HIPPY rakstīja: Ar ketcupu pat trauku lupatu var apeest
Kā bija?
Tēma: Anekdote ... :)
Ģimene pie galda. Tēvs un dēli. Pēkšņi tēvs saka vecākajam:
- Ēd zupu, kā pienāks! Ko tu tur rakņājies ar karoti, pretīgi skatīties!?
- Kāpēc tu kliedz?
- Es kliedzu? Ak, tu - āzis tāds! - Un kā dod pa pakausi.
Otrais dēls grib brāli aizstāvēt:
- Tēvs, ja jau cilvēks negrib ēst, kāpēc jāspiež ar varu un vēl jāsit? Tu jau kā tāds tirāns.
- Es - tirāns! Ak tu nelieti! - Un otram dēlam krauj pa ausi.
Te jaunākais dēls noliek karoti un aizsedz ausis ar plaukstām.
Tēvs:
- Un ko tu tāds aizsedzies? Tu taču ēd labi, pieklājīgs esi, tēvam rupjības nesaki, priekš kam tev baidīties?
- Zinu jau zinu, ka pieklājīgs. Es tikai katram gadījumam, tu jau tāds mu-daks esi...
Tēma: braucam uz SAHĀRU!
zzzzz rakstīja: kur ta ulanbatora ir, uz ko tadu gan varetu parakstities, pastasti ko sikak???
Laikam Mongolija.
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
martinello rakstīja:
Uggga rakstīja:
Ozz rakstīja: Man ir jaunais...ar pūcessaktu.
Bet to gan neviens no manis nedabuus
A man ir visi 2 eksemplāros, bet arī neviens nedabūs, jo tik lielu summu, par cik būtu ar mieru atdot, neviens laikam nepiedāvās...
vai tad bleķa laķikam kurss mainits??
Nezināji?
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
nakujators rakstīja:
Uggga rakstīja:
Ozz rakstīja: bai bai...reekjinu vari piestaadiit maximai, vincentaa eedaajs
Vincentā takš cilvēkus arestē un ved uz nopratināšanu
Kā tad šitā?
\"Jau ziņots, ka trešdienas vakarā restorānā \"Vincents\" aizturēts \"Ventspils naftas\" padomes priekšsēdētājs, VN īpašnieces, Ventspils mēram Aivaram Lembergam lojālās a/s \"Latvijas naftas tranzīts\" prezidents Mamerts Vaivads.\"
Tiesa gan, veca ziņa ![]()
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
Ozz rakstīja: bai bai...reekjinu vari piestaadiit maximai, vincentaa eedaajs
Vincentā takš cilvēkus arestē un ved uz nopratināšanu ![]()
- Pirms kāda laika es sāku just, ka manai meitenei ir „kreisie” gājieni. Viss kā parasti. Ja pie telefona pieeju es, noliek klausuli. Viņa iesākusi bieži tikties ar „draudzenēm”, kad es jautāju – ar kurām – atbild, ka es tik un tā viņas visas nepazīstot. Es vienmēr gaidu taksometru, ar kuru viņa atgriežas mājās, bet viņa izkāpj aiz mājas stūra, tā kā es neredzu, kas tā par mašīnu. Vienreiz es paņēmu viņas mobilo telefonu, lai paskatītos, cik pulkstenis, bet viņa tā satrakojās, ka aizliedza man viņas telefonam pieskarties. Lai nu kā, es vēl par to visu ar savu draudzeni vēl neesmu sācis runāt. Laikam es nemaz negribētu uzzināt patiesību, bet pagājušajā naktī, kad viņa pēkšņi aizgāja, manī radās interese. Es nolēmu paslēpties aiz sava auto – no tās vietas ir lielisks skats uz visu ielu – un paskatīties, kādā mašīnā viņa iesēdīsies. Es notupos aiz auto un pēkšņi ievēroju, ka bremžu diski no aizmugures ir nedaudz ierūsējuši. Vai neviens nezina, labāk nopulēt, vai nomainīt uz jauniem?
shearer rakstīja:
nakujators rakstīja: Teff tas viss uz mocha staaveeja?
nee man tas staveja uz tigras kura tika sabliezta un norakstiita
Tad nepaspēji notirgot?
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
Ozz rakstīja: Man ir jaunais...ar pūcessaktu.
Bet to gan neviens no manis nedabuus
A man ir visi 2 eksemplāros, bet arī neviens nedabūs, jo tik lielu summu, par cik būtu ar mieru atdot, neviens laikam nepiedāvās...
Tēma: Nokia 5110
edijz rakstīja: Nositiishu cenu autoladetajam... -
man viņš tāpat na haļavu tika ![]()
![]()
pirku telefonu (pirms kādiem gadiem 3), deva bonusā, tā arī ne reizi nav lietots ![]()
![]()
![]()
Tēma: Nokia 5110
gonzalless rakstīja: 6110 arii der. Gribu, lai Audi iebuuveetais Hands-free stradaa.
Paga, tad jau Tev auto lādētāju vajag? Viens tāds man arī ir, kas netiek izmantots, jo mašīnā piepīpētāja ligzda nestrādā...
Tēma: Nokia 5110
Ja ņemsi no Pirmā bez lādētāja, varu izčekot savus lādētāju krājumus un par līdzīgu pateicību varbūt kāds lieks arī atrastos.
George rakstīja:
Uggga rakstīja:
George rakstīja:
Uggga rakstīja: Kāds ir mēģinājis lietot Nokia 6110 navigācijai? www.nokia.lv/...
Tā kā vajadzību pēc navigācijas bieži neizjūtu, varbūt retajās reizēs varētu izlīdzēties ar tādu aparātu?
Vienam paziņam tāds ir bišku sanāca papētīt.
