Kamikadze rakstīja: tas, ka tik strauji un zemu nokritis peec tam, ka maneejam kriitam likme mainiijaas
Līdzjūtības
Tēma: rigbors shodien 9%
Kamikadze rakstīja: tas, ka tik strauji un zemu nokritis peec tam, ka maneejam kriitam likme mainiijaas
Līdzjūtības
Rururuu rakstīja:
Uggga rakstīja: Pamēģini "novilkt" manuāli saprotamākā valodā www.carhelp.info/...
Tikai būs jāpiereģistrējās forumā.
Piereģistrējos, bet labuma nekāda! Neko no viņiem nedabūju. Nav man krievu burti tastatūrā
Njā
Krievu burtus tur nemaz nevajag, bet tiešām nokačāt no turienes neko nevar, toļi nav tiesību, toļi info vairs tajā adresē neatrodas
Ja caur krievu saitiem meklē, tiek piedāvāts manuālis uz DVD caur emule, bet tā kā pašam man naf, tad nevaru palīdzēt.
Nevajag jau to puķopodu 3m augstu. Pietiek ar kādiem 40-50cm, lai var normāli ieraudzīt un pāri viņam redzēt.
Tēma: rigbors shodien 9%
Kamikadze rakstīja: 05.06.2007.
Term RIGIBID RIGIBOR
nakts 3.10 4.10
diena 3.10 4.10
nedēļa 3.65 4.65
1 mēn. 4.96 6.21
3 mēn. 6.61 7.96
6 mēn. 6.99 8.49
psec kaut kaads ...
Kas atkal nepatīk?
Pamēģini \"novilkt\" manuāli saprotamākā valodā www.carhelp.info/...
Tikai būs jāpiereģistrējās forumā.
Es arī ieteiktu piezvanīt uz SatDep, tur Tev pastāstīs (vai vismaz pateiks, kam prasīt) kādas atļaujas, saskaņošanas utt. vajadzīgas.
Ja tas nav Rīgas teritorijā, tad būtu jāgriežas attiecīgā pašvaldībā.
Tēma: \"Kičīgs\" auto kāzām
edzulis rakstīja: Varu piedāvāt auto ar kādu ikdienā pārvietojas Anglijas karaliene.
00' Daimler Super V8 long wheel base. ~ 150lvl dienā. ja kas edgars at bmwpower.lv
es jau Tevi pareklamēju 1. postā ![]()
Tēma: Honda Legend
Kādreiz (ap 98. gadu) māsai tāds bija tipa dienesta auto, tikai kupeja un iepriekšējais modelis. tam vēl bija 3.2 motors nevis 3.5 kā nākošajam.
Lietošanā - forši, kā iespied, tā iet, klusi un eleganti. Apetīte paliela, bet ko var gribēt? Rezerves daļas, vismaz tajā laikā bija dārgas, domāju, ka nekas daudz nav mainījies, jo modelis diezgan rets.
Priekšas piedziņa, aizmugure salīdzinoši viegla (par sedanu nezinu), tāpēc ziemā negribot sanāca iesviest ceļmalas kupenā, par laimi bez nevienas skrambas. Jaunajam (2006) ir pastāvīga pilnpiedziņa, kas izklausās drošāk.
Tēma: \"Kičīgs\" auto kāzām
Gnoms rakstīja: Ugga, atgriežamies iepriekšējā lappā:
Gnoms rakstīja: īsāk sakot, abi ir vijeboni...
Ok, abi vijeboni, bet vienā gadījumā cilvēks saskaita finanses un meklē ko var atļauties, otrā cilvēks pasaka, ka vajag to un to un vēl to, po cik maksā
Personiskais viedoklis, peace.
Tēma: \"Kičīgs\" auto kāzām
Gnoms, es jau teicu, ka nepretendēju uz valodnieka statusu, rakstu pēc vārdu "izjūtas".
Ja papēta abu vārdu zinātnisko skaidrijumu, gan jau, ka abi s_udi, bet man kaut kā kičīgs asociējas ar pozitīvākām lietām kā ponti.
Tēma: \"Kičīgs\" auto kāzām
Gnoms rakstīja: Var jau iedalīt pēc ražotājvalsts... "Čaikas", "GAZi", "ZIMi" cic CCCP ražojums - ponīgi (dzimtene gan vārdam, gan auto viena)
"Hummer", "Linkolni", "Infinity" - kičīgi...
drīzāk otrādi.
Kičīgi - ar ierobežotiem līdzekļiem savādāk kā citiem.
Pontīgi - ka tik dārgāk.
Tēma: \"Kičīgs\" auto kāzām
Gnoms rakstīja: un ar ko "ponts" no "kičīguma" atšķiras?
