Tie interneta kalkulatori ne vienmēr dod to pašu rezultātu, ko filiālē (vismaz pirms kāda laika tā bija). Drošāk un ērtāk ir uzticēt visu apdrošināšanu brokerim - jau gadus 3 izmantoju, nekad nakādu klapatu!
TDI rakstīja:
krisus rakstīja: nekur taa īsti neiet runa un nav zināms disku & riepu skaits!? triis varbuut piecas!?
ljoljiki , fishku nerubijat waj??? tas ir price par jewropaleti ar uuberljitakiem
A moš Škoda komplektā vēl nāk?
protams rakstīja: Vedot no LV benžu,uz 2000 km ietaupu kādus 65 euro,sīkums,bet patīkami.
Un par cik palielinās degvietas patēriņš un mašīnas amortizācijas izdevumi vedot lieko massu līdz? 
Jaunulis rakstīja:
Uggga rakstīja: A kādi vispār caurumi tiem diskiem? Vai tie kaut kādi universālie?
Zini, ka rokas man neaug no taas vietas, lai vareetu sevi saukt par zinoshu auto jomaa
Diskiem ir 5 caurumi (vietas, ar kuraam disku var pieskruuveet)... siikaak neko nemaaceeshu paskaidrot
Tad ir iipashi jaanoraada, kas man ir jaapapeeta un kam jaapieveersh uzmaniibu runaajot par tiem caurumiem....
Nu tad vismaz pasaki, uz kādas mašīnas tad viņi patreiz stāv?
Tāpat uz diskiem (parasti iekšpusē) vajadzētu būt skrūvju attālumam (5x...), ET-..., platumam - J..., vidus caurumam-...
A kādi vispār caurumi tiem diskiem? Vai tie kaut kādi universālie?
Oscar rakstīja: Vai kāds ļoti acīgs nav manījis Rīgas tuvumā kur tirgo A80 benzīnu mazumtirdzniecībā, jo cisternu neņemšu.
Paldies.
Ja vēl nav iznīcināts, varbūt var kaut ko noliet?
www.apollo.lv/... 
nomiks rakstīja:
andip rakstīja: Gribētos uzzināt vairāk par dīzeļa motoriem kas ir sākot no 2001 gada.
Cik viņi ir labi un kādas viņiem ir problēmas, uz ko jāskatās un kādas atsauksmes par viņiem???
Ja nemaldos, forumietim TDI bija (ir ???) ar šādiem darīšana!
TDI, jeb pēdājā laikā TDIOTS, tikai laikam visiem viņa CV (kādi 3 jau toč viņam bija) bija benzīns/gāze.
A citādi nekur izsmeļošāku (plašāku) info par voyagerklubu neatradīsi. Vēl šis tas ir iekš uscars.lv
kontradmiral rakstīja: tas ka 4 vietas nekas vedēji priekšā paši pakaļā
Ja Tava fizionomija edzulim ieviesīs uzticamību
Viens no mīnusiem tādā gadījumā ir tas, ka vedējs sausā līdz pašam vakaram.
kontradmiral rakstīja: Edzul atbildi nosūtīju mailā, paldies par linkiem šitos jau it kā liekas visus esu apčekojis vēl bija eliterent.lv domāju, moš no iautistiem ir kādam kas labs piedāvājumā.
Ar jaguāru edzulis te laikam vienīgais, lexusi arī nav daudz, kāds IS gadās.
P.S. Piefiksēji, ka edzuļa piedāvājums ir četrvietīgs?
anonimikis rakstīja:
uupis rakstīja:
Sviestc rakstīja: Kaut kāda fiča jau tajā antitramvajismā slēpjas..
Man patīk platas un tukšas ielas. Vot.
brauc pa nakti
vai vēl labāk pa sapņiem.
A ja tiešām gribās pa tukšiem ceļiem atvilkt, var aizbraukt uz Kurzemes pusi. Sestdien sanāca vizināties pa Ventspis - Kolkas šoseju. Ceļš plats, tukšs (aptuveni 1 mašīna pa 20 minūtēm, darba dienās gan jau ka vēl mazāk), segums - grants... uhhh
Ja viss atbilst patiesībai, tad izklausās labs kumoss, tikai vai pie 60k nav "lielā" apkope? Ja ir, cik OOOO centrs par viņu (apkopi) grib $$$?
robchix rakstīja:
deksters rakstīja: 'Slimības lapa' nedod tiesības izbraukt no valsts.
