3:4...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
SuperZigis rakstīja: es neredzu te.....rādīs tagad tikai 3.periodu!!!
labi vāerti bija???
labākie!
ursis rakstīja:
ursis rakstīja: Itaalija - Latvija
7 : 1
vainiiks bij domaats
ASV - LAT
toč vainīgs! pakārt aiz jorikiem! ![]()
Miele rakstīja:
Hennessy rakstīja:
Nezinite rakstīja:
līvu akvaparkā man katra 3. stunda for free - statoil atlaižu karte a cik stundas vispār tādā akvaparkā var izturēt
tājā iestādē lietderīgi būtu lifti vai kādi citi pacēlāji, lai nav tie n-tie stāvi ar kājām jākāto
Dīkā garā tur var pavadīt visu dienu, bet Heņa gan ir sliņķis..
tas taču veselīgi pa kāpnītēm - augšā, lejā, augšā, lejā....
P.S. Man patīk Henesy jaunais avatrs, varētu patentēt uz īstajām pudelēm.....
autortiesības?
bet par pasākumu, var un šķiet nekas tāds nav bijis.
tā kā jāprecizē datums un laiks un vieta ar. s piedalos.
Nākošgad būs cits F1. Tā kā nevares tik vienozīmīgi pateikt.
Yonas rakstīja:Mjāaa, tas maklāriņš laikam bez smilškastes nav braucams.... pagāsreiz resnais, šoreiz vēsais....pa smiltīm vien, pa smiltīm vien.....
Arī "čempions" tīri labi pa smiltīm māk braukt. ![]()
Maariss rakstīja:un bija tak vienas sacensibas, kur brigstone lietotaji mikstinii bija, raustijas braukt sacensibu
Michelin.
Tēma: SAAB 96
Arnijs rakstīja:
Kredoks rakstīja:Sviest
Nezini cik maksa sakarigas prieksejas bremzu uzlikas?
Atljaushos Sviesta vietaa! Labas firmas uzlikas (Textar, Ferodo, Lucas, Jurid un tmldz.) 15-30 Ls
u
Arnijs rakstīja:
Skardnieks rakstīja:
lohnesis rakstīja:Zveers
Siikais!!!
Caaliiti???
He, hei!!!
hammers rakstīja:
Maarvils rakstīja:Hamm!
Vai visiem volvo ir viegls gāzes pedālis?
tb spiežot to knappi jūt.
Ar visiem neesmu braucis ... bet visiem ar ko esmu braucis pedaalji bija normaali
Nju tad tas bija izņēmums, tas viens ar kuru es braucu.
Nereāla sajūta.
Hamm!
Vai visiem volvo ir viegls gāzes pedālis?
tb spiežot to knappi jūt.
un kopsh kura laika, netirgo 80 vai to pashu 76?
taadam retro auto, kaa pirmais zhigulis vajag, bet naacaas liet 92. ![]()
nu jau 6dienaa, Riigas ielas ir tukshaakas.