IVO_ rakstīja:Tā blondīne ar A3 - tumši zils ar kautkādu tur uzlīmētu Nr. uz sānu stikla bija pirms 2-3 mēnešiem ietriekusies kaut kādam busam pakaļā uz Čaka ielas starp Matīsa un Artilērijas, tā kā baigā džigitka, it kā bija rāvusi pa labi, bet nepaspējusi....
bija bija tā, gan jau tā pati **** 
nebija sarkans, vecās paaudzes un tūnēts?
īsā laikā tas mazais bērns ir pārvērties par izdzimteni - trolli
uz auklītēm nedrīkst lamāties, tāpēc būsi kurators...
F1, man liekas, drīz palūgs Šūmaheru lasīties no F1
[addsig]
te prasās pēc stingras rokas
[addsig]
Man ir Ferrari lietussargs
[addsig]
M. Šūmahers ir un paliek augstas klases pilots, un vēl kopā ar Ferrari - viņš ir neuzvarams. Lai gan Ferrari tik kust uz priekšu kopš tiem laikiem tikai, kad viņiem Šūmis pievienojās.
[addsig]