KasparsF rakstīja: Nu vsjo, Tev tak teica ja jāievēro konfidencialitāte a Tu uzreiz lielies netā! Tagad 600k tev gar degunu, esi diskvalificēts!
Bet ja nopietni tad es nesaprotu kur šitajiem pasākumiem tas uzmetiens slēpjas!
Atbildi, tad redzēsi
Mazākais, kas var būt, tipa jāmaksā kaut kādas nodevas pirms laimesta saņemšanas utt.
Sliktākais, kas ir dzirdēts (tiesa baumu līmenī), ka Āfrikas prinču un tamlīdzīgo, mantojuma kārotājiem, pašiem personīgi jāierodas uz kādu no Āfrikas "attīstītajām" valstīm, kur "mantinieks" tiek nolaupīts un pieprasīta izpirkuma maksa.
krix rakstīja: vai normāla izmēra laukakmeņus(diametrs no 30cm uz augšu) na haļavu neviens nepiedāvā?
Kādreiz, kad vēl laukos zeme tika rušināta, kaut ko līdzīgu nācās lasīt, bet tagad vienīgi pļavas. Un mūsdienās par smukiem akmeņiem visi naudu grib.
Daniels_Reebuss rakstīja:
Uggga rakstīja:
Daniels_Reebuss rakstīja: Varu uzdāvināt kubu kūdras
Blokos vai beramo?
Blokos varu slapju ( svars m3 ap 800kg) ,beramo sausu, 1m3 =100kg
Jāpadomā
Bagažniekā oficiāli skaitās, ka lien 470l, tātad vēl 530l būs jāber salonā. Ja ņemtu blokos, tad varbūt varētu atstāt bagažnieku vaļā un vairāk varētu sakrāmēt... bet atkal tas svars 

Un kur lai es to kūdru lieku un kāpēc man viņu vajag 

Nē, Dekster, nevajag man tomēr to kūdru! 
Daniels_Reebuss rakstīja: Varu uzdāvināt kubu kūdras
Blokos vai beramo? 
Shiirs rakstīja: neperc to auto, labaak nomaini sievu
Piedāvā kandidatūru?
Nu ja katrs pa kubam vai vismaz pa pus kubam katru gadu samestu, varbūt varētu pāriet uz ogļu apkuri 
hmnc rakstīja: aga, paldies. sazvanīti. tūlīt dzīs skatīties
gaidam ar rezultātiem 
hmnc rakstīja:
Ugga - tur gadijumā nepārbauda tikai gāzes affto? man tik benzīns.
Pēc nosaukuma tā var spriest, bet reāli viņi viskautko pārbauda. Piezvani un sarunā. Pats tur biju ar benzīnastru.
vaskins rakstīja:
andzha rakstīja: Cik dzirdēts pēc nostāstiem: neņem ar 2.7 motoru. Bet tā, samērā normāls aparāts
Klau drusku ne patemu, skatos Tev galerija ir macibu masina, vai Tu maci braukt ari??? Situacija sekojosa, sievai tiesibas ir, bet vina kadus 10.g nav braukusi, var but var sarunat???
Nu, ja viņa 10g. nav braukusi, tad bez kasko Intrepidā, lai nedomā sēsties
buktes un skrāpējumi visdrīzāk garantēti, ja ne pirmajā dienā, tad nedēļā toč 
vari mēģināt uztaisīt diagnostiku šeit www.agaze.lv/...
Ja neko neatradīs, naudu neņems - pārbaudīts! 
Skurstenis rakstīja: Nu neko daudz tur atrast nevarēju...
Es jau neteicu, ka tur būs visas atbildes
Uzprasi, varbūt kāds varēs atbildēt.
Bija jau te kāds topisk par subjektu.
Vēl vari mēģināt ienākt šeit www.mitsubishiclub.lv/...
tikai nezinu, vai kāds ar tādu tur pārvietojas 
Pirmais rakstīja: kurš no jums uz referenduma biļetena uzrakstīja "nost ar Trekno Septiņgadnieku!" ???
Cik bija sabojāto/nederīgo biļetenu? Tik arī uzrakstīja 
deksters rakstīja: Šitais nav VWfans.
Njā, Meriva līdz 180 nevelk...
pozitiivais rakstīja:
Uggga rakstīja:
pozitiivais rakstīja:
Uggga rakstīja: Pačotna būtu pie prezidentes, ptu, precidenta pils autiņu nopucēt Apsardzi vēl pasaukt palīgā, lai palīdz tepiķīšus izklapēt
prezidentu tēmu labāk neaizskart...ribj pat iedomāties
un ko perdeļi neaizgājāt parakstus atdot!!!
Es biju, pat ar visu svētku štāti!
vai kādu sociālpolitiski bezatbildīgu draugu līdzi ar paņēmi???
un vai krustiņu ieliki pareizajā lodziņā???
Līdzi bija laulātā draudzene, arī sapucējusies.
Krustiņus pašās pareizākajās vietās salikām!
pozitiivais rakstīja:
Uggga rakstīja: Pačotna būtu pie prezidentes, ptu, precidenta pils autiņu nopucēt Apsardzi vēl pasaukt palīgā, lai palīdz tepiķīšus izklapēt
prezidentu tēmu labāk neaizskart...ribj pat iedomāties
un ko perdeļi neaizgājāt parakstus atdot!!!
Es biju, pat ar visu svētku štāti!
Pačotna būtu pie prezidentes, ptu, precidenta pils autiņu nopucēt
Apsardzi vēl pasaukt palīgā, lai palīdz tepiķīšus izklapēt 
deksters rakstīja: Tak Pozijam nekad ritens nav bijis, viņam kājas pa īsu, lai pamītos.
Tāpēc jau arī pārdod, ka nevar izmantot pat bez sēdekļa 
Pirmais rakstīja:
pozitiivais rakstīja: lai atskaita man 50nieku un es viņam to lūzni ar kurjeru nosūtīšu aploksnē
stum šurp to ričuku, es tev nupat uz hanzenes faksu nosūtīju 50latus
Pirmais atkal pirmais
Pozi, manus 50 lai sūta atpakaļ - nokavēju 
deksters rakstīja: Kam te vajag Volvo?
Tu to V70 piedāvā?
pozitiivais rakstīja:
Uggga rakstīja: Pozi esot bembi nomainījis foto.inbox.lv/...
nikuku_ja....patiesība slēpjas zem tā melnā kvadrātiņa
Ar tādu kvadrātiņu brauca
Laikam tomēr Tev kauns atzīties...
Pozi esot bembi nomainījis
foto.inbox.lv/... 
Gnoms rakstīja: pēdējās daudz maz jēdzīgās pokatuškas
foto.inbox.lv/...
Otrā bilde laba
Pats tiki ārā vai pēc traktora bija jāiet?
Kaspersky rakstīja:
Uggga rakstīja: 40-50mm jau ir ļoti daudz un izskatīsies kroplīgi, kā pāris golfi ir sataisīti a la džipi. Ar 20mm jau būs jūtams efekts.
Tie golpiņi nav kroplīgi sataisīti, bet gan nāca tādi no rūpnīcas
Nu varbūt ir kādi no rūpnīcas, nezinu, nestrīdēšos (vienalga nepatīk). Bet ir redzēti lauku šķūninga eksemplāri, kas toč nav no rūpnīcas un izskatās kroplīgi.