deksters rakstīja:
Uggga rakstīja: Tikai nesadomājiet zobsiksnu Hansa Auto mainīt!!! Nu jau iepriekšējā darba Astrai nomainījām, rēķinā bija arī spriegotājrullītis. Pēc kādiem 3 mēnešiem sākās gļuki ar čekendžīna lampiņu, HA tika iztīrīts, vēlāk nomainīts EGR vārts, vel uz kādiem 300 vai cik tur latiem gribēja visu pēc kārtas uz dullo mainīt, jo nekādi nevarēja saprast, kas par lietu. Vēlāk izrādījās, ka HA nebija nomainījuši to rulli, tikai naudu paņēmuši, un dēļ tā visas problēmas.
Un kā tad spriegotājrullis ietekmē elektroniku?
Tur bija kaut kāda mistika, jo neviena diagnostika nevarēja atrast, kas pa vainu, tāpēc sākām domāt, ka pie vainas nevis elektronika, bet mehānika. Un tas vienalga neattaisno HA par lažu.
Tikai nesadomājiet zobsiksnu Hansa Auto mainīt!!! Nu jau iepriekšējā darba Astrai nomainījām, rēķinā bija arī spriegotājrullītis. Pēc kādiem 3 mēnešiem sākās gļuki ar čekendžīna lampiņu, HA tika iztīrīts, vēlāk nomainīts EGR vārts, vel uz kādiem 300 vai cik tur latiem gribēja visu pēc kārtas uz dullo mainīt, jo nekādi nevarēja saprast, kas par lietu. Vēlāk izrādījās, ka HA nebija nomainījuši to rulli, tikai naudu paņēmuši, un dēļ tā visas problēmas.
mobile.de nav NEVIENAS Celicas ar automātu
Vai tas nozīmē, ka visas ir "pa tiešo" no štatiem ar lielu iespēju, ka izgājušas LT līmēšanās apmācības kursu???
Kamazs rakstīja: Ak jā, un prelūdēm automāti visādiem motoriem. Pieejams arī tiptronics.
Prelūde arī ne visai piesaista, arī panelis tads lēts izskatās. Drīzāk jau Accordu varētu
A vispār hvz ko sieva teiks par citiem variantiem, zinu, ka viņa grib TT vai Celica
Ja jau neviens neko sliktu par Celicu vēl nav pateicis, būs japapēta, kas īsti piedāvājumā sastopams 
ibio rakstīja:
Uggga rakstīja: Man tas Mazdas vizuālais ne pārāk, arī kāds papildus ķeblītis tomēr noderētu (vismaz kaķa būrim)... Bet vienalga paldies par ieteikumu, būs jāapspriežas
vienīgi tām mazdām laikam tirsas piedziņa bija. tā ka ziemā būs inčīgi
Oi, tad gan nē! Pašam arī pokaļpiedziņa ziemā ne visai (OK uz tukšiem ceļiem ulml, bet ne ikdienas satiksmē), kur nu vēl sievai ar minimālu braukšanas pieredzi 
Man tas Mazdas vizuālais ne pārāk, arī kāds papildus ķeblītis tomēr noderētu (vismaz kaķa būrim)... Bet vienalga paldies par ieteikumu, būs jāapspriežas 
ibio rakstīja: Celku pieskaitīt pie sporta auto ir pagrūti, jo tām aizmugurē nāk trumuļu breši. disku bremzes ir tikkai ar niknajiem motoriem, kuri attiecīgi maksā.
TT pēc idejas ir labāks kā Celica.
OOOO 1.8T ar nāk ar automātu, tikkai no 2003 gada, bet tad cena ir no 18k eiro
Kā jau teicu, sporta vajag tipai skatam
Piekrītu, ka TT būtu labāks, bet tas maksā vairāk (vēlams iekļauties 10K EUR).
TJS Auto Maskavas 450, 7187015,9115770
Vari pamēģināt tur - kapsēta/serviss tieshi uz Mitsubishi/mazda markas autiņiem, bet pārliecības, ka tik vecam kaut kas būs, nav 
Draugam bija Galaxy. Bija ielicis gāzes iekārtu, par apetīti un dinamiku nesūdzējās, ar ietilpību arī viss kārtībā. Problēmas laiku pa laikam sagādāja šādi tadi sīkumi piekarē, bet nekas krimināli dārgs.
Problēma tāda, ka diezgan pastiprināti zogot, arī manam čomam nepavaicās 
Lomixx rakstīja: Velosipēdu turētāju un jumbagažnieku krājums ir papildinājies, kontakti vecie
Tu ko, pa naktīm viņus skrūvē nost? 
nafigators rakstīja:
Uggga rakstīja: Man radiniece dzīvo Vācijā ar 2 bērniem (šķīrusies), strādā čut ne pa minimālo algu kaut kādās rupnīcās, laiku pa laikam pasēž uz bezdarbnieku pabalsta, iepērkas a la T-marketos, drēbes dabū caur kaut kadiem ziedojumiem, tipa humpalas, īrē kaut kādu ūķi, tipa malasemejkas dzīvokli, bet atpakal uz palikšanu vairs netaisās braukt.
