SuperZigis rakstīja: kurš šoreiz nebūtu saistīts ar izģērbšanos un gurķu ēšanu!
tad jau pasākums nav apmeklēšanas vērts ![]()
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
SuperZigis rakstīja: kurš šoreiz nebūtu saistīts ar izģērbšanos un gurķu ēšanu!
tad jau pasākums nav apmeklēšanas vērts ![]()
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
viņš tak prom no 6-tā līdz 10-tajam jūlijam tik... nav ko cepties un meklēt problēmas tur, kur viņas nav...
ja būs.. tad būs... nav vainīgs, ka netiek uz apbalvošanu !!!
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
napig atsaukt??? nav loģikas...
tas, ka cilvēks nevar ierasties uz apbalvošanu, tak nenozīmē, ka viņam nevar piešķirt pirmo vietu !!!
Tēma: mēs esam par suņiem :P
bet izskatās pēc ROTAĻLIETAS...
sauc viņu par Minnu, Vinniju vai Deiziju !!!
Tēma: mēs esam par suņiem :P
vispār jau varēji ielikt bildi... lai mēs zinam, ko te cītīgi visu dienu apsaukājam !!!
Tēma: NSNF pasākumi turpinās
Yonas rakstīja: Balsoju par Esssītes Zandali!
uij, buča Tev puikiņ
liela, liela buča ![]()
Tēma: mēs esam par suņiem :P
Ozz rakstīja: Un pie visa cita, sitie vienspeeriena sunji ljoooooti ilgi dziivo
Paaraak ilgi...
manējai jau 17 gadi... smiltis birst jau gadus 3, bet nu tik žiperīga, tik žiperīga, nu gluži kā jauna meiča...
Tēma: mēs esam par suņiem :P
Yonas rakstīja:
Viņam būtu iznācis Sāārnolds.
Sārņolds???? tas ir kaut kāds aprūsējis Arnolds vai aprūsējis Saabs ???
Tēma: mēs esam par suņiem :P
Yonas rakstīja:
Varbūt labāk
Sāābe
tas jau nav Sviestca sunc !!!
brīnums, ka Sviestc savu Arnoldu nenosauca par Saabu !!!
Tēma: mēs esam par suņiem :P
kvatra rakstīja:
essss rakstīja: Suse, Zuze, Buze, HaiBuza, Čingvauva, Makaka, Samara, Kvatra, Spole, Rore....
Kvatra der :mrgreen:
kvatra , manuprāt ir IDEĀLS SUŅA vārds !!!
Tēma: mēs esam par suņiem :P
Kanelis rakstīja: Jaa un vina dievina auto!!!!
Vareetu teikt miilaakaa vieta!!!! It seviski pie aizmugureejaaa stikla!
tad jau viņu var saukt arī par Slienu, Tērci, Teklu vai Madagaskaru !!!