Gatins rakstīja:
Kindzulis rakstīja: mazohistu pulcish?
kalina: chakars neskats un nemashiina...
getz: pilni shroti driiz buus .. vareesi detaljas pa leeto njemt
colt: vens taads juuzojaas... nu neteiksim ka dizji eerts...pliisis ar nav... bet meesls taapat
esi tik pārliecināts? vai drīzāk izskatās viens no BMW fanātiem!
Pats ar Getzu brauc?
Kaspersky rakstīja: Tu tās mordas šodien beigsi mainīt?
Maskējās 
Kindzulis rakstīja:
nevajag tak vadus.. paaris labas...es pat teiktu kvalitatiivas bildes ar augstu izshkjirtspeeju var uztaisiit nepievadojoties
Bet kā es pēc tam bildi varēšu dabūt, ja nebūs vadu?
Kindzulis rakstīja:
Uggga rakstīja:
Sviestc rakstīja: Turklāt telefona bildes visas ir krāsainas, a fotoaperātā ne vienmēr!!
Pastāsti, lūdzu, kā ar teleponu var kaut ko nobildēt? Man ir šitāds aparāts modculture.typepad.com/... bet nekādi nevaru saprast, kur tur kas jāspiež, lai sanāktu bildes
Cik Tev garš vads, lai varētu visur līdz paņemt? Manējam knapi līdz durvīm sanāk.
Lūdzu palīdzi, dikti gribu smukas bildes taisīt ar teleponu!
eljementarno
ar pashu aparaatu bildeejamam subjektam starp aceem ja spirinaas tad veelreiz...
vieniigais... saka ka esot diezgan problemaaiski uzcept pashportretu...
Kur tirgo garos vadus telefonam un cik maksā? Man vajadzētu kādus 5km, lai uz darbu līdz var paņemt, gribu šefu nobildēt.
Sviestc rakstīja: Turklāt telefona bildes visas ir krāsainas, a fotoaperātā ne vienmēr!!
Pastāsti, lūdzu, kā ar teleponu var kaut ko nobildēt? Man ir šitāds aparāts modculture.typepad.com/...
bet nekādi nevaru saprast, kur tur kas jāspiež, lai sanāktu bildes
Cik Tev garš vads, lai varētu visur līdz paņemt? Manējam knapi līdz durvīm sanāk.
Lūdzu palīdzi, dikti gribu smukas bildes taisīt ar teleponu!
Sviestc rakstīja: 'blin,kāds tolks tur čakaºēties ar tiem fotoapeºātiem
Man reiz bija fotoāperāts, sākumā jāsipās lai dabūtu filmiņu iekšā, tad jāsipās lai dabūtu ārā, tad jāatīsta, tad tās bildes jāpašuta un jāgaida, da nakuj to jebļu vaig
A ar telefonu viss ir vienkārši, nobildē, tad ar multiziņu aizsūti uz e-mailu, tad kompī atver, printē ārā un līmē albūmā!!
ērti, ātri un vienkārši!!
Tā lūk, Lohi!!


Var jau vēl bildes pats pa naktīm taisīt 
SuperZigis rakstīja: nu , labi, māja 1km no jūras
Vertikālā virzienā 
SuperZigis rakstīja:
Eye rakstīja: Kas var būt skaistāks par šo...
skats uz jūru no personīgās mājas loga....
Vasarā uz kādām dažām nedēļām varbūt
Klients uzcēla māju kaut kur ap Enguri ar skatu uz jūru u.c. pribambasiem. Kādu gadu vai mazliet vairāk izbaudīja, kas tas ir un pateica nax tas viņam vajadzīgs - gandrīz visos gadalaikos, izņemot mazliet vasaras laikā, auksti, vienmēr vējš, par apsardzi un uzturēšanu jāmaksā, pašam īsti nemaz nesanāk tur padzīvot un izbaudīt skatu. Tā arī pārdeva.
filips rakstīja: Kur ir solītais BMW? Sasola un tagad idiņus mētā. Nāksies atbildēt zēniņi.
Tu taču uz šrotu, nevis behu parakstījies 


