ja prišol k ķebe s privetom
razskazaķ čto solnce vstalo
i svoim vesjolim svetom
po ļistam zatrepetala
/ļermantovs/
vot ![]()
Tēma: NSNF 129. Miers.....
ja prišol k ķebe s privetom
razskazaķ čto solnce vstalo
i svoim vesjolim svetom
po ļistam zatrepetala
/ļermantovs/
vot ![]()
Tēma: NSNF 129. Miers.....
skolotaaja.....pabuchojamies
![]()
ps - saprastu tikai tie kas iet uz teaatriem...inteligenti...da ne jau juus...joberboberi ![]()
Tēma: NSNF 129. Miers.....
Napalms rakstīja: Loši ar kuli galvā iet grauzt durvju klinķi
Pārējiem - labrīt!
o...davai...skrien...peec kapijas Duble Cofee puiseen ![]()
Tēma: NSNF 129. Miers.....
bobas, davai kapiju atnesiet...zb to shokolaadi dzert...! skrieshus...SZ davai...skrien ![]()
Tēma: NSNF 129. Miers.....
kurš ir redzējis Jaunā Rīgas teātra izrādi - Latviešu mīlestība?
es vienkārši...nu pisec....nu kapitāla izrāde....vienkārši pisec....tik daudz pērļu tajā bij...ka i visas nevar atcerēties...
iesaku...aizejiet....baigi labais ![]()
Tēma: NSNF 129. Miers.....
visi aptrakuši...svētki jau aiz durvīm...bet visi ierakušies darbos...skumji...........eh....vai arī tikai es tāds, kurš grib arī emocionāli atpūsties no stresa, steigas un dzīšanās pēc ļimoniem ![]()
Tēma: NSNF 129. Miers.....
SuperZigis rakstīja: rita pedeja darba diena shaja gadaa!!!!!
I feel the same
ai napig...jaaiziet labaak tagad pie friziera...vot
Tēma: NSNF 129. Miers.....
Sviestc rakstīja:
klons rakstīja: jingel bels jingel bels
nu Pilnīgs Daunis!!!!
Tu man vakar biji zvaniijis...nevareeju runaat...un tad aizmirsu...tagad atmineejos...nu....ko gribi? raksti...esmu slinks uz runaashanu ![]()
Tēma: NSNF 129. Miers.....
rēķināt vai nerēķināt algas...tāds ir jautājums...baigais slinkums...ieēdīšu labāk torti un noskalošu to ar augļu kokteili...vot
Tēma: NSNF 129. Miers.....
man shodie jau sveetku noskanja un pamazaam iestaajas PO uz darbu...bet apkaart visi tik skrien un skrien.......jokainie...