Nepretendējot uz valodnieka statusu, manā izpratnē:
ponts - no krievu valodas, uz izrādīšanos tendēts, no sabiedrības viedokļa vairāk negatīvs
kičīgs - stilīgs, interesants, neorinārs, vairāk pozitīvs
armandoz rakstīja: ui @#$%$#$@ samuģīju ar citēšanu....
nekas, izlasīt var
Kā man skolēģis teica, "ne mashina, a toljko zvuk" ![]()
Tēma: \"Kičīgs\" auto kāzām
Intruder rakstīja:
Uggga rakstīja: Piektdien redzēju kāzas pēc ponta - hammers pa priekšu, hammer limo pa vidu un vēl viens hammers aizmugurē
Vēl vajag divus pavadošos Apache helīšus...
varbūt arī bija, tikai nemanīju ![]()
Tēma: \"Kičīgs\" auto kāzām
Piektdien redzēju kāzas pēc ponta - hammers pa priekšu, hammer limo pa vidu un vēl viens hammers aizmugurē ![]()
armandoz rakstīja:
Uggga rakstīja: Ar 1.8 Astru neesmu braucis, ir bijusi lietošanā 1.6 Astra `99 ar automātu. Rezumē: neiet, lai kā pedāļus spaida , degvietu rij kā kāds parketa džips (11-12l vidēji, 70/30 pilsēta/šoseja), rezerves daļas neko lētas nav, bet vajag bieži. Pēc nopirkšanas tika ieguldīti ap 400Ls, lai viss būtu kārtībā. Pēc kādiem 4 mēnešiem 1/2 hadene jāpārlasa, motora spilvens mistiskā veidā pazudis, palicis tikai fragments, elektro gļuki... brrrr, vairāk tādu negribu.
1.6 8v??? tad varbūt... ir lietošanā 2003.g 1.6 16v astra ar automātu... vidējais degvielas patēriņš 8,5 l/100km 50/50 pilsēta/ārpilsēta.... un galīgi negribās teikt ka neiet... griežas labi...
Nu jā, 1.6 8V, tāds nedaudz aizvēsturisks, bet nosita man vēlmi pēc Opeļa (tāda nekad gan nav bijusi) uz ilgiem laikiem.
Ar 1.8 Astru neesmu braucis, ir bijusi lietošanā 1.6 Astra `99 ar automātu. Rezumē: neiet, lai kā pedāļus spaida
, degvietu rij kā kāds parketa džips (11-12l vidēji, 70/30 pilsēta/šoseja), rezerves daļas neko lētas nav, bet vajag bieži. Pēc nopirkšanas tika ieguldīti ap 400Ls, lai viss būtu kārtībā. Pēc kādiem 4 mēnešiem 1/2 hadene jāpārlasa, motora spilvens mistiskā veidā pazudis, palicis tikai fragments, elektro gļuki... brrrr, vairāk tādu negribu.
Ar fokusu gan nekādas īpašās saistības nav, vienīgi tika izskatīts kā potenciālais darba auto. 2 gadus vecai (jaunai) mašīnai no akmentiņiem haubē jau iemetusies rūsa, kondicionieris jāpilda... brrr, paldies, nē.
Labāk ieteiktu paskatīties kaut ko citu.
Kaspersky rakstīja: Bembistiem šis cenu vēl augstāku ierubī
www.bmwpower.lv/...
Bembisti taču maksātspējīgāka tauta un nobraukums tur arī mazāks ![]()
LyNx8 rakstīja: Galvenais, lai šādas triviālas lietiņas diagnosticēšana nesanāk pa baiso ciparu... Citādi var tiešām atviegloti pasmaidīt.
Tev storijs ar virzuli beidzās?
Tēma: Ko izvēlēties?
Manas subjektīvās domas:
S80 vairāk, kā Passat velk uz biznesa klasi, ērtāks, bet dārgāks ekspluatācijā (gan patēriņš lielāks, gan rezerves daļas).
Passat vairāk kā darba zirgs, sevišķi 1.9tdi
Kā jau Sunis ielika, dārgas un nepatīkamas problēmas var gadīties jebkuras markas auto.
Tēma: Anekdote ... :)
Билл Гейтс летит на двухместном самолете с женой, она чем-то
обижена и он решает её позабавить. Кивает на пилота:
- Хочешь я ему 5$ дам, он мне руку поцелует?
Она: - Фи..
- Хочешь я ему 100$ дам, он мне ногу поцелует?
Она: - Фи..
Пилот поворачивается:
- Я ща штурвал брошу, ты у меня с$с@ть будешь...
Tēma: Anekdote ... :)
12.00 Кругом что то щелкает.
13.00 Достало это щелканье.
13.01 Только что по радио передали - ртуть в замкнутом объеме при кипении начинает щелкать.
14.00 Пошел в столовку, заказал пельменей, просил не варить
15.30 Упал в обморок на совещании. шеф плохо выжимает пиджак.
15:40 К концу совещания полураздетый шеф лег на переговорный стол и требовал позвать уборщицу, чтобы та попарила его веничком
15.41 Этот !":%№; из соседнего отдела ломанулся в окно на березу. за веником. жополиз безмозглый.
15.42 Манагеры оборвали березу. жополизы. отдал шефу заныченый сухой лед в носке. шеф подписал отпуск.
15:58 Церковь в панике - теперь горением в адском котле напугать можно только клаустрофоба
.............
21-00 Попал в ад. Прохладно тут.