Sviestnesis rakstīja:
Uggga rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Pirmdienis=Pirdienis!!
Saapu jau pārdevi?
Nu ja....
tik daudz bij gribētāji, ka sāku pamatīgāk to pētīt, un zini-iepatikās vēll vairāk...
paņemu kredītu pastā no BIG un nopirku pats sev!!
Lidojošo šķīvīti dabūji? Tādus veikalā neesmu redzējis 
Pirmdienis rakstīja:
Pirmdienis rakstīja: gribu Peugeut 1007 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRIBU ŠO AUTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
woman.delfi.lv/...
gaidi zvanu 


Sviestnesis rakstīja: Pirmdienis=Pirdienis!!
Saapu jau pārdevi?
Ja ir 10500-13000LVL, tad nevajadzētu būt šķēršļiem tikt pie šīs mugursomas www.peugeot.lv/... 
martinello rakstīja: kurš zin no cik cm diametrā var bez atļaujas izzāģēt mežu???
Nebūtu jautājums jāformulē līdz cik cm skaitās krūmi?
P.S. Par to neko nezinu, tikai mņeņie imeju 
Pirmdienis rakstīja:
Pirmdienis rakstīja: gribu Peugeut 1007 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRIBU ŠO AUTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kā tad šī fīlija saucās? Peugeot1007fīlija?
Sviestnesis rakstīja:
Uggga rakstīja: ja jau tik daudz ņēmēju, varu paiet maliņā
Ja līdz rītvakaram nebūsi kādam atdevis, stiep šurp, pretī dabūsi pieminētos 0,36Ls, pat necelšu pretenzijas, kāpēc degvielas datčiks uz sarkanā
tos 36 santīmus vari pa logu izkaisīt virs ietves, bļaudams
"bagāts neesmu, bet devīgs gan!!!! "
Man darbā logi uz pagalmu, uz ielu neatverami. Ja kaisīšu pagalmā, neviens nedzirdēs, tikai piestādīs rēķinu par apskādētiem autiņiem 
ja jau tik daudz ņēmēju, varu paiet maliņā
Ja līdz rītvakaram nebūsi kādam atdevis, stiep šurp, pretī dabūsi pieminētos 0,36Ls, pat necelšu pretenzijas, kāpēc degvielas datčiks uz sarkanā 
Ja negribu to saapu, drīkst piedāvāt 0,36Ls, bet ņemu neskatoties?
tipo rakstīja:
vaivads rakstīja: meklēju garāžu sarkandaugavas rajonā. der arī kautkas mazliet talāk. izskatīsu visu piedāvājumus jo vajadzīga steidzami.
22333639
Man ir liepajas rajonā, nav tālu no sarkandaugavas, paris stundas un autiņš jau garāžā!!!
Zinu vienu, kuram garāža Bolderājā, bet pats dzīvo Pļavniekos. Sestdienu rītos ar autobusu dodas pēc mašīnas...
Kā atšķirt CP subarus www.iauto.lv/... 
Pirmdienis rakstīja:
No rīta es ēdu sviestu ar vīru.



Magistrs rakstīja: www.ss.lv/...
Sarkanā 2005 g. kupeja kāreiz der sievietei.
Kupejai arī durvju skaits nepareizais
pozitiivais rakstīja: baigi gribas gulēt, bet nav ar ko
Tur nu tikai pats sev var palīdzēt 

pozitiivais rakstīja: vakar kārtīs paspēlēju 3.50 LVL un vel 150 ESTI kronas...psec...tagad bankrots
Ka tev neiet
Bumeri vēl nepaspēlēji?
100km rakstīja: 20 ls man tas izmaksas, kad brauksu savakt
pluss vel 15 ls diagnostika- kur sprici, sukni, releju, kompi un citas stelles parbaudija
Toč pa lēto. Fordam tas prieks maksāja 160Ls, labi, ka kāds bija Ripo2 pasūtījis un nebija izņēmis, pazaudējot drošības naudu, atdeva pa 110.
Man bija tipa vecā bundža ar jauno elektrību. Pavisam vecajiem komutātors ap 25Ls maksāja.
4diena rakstīja:
Conqueror rakstīja: ->4diena
kur ir tas Ford šrots un serviss?
braucam uz Imantu pa Slokas ielu. Pārbraucam pāri tiltam, kas pie botāniskā dārza, tad uzreiz metam paralēli tiltam itkā uz atpakaļu. tādā veidā mēs izbraucam tiltam pa apakšu otrā pusē. un tur kreisajā pusē varēs redzēt sētā servisu un daudzus Fordus ( vestie no UK detaļām). ja brauc no Imantas, tad sanāk uzreiz gar tiltu un tad sanāk labajā pusē
tad kaut kas ir gājis uz labo pusi. Pirms gadiem 5, kad man bija fords, ni_uja tur nebija.
Kaspersky rakstīja: Tur pie tās cenas valūta nav sajaukta?
Kosmonauts
Njāā, pagājušā gada beigās pēc pāris mēnešu tirgošanas, pārdevu tādu, tikai 2durvjnieci, pa 1950EUR. Un nobraukums bija vēl mazāks 
Zoo rakstīja: Man kaa reiz ir striipainas apenes!Kas man jaasaka?
Saki "Labdien" un dziļi paklanies.
SuperZigis rakstīja: maukas
Kur? Lidostā?
100km rakstīja: Komutators nospraga!
tadi tie piragi
Vismaz nomaiņa viegla
Pa cik tad tāds nāk šamam?
Sviestnesis rakstīja:
SuperZigis rakstīja: vai Tev, dārgo Vitālij, ir skaidra vārda "Apteksne" nozīme un deklinācija ?
kas tad to nezin...
Apteksne-
kaut strādā aptiekā, bet tik un tā pilst ...no gala!!!
Bīīīp, nepareizi, apteksne ir tā sjūda muša, kas ap brūnajām strīpām lidinās.
pozitiivais rakstīja: atvainojos par off topiku...bet...vai no viena konkrēta gadījuma var izdarīt vispārinātu secinājumu...?
...nu tipa SZ ir zaļš #### uz 4 riteņiem un tātad visi MB ir ##### di
Var, ja kājās strīpainas apenes 
Pēc statistikas visdrošākā vieta ir aizmugurē, pasažiera pusē.