E4se rakstīja: labrīt
izvēlējos FOTOJAPAJĀTU bez Jūsu palīdzības, paldies
Šitādu? ss.ss.lv/... 
Vēl var mēģināt ar šito gizmodo.com/...
pēc virsraksta tiešām sūcot 
Ideots rakstīja:
Uggga rakstīja: 2. Esot jānometās uz ceļiem, bet neesmu mēģinājis, tāpēc neesmu pārliecināts
runa gan bija kpar kondicioniera kompresoru
Perversais Ugga !
Bet es par ko?
Varbūt labāk guļus, tikai mugura būs netīra. Izmēģini tā un tā, tad pastāsti, kā veicās 
Ideots rakstīja: mja..
kur mēs palikām
Dienas Juatājumi:
1. Kur palicis Dextera kāmis ?
2. Kā var atsūknēt savam kompresoram ?
1. Kāmis laikam salijis kopā ar kūdru, tagd slapljš - gandrīz kā vāvere.
2. Esot jānometās uz ceļiem, bet neesmu mēģinājis, tāpēc neesmu pārliecināts
JLo rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
sadomazo klubinjsh
sadod mazajam
[c]JLo rakstīja:
Kaspersky :dabusi_pa_dupsi:
Secinam: Kasperskky=maziņš
Kindzulis rakstīja: vai vnk tents kam apakshaa restes samestas?
iedomājies tā tenta izmērus...
JLo rakstīja:
deksters rakstīja: Nē, nu īstenībā pazuduši esot stringi, es tik tā negribēju uzreiz te teikt.
vot šitās lietiņas gan vasarā nenēsāju
Wow 

Ja ir, kas novērš uzmanību, var nepamanīt arī pīkstuli, tad jau labāk ielikt automātiskās gaismas (ap 25Ls laikam).
Ja par tēmu, varbūt vienkārši caur piepīpētājvadiem nepietiekami strāva iziet, ja aķis galīgi tukšš. Var pārmest aķi no donorauto, pielaist un tad likt atpakaļ savējo tukšo.
kafijai kāds piebēris cukuru, nez, tas ir vietējais vai importa?
Kindzulis rakstīja:
sdshka pa 12 nebuus baisi leena?
Sev paņēmu ms.lv/...
neko lēna neliekās
Apsveicami, ja ir veste, bet tāpēc jau nav jāliek viņa pie loga vai uz sēdekļa, lai izskatītos pēc policista.
Aizliedza policijas atribūtiku uz stikliem likt, tad nu cenšās kaut kā maskēties 
Kindzulis rakstīja: E4se
skaties sony canon (uzbaazjos ar to pashu panasoniku) skaties kam kartes atminjas naak liidzi... akjiishi...
Vairs jau nav tik aktuāli tā atmiņas karte līdz. Iedos 256mb un ko? Skaties, lai būtu lētās kartes (piem. SD). Šobrīd 2GB SD karte maksā 12,55Ls.
shmurger rakstīja: man domaat, ka zalaas vestiites jaalieto pie ritenju nomainjas celja apstaakljos, piemeeram...varbuut kaads vinjas glabaa uz aizmugureejaa plaukta vai kur jau ....
Cik svarīgs ir uzraksts POLICIJA šādos gadījumos?
Fridrihs rakstīja: Tās antiradara funkcijas gan būtu noderīgas. Bet vai tās darbojas tikai rīgā, vai arī citos latvijas rajonos arī?
Vairāk gan Rīgā, bet ja vestei pieliek vēl uzplečus, tad arī citos rajonos.
Iesākumam var arī kaut ko no Canon Powershot, pašam kādreiz bija, bija ok.
Vajag iegādāties, tas uzlabo aerodinamiku, samazina degvielas patēriņu, atbaida putnus no mašīnas apķēzīšanas un pilda arī antiradara funkcijas. Vislabāk viņas ir lietot piesietas pie antenas vai, vēl labāk, iedzīt jumtā ~3m garu kārti un uzmaukt galā kā putnubiedēkli.