Graberis rakstīja: Moš tur kāds ūberverķis, kas nočeko, ka tu tā brauc bez nekādām dzīvības pazīmēm un sāk pīkstēt - tip, mosties augšā.
Tā sacīt, kņigu ņečital, bet moken tošna
Man liekas, tādas fīčas 2003. gadā vēl nebija.
Kā uzvedās, ja brauc ar kruīzu (ja ir)?
Ideots rakstīja: MB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
auto.delfi.lv/...
Bet cik tāds $$$$????
Archijs2 rakstīja:
Tirgošu kaut vai 10 gadus, bet pārdošu par riepām attiecīgu cenu. >
Pēc 10 gadiem viņas pat ugunskuram nevienam nevajadzēs 
Piezvani šiem www.agaze.lv/...
Ja neko neatradīs, naudu neņems, pārbaudīts 
Tak, bazukas, susļiki un pārājie,
slinkums un nav laika visu pārlasīt, uzrakstat kāds īsu atskaiti, kas te pēdējās pāris dienās noticis - ko apbižojāt, kas aizgāja, kas apvainojās utt.
Uggga rakstīja: bļ, kā lai avataru vēlreiz nomaina it kā ielādā jaunu, bet beigās tomēr ieliek iepriekšējo
Tomēr beigās aizgāja 
Smieklīgi, ja nebūtu patiesība www.tvnet.lv/... 
Labrīt, dzīvi palikušie 
Alus ari ira sulA
Margarins ari ira sviestS
JJJ rakstīja: pirmaa pazimee par t.s. ogliiteem vai kaa tur tos briinumus sauc, tachu galantam taadu neesot!
Atvainojos, ja esmu nekopetents 
šajā jautājumā, bet ja par oglītēm sauc Щёточный узел генератора, tad ir viņas tur japancats.ru/...
(mezgls 14337)
Pirmais rakstīja:
Uggga rakstīja: Kādam dalmācieša kucēnus ar papīriem nevajag?
vajadzēs nākošgad....
paņem tagad, līdz nākošajam gadam būs jau paaugušies 
Kādam dalmācieša kucēnus ar papīriem nevajag?
Check mail 
Ir jau arī bumeri, kas pa latu vai diviem pildās, tiesa gan uz gāzi par tādu summu neesmu redzējis, jo nebraucu gāzes tankos.
eidis rakstīja:
Uggga rakstīja: Pirmajam CR-V bija līdzīgs gļuks, tikai komplektā ar iedarbināšanas grūtībām atsevišķos gadījumos. Problēma izrādījās aizdedzes atslēgā.
Nu man drusku tadas aizdomas ari ira. Naf atslega loti preciza sava darbiba. Bet vai nav ta, ka atslegas bojajuma gadijuma lampinam butu paneli jasadegas? Nu tipa atslega patstavigi izsledzas.....
To: 911
Tikai tagad pamaniju, ka trapiju BMW sadala. Iesacejs.....
Un es vairak koncentrejos uz Cabrio ka uz Chr. Salabos un bus viss OK.
Es pat vairak gribetu uzticeties specialistam, ka meginat diagnostiku veikt seit. Tomer ir grutibas saprast kur to auto atradit. Resp. kvalifikacija nav skaidra
Laikam jau dega tās lampiņas, neatceros vairs tik smalki
Varu iedot džeka tel. nr. kurš it kā esot specs uz amerikāņu diagnostiku, sevišķi Ch. Tikai nezinu vai ar elektroniku arī ņemās, dabūju to nr., kad pats gribēju Ch. pirkt, caur uscars.lv
Ja interesē, iedod jēpastu.
Labrīt, boobas un pārējie/ās!
Pirmajam CR-V bija līdzīgs gļuks, tikai komplektā ar iedarbināšanas grūtībām atsevišķos gadījumos. Problēma izrādījās aizdedzes atslēgā.
Bezduliss rakstīja: BMW rulle. bembisti ir ritigi veci ar normaliem autiniem nevis ar kaut kadiem rusu parnemtiem opeliem vai veciemvw golfiem vai vel lenakam kastem ka mituki un subaru . Panak kads prieksaa pret manu BMW 750i NU KADS VARONIS IR.


tev 750i tikai slapjos sapņos rādās 
pitbullz rakstīja: Vilhelm ieliec vismaz bildi savā profilā, lai zinu no kā uz ceļiem jābaidās. A to reizēm liekās, ka tu tāds pats ononīmais pasaku tēls kā Harijs Poters vai Sniegbaltīte
Ja pareizi sapratu, tad vithelms ir tas pats raimis (elektriķis)
Ja tā, tad draugos pameklē Raimonds Meikša (Raimis)
Aizkraukle
Nav manā draugu lokā, tāpēc nevaru tiešo linku iemest 
Cik esmu tur bijis, ārpus sacensību un citu maksas pasākumu laika, nevienu īpaši neuztrauc, ko tu tur dari un ar ko pārvietojies pa trasi un ap to. Varbūt ar mašīnu un ātriem močiem nebūtu prātīgi vizināties.
Kam šodien jumts aizbrauca?
krupiss rakstīja: ziza.ru/...


