Jaunulis rakstīja: [
Hmmm, a kopš kura laika viņiem ir S80 un XC90?
Toč neko tādu iepriekš neesmu redzējis...
Ziftiņam mos? ![]()
Tēma: Jaunie CP auto
Jaunulis rakstīja: [
Hmmm, a kopš kura laika viņiem ir S80 un XC90?
Toč neko tādu iepriekš neesmu redzējis...
Ziftiņam mos? ![]()
Tēma: Jaunie CP auto
nafigators rakstīja:
Archijs2 rakstīja: Piedodiet, bet tas ir pretīgi - plātīties ar statusu, lai izvairītos no soda un vēl pretīgāk, ja to dara aizstāvoties ar to, ka ir baigie "gali"... Paši par sevi nemākat atbildēt...
Katrs kā māk un var tā dara...
Kāda tev tur daļa, a?
Skauž?
Tu arī tā darītu, ja varētu...
Tā ka nu neizliecies te par svēto govi... Zinām mēs tādus...
Kā teica mani "gali" (nav jau no augstākajiem pakāpieniem, bet tomēr), ar šā brīža darbinieku kontroli, labāk vienoties uz ceļa, citādi ļoti grūti kaut ko palīdzīt - pārāk daudz cilvēki uzreiz visu zin.
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
Kindzulis rakstīja:
Uggga rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja: nu kur tad visi palika
kurš pēc krējuma, kurš pēc kafijas ...
visi tagad domaa kas tad no viiriesha atkaraajas...
ja kaut kas atkarājas, tad kaut kas nav kārtībā
tapeec jau visi paardomaas i
kam buutu jaakaraajas... kapeec
un vai nekaraajoties netiek kafijas tasiites gaaztas no galda nost...
Ja nekarājās, tad po par kafijas tasītēm ![]()
![]()
![]()
Tēma: gribu auto
Shiirs rakstīja: noperc manu imprezu!
Viņai tču grabažnieka nav + Tev tur laikam vēl gāzes balons mētājās.
Tēma: saka raustities...
Kamikadze rakstīja: a komutators toch vareetu buut kidrik
ja tā pasaka, tad man bija līdzīgi ar escortu, tikai nosprāga nevis braucot, bet pa nakti stāvot - no rīta nevarēja pielaist, ar npadsmito reizi izdevās dabūt dzīvē, bet tikai uz 2iem cilindriem. kaut kā aizpukšķināju līdz servisam, izrādījās, ka komutātorā no apakšas sāls caurumu izēdusi
Ja nebūtu piedzīvojis, neticētu, ka sāls var izēsties cauri plastmasas korpusam un tam želejveidīgajam veidojumam komutatora iekšpusē.
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
siamriP rakstīja: praider piebrauc atrādi šodien savu jauno golpu
Tiešām nopirka?
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
Kindzulis rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja: nu kur tad visi palika
kurš pēc krējuma, kurš pēc kafijas ...
visi tagad domaa kas tad no viiriesha atkaraajas...
ja kaut kas atkarājas, tad kaut kas nav kārtībā ![]()
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
Ingaaaaa rakstīja:
Uggga rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja:
siamriP rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja: kur pozy pazuda
vajag kafiju.....
gultā???
papriekš kafiju, pēctam manīs atkarībā no kafijas garšas....
kafiju ar krējumu?
nē negaršo kafija ar krējumu, tikai tīrā veidā vienu vai otru
Tad ko īsti gribi gultā - kafiju vai krējumu?
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
Ingaaaaa rakstīja:
siamriP rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja: kur pozy pazuda
vajag kafiju.....
gultā???
papriekš kafiju, pēctam manīs atkarībā no kafijas garšas....
kafiju ar krējumu?
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
Kindzulis rakstīja:
Eye rakstīja:
Sky_Walker rakstīja: atlikt !!!!!
es biju ielīdis iekš DEGU krātiņa, domāju, ka ielīdīšu viss, bet nesanāca-kājas palika ārā
Nabaga Degu
degu ta jautri, uzradās ala, kur ielīst...
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
Natre rakstīja:
Sky_Walker rakstīja: nātre ne vienmēr ir nezāle, ja kas, Gudrīt
ir vietas, kur tā nemaz nav nezāle
kas tās par vietām
zupā ![]()
Tēma: jautaajums!
rt rakstīja: nesen iauto redzēju linku/saiti uz lapu, kur bij info vai plīstot siksnai motors bojājās vai nē.
nevaru vairs atrast.
palīdziet
Ja domā topiku, tad īsumā varu atbildēt secinājumus, ka varbūt būs bojāts, bet varbūt arī nē, kā paveiksies.
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
Kur getzi palikoši?!
Šorīt, lai īsinātu laiku ceļā uzdarbu, izdomāju getzus skaitīt
no purčika līdz centram sanāca tikai 2 ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
pozitiivais rakstīja: kurš man nomainīs labās puses stūres stapilizātora sviru?
pret kreisās puses sviru?
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
pozitiivais rakstīja: ja jau viss tik slikti...tad...dodaties nakukukuju uz Īriju tur jau viss esot baigi forshi
Kur tā Īrija atrodās? Ar riteni var aizbraukt?
Paskatījos Tavā galerijā, aizmugurē tiešām varētu būt pašauri un maz vietas kājām.
Ja sadomā mainīt mašīnu, bet negribi minivenu (kas manuprāt ar 2 bērniem nemaz nav nepieciešams), ieteiktu paskatīties kaut vai iepriekšējo Civic - neticami daudz vietas aizmugurē sēdošajiem.
pameklē kādu ceļu projektētāju vai tamlīdzīgu iestādi/personu, kam tas ikdienā nepieciešams, varbūt iedos pastudēt.
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
pozitiivais rakstīja: kurš redzēja kā vakar beidzās tā filma aviators?
Tāpat kā pērn.
Prātīgākais jau laikam būtu bērnus aizmugurē un sievu priekšā.
Māsai ir 3 bērni - ~4g un dvīņi 1/2 g - visi sēž/guļ aizmugurējā sēdeklī. Tiesa gan, pēc dvīņu piedzimšanas, mašīnu izvēlē noteicošais bija drošība un iespēja salikt 3 bērnu krēslus uz aizmugurējā beņķa, kā arī pietiekošs attālums bērnu kājām.
Tēma: NSNF 144. Baltā lapa!
Sviestnesis rakstīja: ev, bet ja nopietni, man vaig Golf I, vēlams divdurvju, naf kādam