Tas tā - atkape no tēmas - cik ilgi valsts čakarēs cilvēkus un, cik ilgi viņi spēs (gribēs) pieliekties.
Bet Latvijā tā taču ir "normāla" dzīve...
Tieši tā, viņa ir izvēlējusies dzīvot Vācijā vienā no zemākajiem slāņiem, nevis šeit, kur tāda dzīve skaitītos tuvu "vidusslānim". Un tādi cilvēki paliks tikai vairāk, kas paliks par melnstrādniekiem Īrijā un citur, bet šeit valdība ar gudru sejas izteiksmi mēģinās saprast, kāpēc cilveki aizbrauc?
P.S. Viņa aizbrauca 90to sakuma kopā ar vīru, kuram tur bija kaut kadi senči.
Man radiniece dzīvo Vācijā ar 2 bērniem (šķīrusies), strādā čut ne pa minimālo algu kaut kādās rupnīcās, laiku pa laikam pasēž uz bezdarbnieku pabalsta, iepērkas a la T-marketos, drēbes dabū caur kaut kadiem ziedojumiem, tipa humpalas, īrē kaut kādu ūķi, tipa malasemejkas dzīvokli, bet atpakal uz palikšanu vairs netaisās braukt.
Tas tā - atkape no tēmas - cik ilgi valsts čakarēs cilvēkus un, cik ilgi viņi spēs (gribēs) pieliekties.
Jūs te par sliktajiem ceļiem cepaties, reku sasparojušies un kaut ko darīšot
www.lad.lv/... 
Vēl viens updeits situācijai.
Pēc remonta pagājuši 4 mēneši, bet mašīna vēl joprojām ripo
Vienīgās papildus problēmas, kas bijušas:
-viens krēslu sildītājs tomēr nomira uz neatgriešanos
-starteris atteicās darboties, izrādījas, ka pietiek ar iztīrīšanu, jo bija pilns ar syydiem
-vēl kaut kādā rakā kārbā bija ticis ūdens
Kā būs tālāk, vairs diez vai varēšu ziņot, jo esmu nomainījis darbu 
putraims rakstīja: Un kas viņam ir noticis? Lai maksātu 580 Ls?
Vai viņš ir galīgi pazudis no zemes virsas kā fiziska vienība?
Ja sadedzis, tad var pārtīt. Un ne jau par 580 Ls.
Bensons noteikti ar pārtīšanu nenodarbojas un tāda ir jauna ģeneratora cena.
Viņiem, kā autorizātajam servisam, saviem darbiem ir jādod garantija, kas pārtīta ģeneratora gadījumā būtu visai nosacīta. Tāpēc arī atsakās to darīt, tāpat kā atteicas celt slīkušu Civicu www.iauto.lv/... 
Ja nemaldos, Baulain arī taisīja atslēgas ar čipu.
Un arī VW centram ar to vajadzētu nodarboties.
var mēginat uzzvanitssiem www.zl.lv/... 
Tagad nāksies gulēt mašīnā. Nopietni.
Ja kādam ir lieki 80-140ha zemes, šiem var lēti pārdot
lv.lv.allconstructions.com/... 
argis rakstīja: p.s. taa nav mana meitene, kurai tiek mekleets auto!! taa ka ne mani 6k eur, ne manas probleemas peec tam ar ekspluataaciju, vienkaarshi labs cilveeks buudams, gribeeju ar juusu paliidziibu labu auto ieteikt attieciigaam iespeejaam & kapriizeem
moped ne moj, i baba ne moja 
defz rakstīja: vai tad nozaudetu numuru nevar partaisit?
Cik var teikt, ka nevar! Sabojātu var, bet pazaudētu nē.
Skurstenis rakstīja: Viņš piedāvāja pases kopiju atsūtīt.....
Labāk, lai uz sava rēķina atsūta mašīnu patestēt bez nekādām drošības un citām naudām 
seaman rakstīja: www.skandiauto.lv/...
norāvās!
Kaut kā biju palaidis garām info par jauno Outander. Vienu dienu braucu pa Vidzemes šoseju, kādus 200m pa priekšu redzu, ka Mitsuks, bet modeli nevaru atpazīt - priekš Pajero pa mazu, bet Outlanderim no aizmugures ne visai līdzīgs
Piebraucu tuvāk un lasu, ka Outlanders
Tā nu sanāca mana pirmā redzēšanās ar jauno Outlanderi
bet vecais kaut kā labāk vizuāli piesaistīja.
P.S. Sor par offtopic
smonG rakstīja:
Uggga rakstīja:...
Atnāks viagris, pastāstīs.
par nezināmu 5gadīgu auto?
Nebija jau prasīts par konkrētu auto, bet re ka pastāstīja 
Aivitis rakstīja: Ceru tomēr sagaidīt kādu Primeras braucēju. Ugggam laikam taisnība, bet varbūt kādam ir bijusi darīšana ar Nissan automātiem.
Atnāks viagris, pastāstīs.