eeKa sveiks
Domāju ka varu Tev līdzēt. sūti uz girts.linasv@apollo.lv , tad jau sarunāsim.
eeKa sveiks
Domāju ka varu Tev līdzēt. sūti uz girts.linasv@apollo.lv , tad jau sarunāsim.
To Sams
Nezinu vai ir atsķirība ar vai bez turbo, bet man stāv uz 1986 g 2,0 bezturbo motora, kārbā laikam ir no 88 g auto. Auto stāv Piņķos.
To Sams
Nezinu vai ir atsķirība ar vai bez turbo, bet man stāv uz 1986 g 2,0 bezturbo motora, kārbā laikam ir no 88 g auto. Auto stāv Piņķos.
Ir 9000 86 gada SAABs baltā krāsā, rezerves daļām. 2.0 l motors, mehāniskā kārba, un viss pārējais izņemot aizmuguri. Ja kādām ko vajad zvanat 9344500.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2