aru tik pateikt kad pa'n'emu savu seberingu 2000gad no USA, secinaaju ka ssim jaamaina visas sikksnas un spriegotaaji, sanaaca siksnas ar spriegotaajiem amerikas auto 150ls un darbs(pie ccomiem servisaa) 100ls, bet taa 6 meenessu laika vispaar nekas nav bijis jaamaina. Mans chruslers ir 2.5 v6 24v kabrio.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















