna tirsa ar brīvu laiku darbdienas pēcpusdienās.... kādam ir arī jāstrādā...
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
Urlans_Cinga rakstīja: nemuldies, man shljipsi token vareja pamanit !
jā... un sautējumu uz Pirmā laptopa ![]()
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
jā, nav ko kost Latgalē... napig tik tālu braukt, ja mēs Tevi gribam tepat ???
![]()
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
taisi augšā uz 9/10.sept... KVADRACIKLUS GRIBU, kvadraciklus !!!!
bļaušu tik ilgi, kamēr KĀDS mani sadzirdēs ![]()
Tēma: iAuto rallija kauss
Kad būs kāda informācija par iauto rallija nākamo posmu... tak tūliņ jau būs sestdiena, a pat vieta nav zināma ... ????????????????
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
tas kuģīc atiet no Liepājas vai Ventspils???
man jāzin, cik tālu pēc darba jāskrien ...
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
Sviestc rakstīja:
essss rakstīja: uz centru ir JĀBRAUC ar SABIEDRISKO !!!
napig
Mošs var vienoties ka Nunu mūss paved
MŪS ???? ![]()
![]()
NUNU ???? ![]()
![]()
PAVED ???? ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
SuperZigis rakstīja: gibu uz KRUĪZU !!!!!!
drīkstēsi sarīkot citreiz mums kruīza braucienu... teiksim, uz Stokholmu ![]()
![]()
![]()