Labs bij šitais 'uz dažām stundām'
A kas tur smiekliigs? Ja jaaizbrauc peec preceem uz Šauļiem un atpakalj. Tas ir smiekliigi?
Džeks mēģina pielauzt meitenu uz seksu, bet šī ne un ne, džeks saka, "bet es tikai pašu galiņu" 

Līdzību saskati?
Pēc likuma laikam nedrīkst izbraukt, bet, vai to kāds skatās, cits jautājums. Man vienreiz uz LT robežas piesējās, ka nebija LV zīmes (vecie numuri), nācās pa 2Ls nopirkt s_du, kas pēc 2 mazgāšanām nogāja. Bez TA var nākties griezties atpakaļ... vai mēģināt citā punktā 
DM rakstīja: Gan jau ka ar "pateicību" mazāku kā nodokļi varēsi piereģistrēt to kā 2 litrīgu, mūsu valstī tā taču ir normāli, ne? Ir taču "mopēdi" 80cc un 125cc piereģisrēti kā 50cc
Ir arī kravas busi virs 3.5t reģistrētēti līdz 3.5, lai pāri tiltiem varētu braukt visos laikos...
2.2 ir tikai nodeva par vecumu, 4.3 - par vecumu + 500Ls
www.likumi.lv/... 
viagris rakstīja:
Lomixx rakstīja: saskanjot ar pārbrauktuvi un viss bus chiki piki
Tante, kas vilcienus pavada, pirms vilciena atnākšanas, ar pulti regulēs to svataforu 
Agnia rakstīja:
Uggga rakstīja:
Agnia rakstīja: Uggga, man liekas, ka visdrīzāk pēdējais variants! Pa ceļam nebija nevienas aplūdušas ielas, avārijas..
Ja neprot braukt lietū, lai sēž mājās vai brauc ar sabtransu!!!
Tavā maršrutā varbūt nebija, bet citur bija un Tavam maršrutam bija pievienojušies ļautiņi no applūdušajām ielām.
Vakar braucu ar sabtransu - 50min gaidīju, kamēr šis līdz katedrālei tika, lai arī parasti sabtrans mani gaida
Kuras ielas tad centrā applūda?
Kāpēc centrā? Korķis jau neveidojas tikai tajā vietā, kur kaut kas ir applūdis/saplīsis, tas ietekmē daudz lielāku teritoriju, kā tikai viens krustojums/iela.
Sor par offtopicu, kā jums šāda karte? rus.postimees.ee/... 
Agnia rakstīja: Uggga, man liekas, ka visdrīzāk pēdējais variants! Pa ceļam nebija nevienas aplūdušas ielas, avārijas..
Ja neprot braukt lietū, lai sēž mājās vai brauc ar sabtransu!!!
Tavā maršrutā varbūt nebija, bet citur bija un Tavam maršrutam bija pievienojušies ļautiņi no applūdušajām ielām.
Vakar braucu ar sabtransu - 50min gaidīju, kamēr šis līdz katedrālei tika, lai arī parasti sabtrans mani gaida 
Agnia rakstīja: Es nesaprotu tik vienu fenomenu - kāpēc, kad uzlīst lietus, korķi ir kudi vairāk nekā parasti?
Vakardien gandrīz 2 h braucu uz mājām. Ierasto 1 h vietā.
Tāpēc, ka daudzviet applūst ielas, cilvēki meklē apbraucamos ceļus un veido korķus, kur tie parasti nav tik lieli. Protams, ir arī tādi, kas slapjā laikā nejēdz braukt 
Es varu pateikt, kur nopirkt 2Gb SD karti pa 12,55Ls, tikai bez R-E kartes
ms.lv/... 
LyNx8 rakstīja: Thnx, tur jau esmu izložņājis krustu šķērsu.. Ir jau labs tas Mitsu forums.
Vēl jau jauna tā lapa, forums tikai attīstās
Vairāk neko labu neteikšu, lai Reds neizbano mani par citu resursu reklāmu 