Standarta programma tur ir route66, no Latvijas tikai Rīga , bet strādā subjektīvi labāk par tomtomu. diskā, kas nāca līdz esošās kartes uz parasto route66 programmu negāja. Vai uz tā verķa var uzinstalēt tomtomu u.c. programmas uzzināšu nākamnedēļ.
Paldies, padalies lūdzu pēc tam ar rezultātiem
nedaudz ar nokavēšanos.
tātad uz nokia 6110 tomtom, kurš iet uz e65 negāja, ja es pareizi sapratu tad tai nokiai ir nedaudz savādāka symbian versija. viena cita navigācijas programma (smartcomgps) it kā aizgāja, bet neizmanto iebūvēto gps uztvērēju (šī problēma aprunāta krievijas forumos)
Secinājums joprojām izdevīgāk izmantot "parastu" aparātu ar atsevišķu gps uztvērēju.
Skaidrs, paldies!
Ozz rakstīja:
Njaaa...
gaaze 800 ls...un peec cik ilga laika atmaksaasies
Nu, pieņemot, ka braukā pa pilsētu ar Tevis pieminēto patēriņu 22l, gāzei pieņemsim 25l
22x0,65=14,3Ls/100km
25x0,33=8,25Ls/100km
14,3-8,25=6,05Ls
800/6,05=132,23, tb pēc 13223km jau ir atmaksājies un sākās ieguvums ![]()
Ozz rakstīja: Koleegjei bija 300 C nu tas vecaakais, ne jaunais bigemots...
Trasee aagenskalns-Vecmiilgraavis-22l.
A taa viss paareejais ok...
Var arī gāzi uzlikt, pat bagāžnieks īpaši necietīs, jo tāpat jau grūti mantas no tālā gala izvilkt ![]()
Natre rakstīja: a par taurus kaut ko pametiet
Gribi kādu no nedaudzajiem pārdevējiem padarīt laimīgu, lai pēc laika stādītu rekordus ilgāktirgoto autiņu kategorijā?
Manuprāt, izcili neglīts auto.
LyNx8 rakstīja: Un dzirdēsi kā motors čāpstinot ēd zupu... Nu tā ar lielu un patīkamu apetīti...
Ja gribi braukt ar ērtu dīvānu, tad kaut kas ir jāziedo
Mana pieredze ar LHS - 400km, vidējais patēriņš 9,7l 98. zupas, pārsvarā gan pa šoseju un negonkojot.
Ingaaaaa rakstīja:
Ozz rakstīja: Duj uz UScaariem, citeedi mees te Tev kaa nokonsulteesim
kas ir Uscaari
Tiešām nezini, vai esi izliekusies? ![]()
![]()
www.uscars.lv
Mazdists rakstīja: Ozz, tā ir krāpšana un tajos kantoros nav muļķi, uzreiz atskrūvējot pateiks, ka ir mērcēts.
Tur atradīs, ka mērcēts, arī ja nav bijis mērcēts
Par Mūksalas servisu arī neko labu nevaru teikt:
Biju aizvedis paziņas Qtecu (Trodeksā pirkts) uz garantijas remontu (nedzird, ko otrā trubas galā saka), tipa atzvanīšot, kad noskaidrosies, kas pa vainu un cik ilgi remontēs. Laikam varētu gadu no viņiem zvanu gaidīt, nācās braukt uz turieni (telefonu tur NEVIENS NEKAD neceļ) - Tipa esot plate jāmaina, plate būšot pēc kaut kādām 2 nedēļām.
Pagāja 2 nedēļas un vēl kaut kādas dienas, braucam skatīties, kur aparāts. Plates vēl neesot, būšot tad un tad. Kad tad un tad laiks pagājis un vēl kaut kādas dienas, atkal uz turieni - plate esot atnākusi, bet tā neesot bijusi pie vainas, tagad gaidot kaut kādu citu daļu. Tā tas turpinājās vēl dažus mēnešus (pa vidu vēl meistars esot slims utt.).
Lieki piebilst, ka visu laiku tikām baroti ar solījumiem, ka būs gatavs otrdien, tad piektdien, tad atkat trešdien.... + vēl, kā jau teicu, bija jābrauc uz turieni, jo trubu neceļ, solītās īszziņas nesūta, nezvana.
Beigu beigās, cilvēks, kuram aparāts piederēja, piezvanīja Trodeksa īpašniekam vai kādam tur priekšniekam (ir šādas tādas biznesa attiecības) un brīnums notika - izrādījās, ka aparātu varēja sataisīt pāris stundu laikā un viņi pat māk piezvanīt!
Tāda nu mana pieredze ar ne savu aparātu un Mūksalas servisu ![]()
Tēma: Radio Antena
Un cik tad ir "tālu"?
man visām mašīnām, kas bijušas, ap 70 km i vsjo, jāmeklē citi viļņi. Pie tam, attālums atšķiras no braukšanas virziena.
cezars2 rakstīja: jurkins
četras skrūves attālumi varētu būt: 107.95 (laikam skrūvju izvietojuma diametrs). Vai riepas arī dod cik par tiem gribi?
Drīzāk jau 108 ![]()
Tēma: 145. NSNF Salidojums.
klons rakstīja: vai kāds no slimajiem tehnokrātiem tos telefonus var piedāvāt par labāku cenu???
tad es varētu negaidīt kolēgi....a nu ka piesakās pa labam....un ar vismaz 50% skidonu
Re ku N95 pa 12,17Ls prices.site.lv/...
(spied Nokia un tālāk N95)
Tēma: Long Life Motoreļļa
batka rakstīja: Jauniie WV dizeļi točna rij eļļu un diezgan
Pat vw lapā teikts, ka 1l uz 1000 ir normāli www.volkswagen.lv/... ![]()